Şimdi Ara

## Video: Intel ve Alienware'den Skulltrail Gösterisi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Video: Intel ve Alienware'den Skulltrail Gösterisi ##

örnek sistem

Intel'in yüksek performans meraklıları ve "hardcore" oyuncular için hazırladığı çift işlemcili ve toplamda 8 çekirdekli ayrıca SLI / Crossfire desteklerine de sahip özel platformu Skulltrail'in detaylarından daha önce bahsetmiştik. Intel'in yine yüksek performanslı sistem üreticisi Alienware'in özel makinası üzerinde gerçekleştirdiği Skulltrail tanıtımını izlemeye ne dersiniz. Sistem üzerinde 4GHz'de çalışan iki adet 4 çekirdekli Intel Core 2 Extreme QX9775 işlemcisi ve 2 adet GeForce 8800 ekran kartı SLI modunda çalışıyor.

Skulltrail platformunun detayları için;
    http://www.donanimhaber.com/Intel_oyunculara_hediyesi_Quad-SLI_destekli/6877/haber.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Ocak 2008; 10:09:17 >

• Bilgisayardan başka herşeye benziyor.
    Ama sistem uçuyor o ayrı konu.
  • bu nasıl bir sistem böyle
  • çok karanlıkta çekmişler
    sanki tezgah arkasında makineyi gizliden inceliyorlarmış gibi

ama güzel makine
  • tam benlik sistem
  • umarım hayırlısı olur bu platform biraz abartı gibi ama neyse.en güzel yanı ise alienware in klavyesi cpu ve ram in nasıl kullanıldığını gösteriyor tabii ne kadar doğru ne kadar yanlış gösteriyor bilinmez.videoyu izleyenler için menüde birde intel modding competition diye bir video daha var mod meraklıları o videoyuda izlesinler çok ilginç.
  • Güzel ve pahalı ama ben oluştursam daha hoşlanırım!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Güzel ve pahalı ama ben oluştursam daha hoşlanırım!!!!

insanın kendi topladıgı makına gibisi varmı yaww
  • YA ADAMLARIN KULLANDIĞI SU SOĞUTMA NE ACABA? ÇOK MERAK ETTİM İSMİNİ CİSMİNİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: splintercell

umarım hayırlısı olur bu platform biraz abartı gibi ama neyse.en güzel yanı ise alienware in klavyesi cpu ve ram in nasıl kullanıldığını gösteriyor tabii ne kadar doğru ne kadar yanlış gösteriyor bilinmez.videoyu izleyenler için menüde birde intel modding competition diye bir video daha var mod meraklıları o videoyuda izlesinler çok ilginç.

o klavye logitech g15 sen de al senin kini de göstersin :)
  • Abartı olmuş ama perfonmans tutkunları için son nokta sanırım
  • anriyal törnimınt- adamın konuşmasına gıcık oldum!
    detayları görebilmemiz pek mümkün değil ama oyunların inanılmaz akıcı çalıştığı kesin. haber için teşekkürler.
  • muhtesem özellikle ilgi alanım microsoft flight simulator x cok güzel gercek 1 ucak sanki gözlerimin önünde kalkıyormus gibi [ah birde cevre daha detaylı modellense ]
  • Kasadaki fanlar tekerlek gibi görünüyor
  • dır dır dır konuşuo bi icraat yok adam gibi, konuşmasıda tarzanca zaten arkadaş anlatsana adam gibi özelliklerini açsana biosu bilmemneyi, böle fuarlarda hep böle hödükler sunar ya deli olurum ya, dio "sli ready, use a 2 graphics cart" iyide ulan hangi 2 kart 8800 mü 5500 mü hey allahım ya
  • zaten bence o sisteme o fanlar dogal ama gerçekten süper
  • sadece bakınmakla yetiniyorum bu nasıl bir sistem ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: mkarakaya

Abartı olmuş ama perfonmans tutkunları için son nokta sanırım

Aynen katılıyorum. Şuan için en uç sistem sanırım. Parası olanlar için buyrun demişler.
  • Adam hakkaten çok kıl. Tahammül sınırlarını zorluyor. Skulltrail diyor ağzından skultula çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.