Şimdi Ara

## X48 Yonga Setinin Ertelenmesinde Asus Etkeni ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## X48 Yonga Setinin Ertelenmesinde Asus Etkeni ##

Intel'in ilk olarak Aralık sonu veya Ocak başında anons edilmesi beklenilen sonrasında ise anakart üreticilerinde X38 yonga setli anakart stoklarının ertilebilmesi adına Intel'den X48 ile ilgili erteleme talebinde bulunduklarını ve bu talep doğrultusunda firmanın X48 lansmanını Şubat ayına kaydırdığını daha önce yaptığımız haberleirmizde belirtmiştik. Yeni gelen bilgilere göre ise X48 yonga setinin ertelenmesinde Asus'un etkili olduğu ifade ediliyor. Zira X38 yonga setine ciddi yatırım yapan ve 9 farklı SKU hazırlayan firmanın satışların planlanan şekilde gitmemesi üzerine Intel'den X48 için erteleme talep etmesi sonucu lansman tarihi Şubat ayına kaydırıldığı söyleniyor. Bu arada pek çok anakart üreticisinin X48 yonga setine sahip olduğu ve anakartlarının satışa hazır bir biçimde Intel'de yeşil ışık beklediği de yine gelen haberler arasında yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Ocak 2008; 13:55:07 >

• Arkadaşlar ben mi yanlış gördüm bugün Bursa Vatan Bilgisayarda MSI X48 Paltinium Anakart Gördüm DDR 3 Bellekli
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Arkadaşlar ben mi yanlış gördüm bugün Bursa Vatan Bilgisayarda MSI X48 Paltinium Anakart Gördüm DDR 3 Bellekli

keşke resmini çekseydin ya
  • Ahhh asus ahhh ne yaptın!!!! insanlar ucuz x38 alacaktı biraz daha beklemek zorunda kaldı. Gerçi ben x48 i bekliyorum ama
  • Asus satışlar adına X48 bekleyenleri iyice bekletti. Belki bu sayede x48 çpsetleri anakartların biosları daha düzgün ve olgunlaşmış olur.
  • X48 çıkınca X38 Fiyatları düşecekse fazla beklemenin anlamı yok Bugün Vatan bilgisayara gittim Tam Gigabyt X38 Q6 alacaktım sistem sorunu sebebiyle alamadım vardır herhalde bir hayır bekleyelim bakalım
  • hiç iyi bir haber değil X48 i bekliyorum şubatamı kaldık yani
  • IGP li G45 ne zaman çıkacak acaba?? X48 ile birlikte olabilirmi?? yada P45 ile birlikte çıkar ama ne zaman??
  • iyice cozuttular ya ellerindeki ürünleri nasıl satacaklarını şaşırdılar. oturun anakart üreticileri ile her yılın ocak ayında belirlerdiğiniz bi tarihte satışı yapın. cokmu zor... artık istesenizde elinizdeki x38 leri fiyatını 250 nin altına indirmedikçe satamazsınız. bunu anlamak için satış uzmanı olmaya gerek yok..
  • haber için tesekurler
  • vay be asusa bak intele dur dedi hee aralarında akrabalık bağı mı var
  • Benim merak ettigim sey Nvidia nin x38 ve x48 e cevabinin ne olacagi. Intel ve Nvidia SLI konusunda anlasamayinca SLI yapacak insanlar ( bendeniz ) Nvidia nin cikaracagi yonga setini beklemek zorunda kaliyor. 780i sacma sapan bir yonga seti tamamen gecici olarak cikartilmis. DDR 3 destegi yok bisey yok. Ayrica Nvidia nin RAM performansi intele oranla cok dusuk. Bilmiyorum Belki ben de x 48 e gecer SLI yapmaktan vazgecerim.
  • sanırım şubat ayında x38 yonga setli anakartlarda epey uygun fiyatlar görebileceğiz ; tabii büyük perakende şirketleri hepsini piyasadan toplamazlarsa...
  • Nerden nasıl daha fazla para kazanırız diye düşüneceklerine biraz hızlansalar daha iyi olcak.
    Hem o kadar para kazanıyorlar hemde insanları bekletiolar ayıp bea...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.