- x
Vestel 100Hz 87 ekran tv ye harici hoparlör nasıl bağlanır
7 Cevap4079 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

117 Mesaj
7 Ocak 2008; 12:09:09 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhabalar; Bende Vestel'den aldığım 87 ekran Zeta 100 Hz televizyon ve JVC UX-GD7 model müzik seti var. Müzik setitinin hoparlörleri çok iyi ses verdiğinden bunları televizyona bağlamak istiyorum.Televizyonun arkasında sol-sağ iki tane harici hoparlör girişi var.Müzik setiyle televizyon arasında nasıl bir kabloyla bu bağlantıyı sağlayabilirim.(Televizyon seyrederken müzik setinin hoparlörlerini kulanmak için).Müzik setinin kullanım klavuzunda ; bilgisayara bağlamak için USB girişini televizyona bağlamak için Aux girişini kullanmamız gerktiği yazıyor.Müzik setinin üzerindeki USB girişinden uygun bir kabloyla bilgisayara bağlantı yapabildim.Fakat televizyona yapamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

514 Mesaj
7 Ocak 2008; 17:59:52 

televizyonun arkasındaki l&r çıkıştan müzik setine lf right bağlantı yapacaksın

General mobile discovery/Artes d821 tablet/philips 476008 Led tv/logitech z5500/asus a6j laptop/ panasonic fz 5 fotoğraf makinesi/inter evrensel kumanda//Salcano City Sport 24vs şehir bisikleti...

2048 Mesaj
7 Ocak 2008; 18:03:21 

bildiğiniz analog kablolarla left-rigt birebir bağlayacaksınız.
ancak ses biraz cızırtı yapıyor,bilginize

www.bahadironsoz.com

1811 Mesaj
7 Ocak 2008; 20:53:49 

Televizyonun ses aldığı kaynağın çıkışlarından da yararlanabilirsiniz

117 Mesaj
18 Ocak 2008; 9:13:10 

quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

bildiğiniz analog kablolarla left-rigt birebir bağlayacaksınız.
ancak ses biraz cızırtı yapıyor,bilginize

Teşekkürler . Evet biraz cızırtılı da olsa hallettim. Ama öyle abartılı rahatsız edici bir cızırtı yok. Herşeye rağmen çok iyi. Televizyonun kendi hoparlörleri artık tatmin etmiyor.

10 Mesaj
25 Eylül 2012; 16:51:52 

Merhaba

Ekte yer alan müzik seti var bende bunu samsung 102 ekran LCD ekrana takmak istiyorum. Ama müzik setinin orta kısmını kullanmak istemiyorum. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ederim. Çok fazla elektronikten anlamıyorum.

0

Ekteki dosya (1)

3198 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Emin-Fırtına
26 Eylül 2012; 2:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: SRKNKBSKL

Merhaba

Ekte yer alan müzik seti var bende bunu samsung 102 ekran LCD ekrana takmak istiyorum. Ama müzik setinin orta kısmını kullanmak istemiyorum. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ederim. Çok fazla elektronikten anlamıyorum.

0

Müzik setinin gövdesi, hoparlorlerinize güç sağlar.
O setin gücü en az 40W enfazla 70W vardır, teybin çıkışları ikiyollu olabilir.
Televizyonun ses gücü ise 10W, yani olmaz.
Araya anfi gerekir, o anfide m.setinin gövdesi..
Yada piyasadan sağdece anfi görevi yapacak 2x50W cihaz ile tv nin audıo out çıkışına bağlayabilirsin, müzik seti kadar büyük olmıyacağı için, saklayabilirsin cihazı.
Kolay Gelsin..

10 Mesaj
26 Eylül 2012; 13:13:10 

Teşekkür ederim bu durumda anfi bulmam gerekecek sanırım.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » Vestel 100Hz 87 ekran tv ye harici hoparlör nasıl bağlanır
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.172