Şimdi Ara

## Foxconn Yeni Anakartları ile Çok İddialı ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Foxconn Yeni Anakartları ile Çok İddialı ##

Pek çok kişi farkında olmasa bile Foxconn dünyanın en büyük anakart hata sadece anakart değil donanım üreticilerinden biri konumda. Devasa tesislere sahip olan Foxconn bugün pek çok donanım firması adına üretim yapmakta Hatta firmanın büyüklüğünü konusunda uzman büyüklerimizden birinin "Foxconn bugün pek çok kullanıcı tarafından tanınan anakart üreticilerinin birkaçını aynı anda satın alabilir" ifadeleri daha açıklayıcı olacaktır sanırım. Foxconn son dönemde anakartlarında hız aşırtma yani overclock konusuna da ağırlık verdiğini ve oluşturduğu"Quantum Force" isimli özel seri altında overclock konusunda iddialı anakartlar hazırlamakta olduğunu biliyoruz. Hatta serinin ilk temsilcisi olan P35 yonga setli Mars kod adlı anakart dikkat çekmeyi başarmıştı. Donanım dünyasının önde gelen isimlerinden Shamino'nun teknik danışmanlığında yeni anakartlar hazırlamakta olan Foxconn'un yakında duyuracağı anakart modelleri çok ses getirecek gibi gözüküyor. Şimdilik detayları açıklanmayan anakartların bazı görsellerini fikir vermesi açısından sizler ile paylaşıyorum.

• Renk ve tip olarak Asus P5K-E modeline benziyor.(En üstteki)
  • Abi anakart dehşet bişeye benziyo ya
  • Ortada yer alan anakart 10 PCI slotu ile gerçekten dikkat çekici ve yapısı gereği her kasa ile malesef uyumlu olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Ocak 2008; 22:39:06 >
  • foxcon anakart olayını ciddiye alsa ne asus ne msi nede gigabyte başa çıkabilir.
  • Yuh yani ne biçim şeymiş o Kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Ortada yer alan anakart 10 PCI slotu ile gerçekten dikkat çekici ve yapısı gereği her anakart ile malesef uyumlu olmayacak.

Anakartlamı yoksa Kasaylamı uyumlu olmayacak ?

Son resim Bilim kurgu flimlerinden fırlamış gibi duruyo. Tüpler ,renkli hortumlar falan
  • bayaa güzel ya..ne zaman gelirse artık..
  • foxconn mars..süper bir anakart ama burda göremedim
  • 2. kartın soğutması çok ilginç olmuş. harici su soğutma için olabilir mi acaba?

foxconn kullanmadım ama bugun çoğu anakartın çoğu parçasının foxconn yapımı olduğunu biliyorum. ve ayrıca 3. fotoğraf aşırı şık gözüküyor.
  • tamamen soğutma üstüne dayalı sistemler olmuş
    4 tane ekran kartı slotu görüyorum orda ve 4 tane pci 1 görüyorum acayip artık kasaları buna göre yaparlar
  • o su soğutma eski su tesısatlarına benzemiş o ne yaaa!!! ama ankartın hakkını verelim 4 ekran kartı için uygun bir tasarım yapmışlar.
  • tam oc hastaları için.
  • Sanirsam 4 pci-exp 16x slotu var?
    quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Ortada yer alan anakart 10 PCI slotu ile gerçekten dikkat çekici ve yapısı gereği her kasa ile malesef uyumlu olmayacak.
  • İddaa beraberinde yüksek maliyeti de getiriyorsa kullanıcılar eski baba markaları seçmeye devam edecektir. Eğer fiyat makul düzeyde olursa o zaman iş görür işte.
  • 2. resimdeki anakartta quad crossfire 3870 yapılabilir modeli ne acaba
  • haber için tesekurler
  • Anlaşılan Foxconn su soğutmayı çok sevmiş. Hazır su soğutmalu anakartları sevenlere hayırlı olsun.
  • Foxconn a bakın hele siz, vay anasını aferim aferim, ucuz ve stabil bişeyler satın da şu asus ve gigabyte 400 dolar üzeri anakartları satmaya biraz utansın
  • bu adamların su yeni cıkan anakartı rekorlar kırıyor zaten bu anakartıda cok dehset olmus cok cok daha gzuel anakartlar görecez işallah şu 2 işlemcili anakartarda bir yaygınlassa iyi olur bu anakart guzel cok iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.