Şimdi Ara

LEON ORJİNAL AKSESUAR FİYATLARI(resimlerini de ekledim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç saat önce BURSA DOGUS otomotivdeydim arkadaşlar.
    seat leon un orjinal aksesuarları için fiyat aldım.

ilgilenen arkadaşlar olursa diye benım ilgilendigim aksesuarların kdv dahil fiyatlarını veriyorum.

gostergeler etrafı kromajlı çerçeveler : 114 ytl
    havalandırma etrafı kromajlı çerçeveler : 135 ytl
    ön konsol kaplamasi :209 ytl
    vites topzuları(sportif-deri) : 210 ytl
    egzoz başı(uzerinde seat sport yazan kalın tek li çıkış) : 134 ytl
    iç kapı kaplamaları : 187 ytl
    ön kol dayama( sport up desenli) : 450 ytl

goruldugu gibi fiyatlat cok az değil tabii orjinal urunlerin.
    biz egzoz çıkısına bakıcaktık cunku çok guzel bi egzoz çıkısı ama 134 ytl bence çok pahalı.dişarıdan da gayet guzel egzoz başları bulunur hemde yarısıdan daha az bir fiyata.
    ama gosterge ve havalandırma kromajlarını yaptıracagız sanırım.

ilgilnen arkadaşlara bilgi olsun diye verdım.cunku nette fiyat listesi yoktu.o yuzden gittim.ogrendim.öğrenmek isteyen arkadaşlar bosuna gitmesin

not:leon aerodımakl kit in su anki kdv dahil fiyatı 3.000 ytl.ama montaj ile 4000kusur ytl ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyrmann -- 5 Ocak 2008; 23:14:43 >

• çok özür dileyerek söylüyorum ama OHA!
    0 km araba almayalı uzun zaman oldu.ayrıca diğer markaların aksesuar fiyatlarını tam bilmiyorum ama servisler bu işten çok güzel para kazanıyorlar...

gösterge ve havalandırma kromajı pek el değen yerler değil.ille orijinal alınmasını diğerlerinden daha gereksiz buluyorum.acaba dışarıdan orijinal ekipman olarak alınsa ne kadar fiyat biçilir?hem 1. sınıf olmasa bile orijinalindan aşağı kalır yanı olmayan yan sanayi ürünler mevcut.bezı parçalar böyle seçilip tasarruf edilebilir...

ayrıca vites kolu topuzları da maşşallah...panter derisi heralde...

aerodinamik kite ise lafım yok.belki pahalı ama aracı daha kaslı, çekici bi tasarıma kavuşturuyor...
    leonum olsa ilk düşüneceğim opsiyon o olurdu sanırım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

çok özür dileyerek söylüyorum ama OHA!
    0 km araba almayalı uzun zaman oldu.ayrıca diğer markaların aksesuar fiyatlarını tam bilmiyorum ama servisler bu işten çok güzel para kazanıyorlar...

gösterge ve havalandırma kromajı pek el değen yerler değil.ille orijinal alınmasını diğerlerinden daha gereksiz buluyorum.acaba dışarıdan orijinal ekipman olarak alınsa ne kadar fiyat biçilir?hem 1. sınıf olmasa bile orijinalindan aşağı kalır yanı olmayan yan sanayi ürünler mevcut.bezı parçalar böyle seçilip tasarruf edilebilir...

ayrıca vites kolu topuzları da maşşallah...panter derisi heralde...

aerodinamik kite ise lafım yok.belki pahalı ama aracı daha kaslı, çekici bi tasarıma kavuşturuyor...
    leonum olsa ilk düşüneceğim opsiyon o olurdu sanırım :)

haklısın tabi.gayet pahalı
    aerodinamik kit de cok guzel ama o da sağlam bi fiyat.
    dişarıdaki kromajlar nekadar uyumlu ve kaliteli olur onu bilemıorum(iç doşeme için)gerci incecik paçalar.
    seat egzoz çıkışı cok guzel.
    uz<erinde seat sport yazıo.gayet kaliteli bi kromaj.onu cok begendım ama 134 de cok yanı.30 liraya millet en pahalı egzoz uclarını satıo:):)
    bakıcaz bakalım.
    ama dediin gibi bu orjinal aksesuardan iyi para kazanıolar tabi satabiliyorlarsa:):)

• yanlış anlaşılmasın sakın (lafım sana değil :) )
    seat pahalı demek istemiyorum.genel olarak zaten serviste satılan orijinal ekipman ya da aksesuar dışarıdan daha pahalı...
    aslında biraz araştırmak lazım.servis yolunu aşındırdıkça biz bu sebeplerden dolayı fiyatların da böyle seyretmesini kabullenmeliyiz :)

bu arada krom parçaların yakışacağını düşünüyorum.bazı araçlarda gerçekten değişik, daha lüks bir hava katıyor...
  • ön kol dayama( sport up desenli) : 450 ytl

Çüş demek istiyorum sayın seyirciler

Acaba bu segmentteki diğer araçlardaki aksesuar parçaları nasıl fiyatlara satılıyor.
  • 4ay önce bir tanıdığım taktırdı seata orjinal body kit 2.700ytlye egsoz başı kromajlı küçük bişeydi yani bi tek o güzel değildi.siz montajıyla 4000ytlyi bulur demişsiniz sizin sorduğunuz kit'in içinde jantlardamı var?ayrıca sizin sorduğunuz egsoz'un bi resmini koyabilirmisiniz buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AR_159 -- 5 Ocak 2008; 20:32:52 >
  • quote:

yanlış anlaşılmasın sakın (lafım sana değil :) )
    seat pahalı demek istemiyorum.genel olarak zaten serviste satılan orijinal ekipman ya da aksesuar dışarıdan daha pahalı...
    aslında biraz araştırmak lazım.servis yolunu aşındırdıkça biz bu sebeplerden dolayı fiyatların da böyle seyretmesini kabullenmeliyiz :)

bu arada krom parçaların yakışacağını düşünüyorum.bazı araçlarda gerçekten değişik, daha lüks bir hava katıyor...

yok canım yanliş anlamadım zaten.
    krom parçalar orjinal seat katalogunda da var zaten.çok hoş duruyor.ve kaliteli.iç mekan leon da sade olmasi itibari ile mekanı bayaa bir kaliteli hale getiriyor.
    yapmak lazım.
    aracın dışı zaten orjinalde gayet iyi bence.bitek egzoz cıkısı laızm.zaten egzoz sistemi var ve herkes sese hayran kalıo.
    bi çıkış yeterli bence.
    belki yrn oburgun bide angel li bi xenon kit.
    ama işte far yıkama falan olmayınca(yanı orjinal olmayınca) çok da hosuma gitmio benım xenon.
    orjianal siphariş versek 2500 ytl zaten ,komple tampon değişio cunku.
    kol dayama da dusunuoduk aslında ama desen sport -up için yapilmiş.stylance da biraz sırıtabilir.ondan vazgectik.
    en iisi piyasa bakınmak.guzel bi egzoz cıkısı bulursak kafamza gore alırız .olmadi 134 u basıcaz orjinal seat sport a
    iç kromajlari da araştırıcam bi piyasada.seat ın kı kadar kaliteli bulamazsam onu da orjinal halledicez artık.
    zaten kol dayama hariç tum iç aksesuarları alsak 984 lira falan oluyor,egzoz da dahil. ki hepisini alsak indirimde alırız.e araba 33 e gelmişti.gelmiş olucak 34 e.34 e de,leon kadar dolu donanımlı,sportif tasarımlı şık baska bir araç da yok zaten

• anca resimde pek belli olmuyor.bugun gidip orada canlısı gordum.cok ii bi çıkış.yanı hem abarti değil,hem canlı,hem sportif hem de kalitei ve şık bişii.
    ben bugun aerodınamil kit i sordugumda sadece on arka tamponlardan bahsettiler.jantlar yoktu sanırım.3.000 ytl dediler.ama montaja fena para alıolar.acaba arkdasınız dışarıda falan mı montaj yaptırdı uygun olmasi açısından.
    tabi 3000 ytl dediler ama pazarlik falan yoktu.alacak olsak hemen bişiiler yaparlardı.

• hayırlı uğurlu olsun
    dünyaya 50 defamı geliyorsun kendi maddi anlamda dara sokmadığın sürece keyfince yap tabi arabanı
    benim sormak istediğim şey şu
    leon böyle talep görürken neden alteayı veya toledo fazla tutulmuyor acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Acaba bu segmentteki diğer araçlardaki aksesuar parçaları nasıl fiyatlara satılıyor.

astranın da oyle mesela.en azından onu biliorum.arkadasımda g kasa atra elegance var.
    kol dayama orjinal istedik 400 kusur lira dediler ona da

• izmir gaziemirde seat bayisinde taktırdı.sanırım taktırdığı egsoz bundan biraz daha ufaktı bence güzel değildi ama bu egsoz güzelmiş.hatta araba kırmızı sanırım leonların 2çeşit kırmızı rengi varmış tamponların rengini diğer kırmızı renkte boyamışlar yanlışlıkla gidip tekrar boyatçaktı parçaları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyrmann

quote:

Orjinalden alıntı: Loop

astranın da oyle mesela.en azından onu biliorum.arkadasımda g kasa atra elegance var.
    kol dayama orjinal istedik 400 kusur lira dediler ona da

resım yanliş oldu sanırım.duzelttım

• "ön kol dayama" aksesuar olarak güzel bişi

ancak fiyatı göz önüne getirince gerçekten ortada bi kol dayama eylemi olduğu görülüyor :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: accord

izmir gaziemirde seat bayisinde taktırdı.sanırım taktırdığı egsoz bundan biraz daha ufaktı bence güzel değildi ama bu egsoz güzelmiş.hatta araba kırmızı sanırım leonların 2çeşit kırmızı rengi varmış tamponların rengini diğer kırmızı renkte boyamışlar yanlışlıkla gidip tekrar boyatçaktı parçaları.

evet leon da 2 kırmızı var.
    biri rubi kırmızı.digerınıkını unuttum.
    yanı biri metalik bordoya yakın bi kırmızı,şeytan kırmızısı gibi ce vok guzel.
    diğeri de guzel bi kırmızı.o da opak bi kırmızı.
    bu egzoz ucu cok iyi duruyor.benım baska bi leon sahibi arkadasımda var.onunkıde beyaz.cok yakısıyor.
    fiyat olarak uygun bir fiyata yaptirmiş bence bodykit i arkaadasiniz.gule gule kullansın.
    evet tamponlar boyasız gelir yurtdişindan.burada boyanır.vw grup arablarını nekadar sevsem de dogus grubu bir okadar sevmıorum.nasil yanliş boyarlar ya.
    benzer durum su anda golf 5 kullanıcısı olan ev arkadasmın da basına gelmişti.eksiden de golf 4 vardı onda.metalık gri.
    trafikte minik bir kaza oldu.tampon boyancak.aracı bıraktılar.bi aldı tampon mavi.uçuk,griye yakın bi mavisi de vardı golf 4 un.işte o renkten boyamiş salaklar.tabi tekrar boyandı da,bu adamlar hiç mi bilmio ne yaptıklarını yahu.hadi boyadın yanlişlikla,aracı almaya cagiriosun sahibini.bakmıomusun hiç ne yaptıgına.baktın,gör.duzelt bari hatanı oyle cagir sahibini

• quote:

Orjinalden alıntı: ati-rodeon

hayırlı uğurlu olsun
    dünyaya 50 defamı geliyorsun kendi maddi anlamda dara sokmadığın sürece keyfince yap tabi arabanı
    benim sormak istediğim şey şu
    leon böyle talep görürken neden alteayı veya toledo fazla tutulmuyor acaba

sanırım altea tip olarak pek tutumadi.arka tasarımı biraz garip kaldı.cok yakın kasa olarak leon un tipinin çok basarili olmasi alteanın onun kesti.
    toledo ya gelince ,herhalde grubun diger aracı skoda octaiva nın tutulmasi,toledoyu arka planda bıraktı.
    birde tasarım olarak toledo da pek tutmadi.
    zaten seat ibiza ve leon a agırlıkl vermiş durumda.
  • quote:

"ön kol dayama" aksesuar olarak güzel bişi

ancak fiyatı göz önüne getirince gerçekten ortada bi kol dayama eylemi olduğu görülüyor :)

biraz oyle bi durum ama yukarıda da yazdıgım gibi astrada da aynı durumdu.demek bunların genel durumları boole.
    ama işte stylance ye pek uygun değil.cunku yarı deri-yarı kumas ve desenleri sport-up ın koltuk desenleri ile aynı.sport-up da super duruyor ama stylance de sırıtabilir.zaten ilk etap da tek ekisigi kol dayama idi benım gozumde leon için.
    sanırım o da eksik kalacakgidip de koltugu deldirip sanayıda kol dayama taktıracak da değiliz leona

• quote:

not:leon aerodımakl kit in su anki kdv dahil fiyatı 3.000 ytl.ama montaj ile 4000kusur ytl ye geliyor

OHA BE KARDEŞİM BURASI TÜRKİYE İŞTE VALLA AYIP
  • ön kol dayama standart değil mi ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

ön kol dayama standart değil mi ki

maalesef.
    sport-up da dahil olmak uzere(hatta fr da da) leon un tek eksigi on kol dayama.katlanan aynalar,park sensoru,far-yagmur sensoru vs vs.... hersey var ama kol dayama yok nedense
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ThE GaSeS

ön kol dayama standart değil mi ki

maalesef.
    sport-up da dahil olmak uzere(hatta fr da da) leon un tek eksigi on kol dayama.katlanan aynalar,park sensoru,far-yagmur sensoru vs vs.... hersey var ama kol dayama yok nedense

çok saçma hem de çok

ben de astranın sadece ön bodykitini değiştirmiştim 350 ytl istemişlerdi kaskodan yaptırmıştım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.