Şimdi Ara

BOSE Companion 3 II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar BOSE Companion 3 II almayı düşünüyorum. Fiyatı 500 ytl. Sizce değer mi? Hiç dinlemedim ama çok övüyorlar, marka da ortada zaten. Ama kararsızım açıkçası.

• Bu da resmi.

BOSE Companion 3 II
  • bose mükemmel ama bir 2.1 için 500 ytl verilebilirmi bilmiyorum?
  • Aslında müzik stereo sitemde dinlenir.... 2+1 de... Ama her ne kadar kaliteli bi marka da olsa 2+1 e 500 ytl fazla... Yine 2+1 alıcaksan logitechin kaliteli bi kaç modeli var onu almaya çalılş.... Hiç film izlemicekmisin ?? Bence git gigaworks G500 al ... 350- 400 ytl civarı .... Her anlamda işini görür...

*ama ille de bu laeti alıcam ben diyosan git al.. sonuçta dünyada kendini kanıtlamış bi marka... yine de seni tatmin edeceğini düşünüyorum ama herşeyiyle 500 ytl lik bi sistemmi o konu tam belli olmaz... dinlemek lazım... hatta dinledikten bi zaman sonra (1-2 ay) sesi oturuyo onu görmek lazım ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak03

bose mükemmel ama bir 2.1 için 500 ytl verilebilirmi bilmiyorum?

İşte gerçekten aradığım soru. Buna değer mi? Yoksa para var. Veririz nolcak.

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Aslında müzik stereo sitemde dinlenir.... 2+1 de... Ama her ne kadar kaliteli bi marka da olsa 2+1 e 500 ytl fazla... Yine 2+1 alıcaksan logitechin kaliteli bi kaç modeli var onu almaya çalılş.... Hiç film izlemicekmisin ?? Bence git gigaworks G500 al ... 350- 400 ytl civarı .... Her anlamda işini görür...

*ama ille de bu laeti alıcam ben diyosan git al.. sonuçta dünyada kendini kanıtlamış bi marka... yine de seni tatmin edeceğini düşünüyorum ama herşeyiyle 500 ytl lik bi sistemmi o konu tam belli olmaz... dinlemek lazım... hatta dinledikten bi zaman sonra (1-2 ay) sesi oturuyo onu görmek lazım ..

Şu anda z-5450 kullanıyorum zaten. Memnunumda ayrıca, ama bunu çok merak ediyorum. Ses kalitesi olarak vereceğim paraya değip değmeyeceğini de. Dinleme imkanım olsa çok güzel olacak ama malesef. Bu seti dinleyen var mı acaba forumda.

quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

bu topiğe bak

http://forum.donanimhaber.com/m_18199104/mpage_4/key_//tm.htm#20100295

Baktım ama Bose ile ilgili pek bişey bulamadım.

Yahu şeytan diyor al. Beğenmezsen 2.el bölümünde satarsın; ama epey zarar ettirir bu alet bana.

• Bose'dan daha iyi bir ses sistemi var o topicte yorumları okumadınmı ? Aego-M al 350 milyon yabancı forumlarda kullanıcı yorumlarda cok kaliteli bir 2.1 olduğu yönünde bose, klipsh vs.. den daha iyi olduğunu söyleyen cok
  • Ozellıkle Bu sıstem icin Bose B.O.S.E'dir, Kesinlikle kacinin,

Buy Other Sound Equipment, Su an alinabilecek en iyisi Aego M system. Helshoot'a katiliyorum,.
  • BOSE Companion 3 II i dinledim, beni tatmin etmediğini soyleyebilirim. Kolonlarını çok küçültmüşler ve sesin yeterki kadar kuvvetli olmadığını gördüm. Wooferı da olması gerekenden küçük bence. Yanlış anlaşılmasın ses kalitesi güzel fakat o rakamı hakketmiyor. BOSE u severim ama hep gereginden fazla pahalıydı.

BOSE Companion 5 i dinle istersen bide, gerçi bende dinlemedim ama...
  • 500 tl ye bulduysan kaçırma. woofer ı küçük değil kocaman ... ses kalitesi süper. ses kalitesi sistemden uzaklaştıkça artıyor. klasik müzik dinlerken piyanoyu karşında zannediyorsun. üstadın hiç bi ürünü diğerleri ile kıyaslanmamalı?
  • Bu Aego-M markasını yeni duydum, biraz daha araştırayım.Dediğiniz gibi yorumlarda epey övgü almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orgeneral -- 7 Ocak 2008; 20:33:58 >
  • Bence 500 ytl gibi fiyatlar çok fazla. onun yerine bu paralara iyi bir ses kartı ile güçlü bir Creative veya Logitech sistem alınabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yüksel75

Bence 500 ytl gibi fiyatlar çok fazla. onun yerine bu paralara iyi bir ses kartı ile güçlü bir Creative veya Logitech sistem alınabilir.

g500 ve gamer ses kartı 500 ytl (ya bu ikiliyi ya da mx5021 gamer ikilisini alacağım)
  • Creative veya Logitech gibi markaları Bose ile kıyaslamak doğru olmaz diye düşünüyorum. Sayın @Orgeneral_ Bose ayarında bir ürün istiyorsa Creative veya Logitech yanlış tercih olacaktır.

Aego, Klipsch, Yamaha, Jamo gibi markaların ürünleri ile Bose kalitesinde ses alınabileceğine inanıyorum.

Sevgiler...
  • marka kıyaslaması yapmadım. sadece o paralara iyi bir ses kartı ve güçlü bir set alınabilir diye düşünüyorum. ses kaliteside fena olmaz.
  • bende 5 i var 900 liray aldım bence değer değmez ayrı mesele paran varsa al tadına sende var
  • AE Aego M ses kalitesinde her yönden Bose Companion 3 II den daha üstün bir ürün. Hemde çok daha uygun bir fiyata.

Yurt dışı forumlarında da genel kanı bu şekilde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

AE Aego M ses kalitesinde her yönden Bose Companion 3 II den daha üstün bir ürün. Hemde çok daha uygun bir fiyata.

Yurt dışı forumlarında da genel kanı bu şekilde..

+1500
  • Veeeee siparişi verdim arkadaşlar. Vatana millete hayırlı olsun. Bir kaç güne kalmaz elimde olur set.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral_

Veeeee siparişi verdim arkadaşlar. Vatana millete hayırlı olsun. Bir kaç güne kalmaz elimde olur set.

aego mu bose mu ve nerden ne kadara
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.