- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
YURT DIŞINDAN GETİRİLEN TELEFONLAR NASIL KAYDETTİRİLİR?
9 Cevap12413 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1176 Mesaj
5 Ocak 2008; 13:06:11 

Arkadaşlar yurt dışından getirilen ve kaçak diye tabir edilen telefon nasıl ve nereye kaydettirilebilir.Ayrıca bunun için ne yapmamız gerekiyor?
Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

83 Mesaj
7 Ocak 2008; 17:29:05 

telefonun yurtdışından alınmış olan faturası gerekiyor.. ve Türkiyeye girerken telefonun pasaportuna işlenmesi lazım. bu pasaport ve fatura GSM operatörünün abone merkezine gidip kayıt işlemini yaptırabiliyorsun.. IMEI numarası faturada yazmalı bu arada..

1176 Mesaj
7 Ocak 2008; 17:53:58 

Teşekkürler

79 Mesaj
4 Haziran 2008; 0:15:16 

Arkadaşlar benim teyze oğlu nokia 7390 almış antalyadan bana gönderdi kullan diye.Bide baktım kapalı kayıt ettireceksin dedi telefoncular.

Antalyada bi telefoncudan almış, fatura yok.Ben şimdi bu telefonu kullanamıyorum.
Şuan için kayıt altına aldırabilirmiyiz bunu?. Burdaki telefoncular olmaz artık diyo, bazı 3 kağatçılar el altı kaydettiriyim 150 lira ver diyo.

Bu işi nasıl çözebiliriz bilen varsa bi yardımcı olsun.

D-Tonkz

412 Mesaj
4 Haziran 2008; 10:27:56 

Kayıt olayı kadar basit bir olay yokki. Eğer kayıt ettiremem derseniz ürünlerinizi satın alabilirim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

383 Mesaj
4 Haziran 2008; 13:58:20 

İlgili linkten mutlaka cevaplarınızı bulacaksınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_23716237/tm.htm
ya da
http://www.tk.gov.tr/Tu...ulanlar.htm#elektronik2

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Haziran 2008; 18:12:27 

Kayıt ettirmek çok basit telefonculara gidin ancak teknik servisi olucak ve ünlü,iyi bir telefoncu olmıcak ara sokaklardakilerden birine git adama 20 ytl ver hemen kayıt yaptırsın sakın 150 ytl verme

79 Mesaj
5 Haziran 2008; 0:09:23 

teşekkürler arkadaşlar

D-Tonkz

3878 Mesaj
5 Haziran 2008; 15:57:13 

telefonun IMEIsi klonlanirsa yine kapatiliyor telefon. bu da hemen anlasilmiyor ne yazikki.

quote:

Orjinalden alıntı: T818

Kayıt ettirmek çok basit telefonculara gidin ancak teknik servisi olucak ve ünlü,iyi bir telefoncu olmıcak ara sokaklardakilerden birine git adama 20 ytl ver hemen kayıt yaptırsın sakın 150 ytl verme

11 Mesaj
15 Aralık 2011; 18:48:15 

ben brşeyi anlamadım ben yurt dısından telefon alsam internet üstünden bunu nasıl pasaporta işletirim yada nasıl kayıt ettirirm ara sokak teknik servislerine:) ve 20 tl ye işlettikten sonra elimde patlarmı telefon?

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular » YURT DIŞINDAN GETİRİLEN TELEFONLAR NASIL KAYDETTİRİLİR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.228