Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

## Sapphire'den Radeon HD 3850 AGP Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire'den Radeon HD 3850 AGP Geliyor ##

AMD-ATi'nin AGP'yi devre dışı bırakmaya niyeti yok gibi gözüküyor. Nvidia'nın GeForce 7 serisi ile geride bıraktığı AGP uyumlu ekran kartı sevdası AMD-ATi tarafında gelen talep ve var olan kullanıcı potansiyeli açısından devam ediyor. Son olarak AMD-ATi'nin en önemli partnerlerinden biri olan Sapphire, Radeon HD 3850 AGP modelini duyurdu. ATi Radeon HD 3850'nin AGP varyasyonu ile birlikte DirectX 10'dan sonra 10.1 de AGP ile tanışmış oldu. Özellilkle AGP platformunda hala güçlü sistemleri olan kullanıcılar için hazırlanan yeni Sapphire Radeon HD 3850 AGP'nin genel özellikleri ise şu şekilde;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Ocak 2008; 18:48:00 >

• alamazsam kahrımdan ölürüm.
  • Agp ye böyle bir kart lazımdı , ati yavaşta olsa kendini toparlamaya başladı bence.
  • İşte AMD'nin ATI bölümü son kullanıcıyı düşündüğünü bir kez daha kanıtladı. Yok satacak bir kart geliyor. Alkışlar AMD'ye. Tebrik ederiz.
  • süper bi kart ati de olmasa napardık bilmiyorum
  • bu kart acaba 1950 pro dan iyimidir sizce ?
  • İyidir iyidir.
  • şu agp 4x/8x ve pcıx16 sistemelrde bir test yapsalar güzel olur
  • Hah güleyim bari! , ati önce agp kullanıcılarına yaşattığı sürücü sorununu çözsün. 7.7 den beri agp desteği yok, neredeyse 6 ay! Eskiden olsa bu kartı ilk ben alırdım. Ama şu anda büyük tereddüt yaşıyorum. Ati ye güvenim kalmadı. Hele bir de fiyat unsuru var, malum agp kartlar daha pahalı oluyor pcix versiyonlarından...

Bir de şunu belirtmek isterim bundan önceki işlemcim p4 3.0e idi ve x1950pro agp ekran kartımı sınırlayıcı oluyordu. 3850 yi çok daha fazla sınırlayacaktır. Eğer eski jenerasyon bir işlemciniz varsa ve bu kartı alıcam diyorsanız en azından 3.5ghz civarı bir işlemciniz olmasına dikkat edin derim, yoksa yeni oyunlarda kart kendini gösteremez ve verdiğiniz paraya yazık olur...
  • Sistemi değiştirmeden kart değiştirmek isteyenlere hayırlı olsun.
  • AGP kısmını ati silip süpürüyo ama PCI-E kısmada sürünüyor atinin biraz daha PCI-E önem vermesi lazım.
  • haber içn sağol fx57! bu kart iyi satar bence!
  • quote:

Orjinalden alıntı: First_Person

Hah güleyim bari! , ati önce agp kullanıcılarına yaşattığı sürücü sorununu çözsün. 7.7 den beri agp desteği yok, neredeyse 6 ay! Eskiden olsa bu kartı ilk ben alırdım. Ama şu anda büyük tereddüt yaşıyorum. Ati ye güvenim kalmadı. Hele bir de fiyat unsuru var, malum agp kartlar daha pahalı oluyor pcix versiyonlarından...

Bir de şunu belirtmek isterim bundan önceki işlemcim p4 3.0e idi ve x1950pro agp ekran kartımı sınırlayıcı oluyordu. 3850 yi çok daha fazla sınırlayacaktır. Eğer eski jenerasyon bir işlemciniz varsa ve bu kartı alıcam diyorsanız en azından 3.5ghz civarı bir işlemciniz olmasına dikkat edin derim, yoksa yeni oyunlarda kart kendini gösteremez ve verdiğiniz paraya yazık olur...

• Rakipsiz bir kart.
  • Vay görüyor musunuz bizim agp yi hala yenisi çıkıyor.. Cidden bu agp ölmez..

Agpnin en iyisi x1950pro idi şu anda 3850 olacak
  • ati oldukça agp bitmezz...
  • Alooreeeeeey naaptınız siz yaa, işlemci darboğazı olduğu sürece isterse Geforce 9800gtx olsun nereye kadar performans alınır.
  • en azından 230$+kdv fiyat istenecektir. 8800gt de o zaman buna yakın bir fiyat olacaktır. Bu durumdada bu karta para yatırmanın bir manası kalmayacaktır gibime geliyor
  • 8800gt agp var mı?
  • ati agp de de kazanıyor.ati ye en çok kazandıran sapphire olmalı bence.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.