Şimdi Ara

## Patriot'un Yeni Bellek Kartı ve USB Diskleri Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Patriot'un Yeni Bellek Kartı ve USB Diskleri Ortaya Çıktı ##

## Patriot'un Yeni Bellek Kartı ve USB Diskleri Ortaya Çıktı ##

Yüksek performanslı sistem bellekleriyle tanıdığımız Patriot da aynı kulvarda yarıştığı bazı rakip firmalar gibi yeni depolama çözümlerini duyurdu. Ürün gamını flash tabanlı depolama çözümleriyle genişletme niyetinde olan Patriot'un anons ettiği ürünler arasında 8GB Mini SD SDHC Class6, 8GB MINI Rubber, ve 32GB Razzo USB diskleri yer alıyor. Bahsi geçen modellerin kısa bir süre içerisinde raflardaki yerlerini almaları beklenirken firmanın 64GB'lık USB diski XporterXT'nin ise yılın ikinci çeyreğinde anon edilmesi bekleniyor. Özellikle katı halli diskler ve flash tabanlı bellek çözümlerindeki popülarite ve firmaların bu yöndeki eğilimleri dikkatlerden kaçar gibi değil. Gelen bilgilere göre Patirot, başta flash disk olmak üzere DRAM üretimi yapma adına Tayvan'da 3 milyon dolarlık yatırım ile yeni bir üretim tesisi inşa etme hazırlığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 3 Ocak 2008; 22:24:31 >

• 32Gb Flash. Güzel valla.
  • Konuyu yanlış yere açtım çaktırmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Konuyu yanlış yere açtım çaktırmayın

ehehe olur öyle canım çaktırmıyoruz
    zaten doğru yere açmışın sen farkında değilsin

32gb yuh dicem boyutları ne kadar küçüktür inş
    oha 64 de warmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordinaryCitizen -- 3 Ocak 2008; 22:35:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Konuyu yanlış yere açtım çaktırmayın

O kadar haberden sonra olsun artık. Haber için teşekkürler

• hızına yetişilmiyor
  • haber için tesekurler
  • 32 - 64 gb boya bir yol almış 8 gb ların fiyatı herhalde bunlar cıkınca düşer!
  • 32gb isterse 128gb olsun. Yazma Okuma hızı benim için çok önemli.
  • fiyatıda X 32 dir heralde
  • "Gelen bilgilere göre Patirot, başta flash disk olmak üzere DRAM üretimi yapma adına Tayvan'da 3 milyon dolarlık yatırım ile yeni bir üretim tesisi inşa etme hazırlığında. "

bizim işadamları da kulüp başkanlığı yarışına girip 3-5-10 milyon dolarcıklarlarla futbolcu transferi peşinde....kulakları çınlasın.......

(3milyon$ bana biraz küçük geldi , diyelim 30m$ olsun yine para değil , 300 olsun , vestel'in sahibi zorlu bir arsaya 800 milyon vermedi mi ? )
  • eğer güzel bir fiyatla gelirse taşınabilir harddiskleri piyasadan silebilirler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.