Şimdi Ara

Araç içi torpido kaplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
15.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu linkteki ürünü almak istiyorum kullanan arkadaşlar varmıdır acaba önerirlermi

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=259140&productid=otm331164h580

Araç içi  torpido kaplama

• Ürünün bayisi benim msn den irtibata geçip sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

rst-tuning@live.com

İyi forumlar.
  • Teşekkürler ekliyorum hemen
  • bende ekledim ama kabul etmedin herhalde

dgncn@windowslive.com
  • arkadaşlar ilginize yarayabilr belki..
    tüm araçlara araç içi torpido kaplaması bulunmaktadır, üstelik 3 dokuda: 1. Carbon Fiber, 2. Maun kaplama. 3. Aliminyum kaplama..
    FİYATI 65.00 YTL K A R G O D A H İ L...
    msn den görüşebiliriz.. garajyunni@hotmail.com
  • 65 YTL olan kaplama iyimiş.

Markası nedir acaba bu ürünün ??
  • Hepsiburada ki fotoların hepsi aynı.Sizin uyguladığınız kaplamalarla ilgili bir fotoğraf bulunuyormu?
  • normalde sattıklarımız piyasadakiler ile aynı.. sonuçta araçlara olan yerleri standart, her araca göre mevcut ve üstelik 3 farklı doku örneği var carbon, aliminyum, maun... şu an piyasadaki aksesuarcılarda en aşağı 80 lira ... 65 ytl karşılığında adresinize teslim...
  • web sitesi vesaire varmı acaba nasıl sipariş veriyoruz ne yapıyoruz. Msn yerine burada yazamamız daha iyi olur tüm arkadaşlar faydalansın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartache

normalde sattıklarımız piyasadakiler ile aynı.. sonuçta araçlara olan yerleri standart, her araca göre mevcut ve üstelik 3 farklı doku örneği var carbon, aliminyum, maun... şu an piyasadaki aksesuarcılarda en aşağı 80 lira ... 65 ytl karşılığında adresinize teslim...

Marka alabilirmiyim dedim ...

Piyasada 1 tane marka var bu konuda en ünlü ve en kaliteli oda Meriç Şeffaf aksesuar . Onun dışındakiler son 2 3 sene içinde ortaya çıkmış bi kaç firma .
  • arkadaşlar web sitemiz var, şu an için ama güncelleme içindeyiz linki:www.garajyunni.com
    bizde bulunan markalar typer ve yed.. modacar sitesinin sattığı yani hepsiburada gibi e-ticaret sitelerinin tedarikçisindeki markalar ile aynı..
    karar sizin..tüm foruma sevgiler-saygılar kazasız sürüşler...
  • 99 model Honda Civic için düşünüyorum... yardımcı olursanız almayı düşünüyorum
  • selamlar.
    Maun kaplama ilgili en kaliteli marka Meriç şeffaf aksesuardır .
    İstanbulda bu malzemelerin toptan parekende satıcı bayisiyim.
    Yararlanmak isteyenlere duyurulur.
    Saygılarımla .
    www.opstuning.com
  • ops tuningde pek konudaki ürünle ilgili birşey göremedim hadi hayırlısı.. reklamın iyisi kötüsü olmaz
  • sitede torpido kaplaması ile ilgili birşeyler bulamamış olabilirsiniz.
    50. ytl + kdv den başlayan fiyatlar var desem .
    sitedeki iletişim araçlarını kullanırsınız umarım .
    Hemde en kalitelisi (meriç )
    opstuningtr@gmail.com
    Saygılarımla.
  • ben de aracım için maun kaplama düşünüyorum...
    aracım 2006 model (makyajlı) ford fusion...
    istanbul'da nereden ve ne kadara alabilirim?? ve aldığımız yer montajını yapar mı???

şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler...
  • megane II için karbon görünümlü var mı?
  • 2004 passat için bende kaplama yapmayı düşünüyorum aracın içi fazla siyah. Karbon olursa oda siyah alüminyum kaplamada fazla mı sırıtır tam emin değilim.Elinizde yapılmış araçlara dair resimler var mı?
  • Sonradan takılanlar genelde çirkin oluyor. Orjinale yakın birşey taktırmak iyi olur.
  • proton 416 için olan varmı elinizde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.