Şimdi Ara

5+1 ses sistemini zorliycak şarkilar önerir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ne yönden zorlamasını istersin bass? mid? tiz? bunu söylersen birkaç birşey önerebiliriz he bir de forumda biraz arasan böyle birkaç konu açılmıştı diye hatırlıyorum kolay gelsin saygılar...
  • yani çeşitli şarkilar istiyorum birinde tiz olabilir birinde bass birinde mid yani.. çeşitli bişiler istiyorum ve tabiki seninde dinleyip çok güzel dedigin şarkilar da olabilir.. pc, sistem, ses karti, ses sistemi yeni oldugu için denemek amaçli sinamak için.. şimdiden çok teşekkürler..
  • ses sistemini zorlamak derken ne anlamda frekans değerlerini mi ölçeceksin bir sürü şarkı var kafana göre aç zorla ya da ne için istiyor isen ses örnekleri var onları dene.
  • Akon - I wanna *uck you
    Usher - Yeah
    David Vendetta - Break for love

aklıma daha gelirse yazarım buraya...
  • birkaç güm güm şarkı

Lil Boosie feat. yung joc - Zoom
    Coolio - I like girls
    Mims - This is why I'm hot
    Black ty feat Method Man - Get it in
    T.O.K - She's hot
  • Lil john , Ludacris , Usher ,Chamillionaire ,Ja Rule gibi bol baslı şarkı yapan adamların albümlerini indirip denemen lazım..

*ama daha profesyonel bi test olsun dersen şarkı değil.. özel test seslerini bulup onlarla yapmalısın bu testi... bas testi tiz testi falan...
  • Just A Lil Bit
    Akon I Wanna Love You
    Ceza_Sagopa Kajmer - Vasiyet
    Tarkan-BOUNCE
    Will Smith - Party starter
    Sagopa Kajmer - Baytar
    Barrington Levy - Here I Come (Regaee Classic)
  • dj yahel-inta omri bu şarkıyı bulup dinlersen gerisini sen düşün bir sürü çalgı var şarkıda kısa davullar fln
  • eğer sistem sağlamsa busta rhymes feat mariah carey-ı know you want , lady sovergn-luv me or hate me , cassie-tell me how you like it,korn-deadbodies ewerywhere birde subwoofer test müzikleri war onları bulamazsın ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetveliarslan

eğer sistem sağlamsa busta rhymes feat mariah carey-ı know you want , lady sovergn-luv me or hate me , cassie-tell me how you like it,korn-deadbodies ewerywhere birde subwoofer test müzikleri war onları bulamazsın ama

saol kardeş teşekkürler ve limewire'a subwoofer test yazdigimda bissürü şey çikiomuş yaa... aklima sonra geldi.. =) sizede öneriyorum ses sisteminizi sonuna kadar sinayan test şarkilari var arkadaşlar.. sadece limewire prog. varsa subwoofer test yazin bissürü şey çikio..
  • dream theater / home...
    queen / bohemian rhapsody
    mega death / a secret place ...bunları merak ediyorum:D ama bohemian gümbür gümbür değil , sevdiğimden sööledim:P
  • BassHunter-Boten Anna
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oronra

http://forum.donanimhaber.com/m_20134196/tm.htm

Sevgiler...

• The Prodigy - Their Law (Live at Phoenix)
    Marco V- Godd
    Scooter bütün şarkılarını deneyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nephysus

The Prodigy - Their Law (Live at Phoenix)
    Marco V- Godd
    Scooter bütün şarkılarını deneyebilirsin.

scooter age of love
    scooter fire
    scooter dancing in the moonlight
  • teşekküler =)
  • subwoofer test-big bass......çok güzeş melodiiiisi var...güüümmmmmmmmmmm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.