Şimdi Ara

arkadaşlar bmw 520d almayı düşünüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
27.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2008 model sıfır bir 520 d almayı düşünüyorum sizce nasıl bir arabadır binen kullanan var me ben kullandım cok hoşuma gitti ama kulanan birinden bilgi almak daha iyi olucak lütfen yardım yeni katıldım

• valla dostum ben kullanmıyorum ama o araba benim hayalimdeki arabasana tavsiyem alırsan bir M paket kesinlikle yaptır.araba cok yakışıklı oluyor valla
  • evet kardeş haklısın süper bişi gercekten manyak yakışıyor ama gene bi kulanana sormak danışmak lazım ama kimse görmüyor herhalde konuyuu benimde hayalim bakalım gercekleştire bilecekmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakisikli_34

evet kardeş haklısın süper bişi gercekten manyak yakışıyor ama gene bi kulanana sormak danışmak lazım ama kimse görmüyor herhalde konuyuu benimde hayalim bakalım gercekleştire bilecekmiyiz

inşallah gerçekleştirirsin kardes.ilk mesaj da arabayı kullandıgını ve beyendiğini yazmışsın.kullanışla ilgili topiğin konusunu dagıtmadan bireysel bir soru sormak istedim,arabanın direksiyonunu nasıl sertmi? ben 2003 model mercedes E240 kullanmıştım cok yumusak bir kullanımı vardı ve sert direksiyona alışkın oldugum için direksiyon konusunda cok keyif alamadım acıkcası.BMW'de de durum boylemi nasıl bir izlenim edindin?
  • yok kardeş fazla bi deneyim yaşayamadım ama gayet yumaşak güzeldi yani bayabi hoştu ama okadarda yumuşahk degil sonucta bmw bu ama gayet güzel ve cok hoşuma gitti deli oldum diye bilirim merrsedes hastası babam bile onun koltuguna oturdugu an olum bu ne dedi böle süper bişi dedii tamam bende bi araştırıp bakalım dedim valla olur dedii ve mersedeste e 200 başkasına binmez kendisi ama onu da bmw ci yaptık arkadaşlar büyük baaşarı mersedes ayıgı bir insanı bmw aşıgı yaptıkk
  • quote:

yok kardeş fazla bi deneyim yaşayamadım ama gayet yumaşak güzeldi yani bayabi hoştu ama okadarda yumuşahk degil sonucta bmw bu ama gayet güzel ve cok hoşuma gitti deli oldum diye bilirim merrsedes hastası babam bile onun koltuguna oturdugu an olum bu ne dedi böle süper bişi dedii tamam bende bi araştırıp bakalım dedim valla olur dedii ve mersedeste e 200 başkasına binmez kendisi ama onu da bmw ci yaptık arkadaşlar büyük baaşarı mersedes ayıgı bir insanı bmw aşıgı yaptıkk

görünüşe göre mercedesci babanın bile hosuna giden bir farklılık var ve bu gösteriyorki sürüş özelliği olarak mercedesten farklı.cok saol kardes cevap için umarım isteğiniz, dilediğiniz BMW ye(M paketli olanı tabiki) hayırlısı ile sahip olurusunuz.

• kardeş ben galericiyim bmw nin güzel arabalarından biridir 520d arabanın özelliklerine göre parası da ucuzdur.Dizel yerine bence benzinli almanı tavsiye ederim dizelin bakımları benzinliye göre daha fazla olur.BMW nin rahat ve geniş arabalarından biridir.Almanı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: menhant

kardeş ben galericiyim bmw nin güzel arabalarından biridir 520d arabanın özelliklerine göre parası da ucuzdur.Dizel yerine bence benzinli almanı tavsiye ederim dizelin bakımları benzinliye göre daha fazla olur.BMW nin rahat ve geniş arabalarından biridir.Almanı tavsiye ederim

benzinli araba mı tavsiye ediyorsun Türkiye'de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: menhant

kardeş ben galericiyim bmw nin güzel arabalarından biridir 520d arabanın özelliklerine göre parası da ucuzdur.Dizel yerine bence benzinli almanı tavsiye ederim dizelin bakımları benzinliye göre daha fazla olur.BMW nin rahat ve geniş arabalarından biridir.Almanı tavsiye ederim

benzinli araba mı tavsiye ediyorsun Türkiye'de.

• hastalık bi araç kosiflere 116 mı almaya gittiğimizde şöle bi oturup bakmıştım içine çok büyük geldi o an ama koltukları ayarladım sürcekmiş gibi bi yayıldım o an bile nası keyif aldığımı anlatamam size hakkaten bmw nin farklı bi çizgisi olduğuna inanıyorum emin olun pişman olmassınız tavsiye
  • 1 senedır kullanıyorum...KARIZMASI GUVENLIGI DINAMIKLIGI mukemmel bır araba..vergısı yakıtı performansı ıle değerini tamamıyla hak ediyor..Zaten son gunlerde oldukca cok görmeye başladım.Tutulan bır araba...
  • tşklr cevaplar için arkadaşlar efe arkadaşım peki bu aracın sigortası vergisi falan filan ne kadar ve ne kadar yakıyor km de birdee bunlara cvp verirsen cok sevinirim birde m5 paket alsam ne kadarı bulur bu arac bana
  • Benım 5-6 yıllık bır hasarsızlık la beraber kasko bedelım 2,000 ytl ye yakın...Yıllık vergısı 1,550 ytl....Sehır dışı ve içi karısık su anda 100 km de 7,6 gosterıyor ....M paket super yakısıyor ama borusanda pahalıya gelıyor...M lı paketı 70bın euroya alabılırsın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe01 -- 7 Ocak 2008; 16:33:00 >
  • sınıfına göre baya iyi fiyatlar hiç bir şeyde diyebilirim yakıtı süpermiş gercekten ama babama dedigimde oglum biraz daha beklersen yani 1 ay kadar hiç kredi cekmeden alalım dedi sonuc ta arabayı onun sayesinde alacagım ve bu degerleri duyunca arac hakkında gercekten oda ben kullandıktan sonra haliyle oda biner bu araca ve kesin kes mercedes e 200 satılıga cıkartır.Aman allah korusun elimden falan almaya kalkar mazallah biterim valla cvplar için tşklr arkadaşlar cok saolun cvplar için ama diyorum bi kusuru bi problemi ve tabiki artı yönlerinide yazarsanız cok sevinirim aranıza katıldıgım için cok mutluyum tşklr
  • slm arkadaşlar 520d renginde kum grisine karar verdim baktım gercekten siyah cok ve artık siyah araba kullanmak istemiyorum.Bende kum grisinde karar kıldım ve manyak deli duruyor.cok hoşuma gitti bence bu renk sizce hangi renk diye sorsam kızarmısnız
  • quote:

slm arkadaşlar 520d renginde kum grisine karar verdim baktım gercekten siyah cok ve artık siyah araba kullanmak istemiyorum.Bende kum grisinde karar kıldım ve manyak deli duruyor.cok hoşuma gitti bence bu renk sizce hangi renk diye sorsam kızarmısnız

kum grisini bilmem ama uzay grisi olanı arkadaşımda var.acaip dinamik ve asil duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 9 Ocak 2008; 1:30:11 >
  • Benım kı gri diye geçiyor...Katalog rengi....En begendıgım renk buydu....
  • evet bende efeye katılıyorum gercekten grisi manyak duruyor herhalde aynı griden bahsediyoruz arkadaşım bencede gri cok süper duruyor yaa cok begendim bencede GRİ diyorum arkadaşlar sizin gibi en azından fazla kir pislik göstermez vede cizikleri bence böyle bir araba daha iyi olur bu istanbul trafiginde ve istanbull gibi magandası bol olan bir şehirde
  • bencede en mantıklı seçim gri gri hatları ortaya çıkarttığı için çok daha güzell...
  • BMW için siyahı tek gecerim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.