Şimdi Ara

ses kartı takılıo mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • m2n4-sli anakartta ses onboard ama genede ses kartı takılıo mu ve ne gibi bir etkisi vardır
    hangi ses kartını önerirsiniz ( fiyat önemli deil )

• 6 Channel Audio
    The M2N4-SLI uses an onboard Audio CODEC that lets you enjoy high-quality 6-channel audio without having to buy advanced sound cards.
    sitede böle bişi yazıo

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=101&l3=370&l4=0&model=1266&modelmenu=1
  • İçindeki ses kartı yeterli aslında Ancak yüksek kalitede Ses almak İçin Creative gibi bir markanın ses kartını alıp ses sistemine takabilirsin.
  • ankarta uyumluluk filan gerektirir mi ve bana oyuncular için fiyatı önemli deil ses kartı önerirmisin
  • ne önerirsiniz
  • Sorununuzu Uygun başlık altında Açar iseniz daha çabuk çözüm bulabilirsiniz.
    Gerekli Bölüme taşınmıştır.
  • quote:

fiyatı önemli deil

ekran kartı 8800 GT yani oyunlar önemli. öyleyse eax in tüm versiyonları olmalı yani creative x-fi olmalı.
    tabi multi ch analog bağlanman lazım ses sistemin neyse ona.

geriye ses sisteminde iyiyse elite pro kalıyor.

fiyatı önemli deil+oyunlar önemli=elite pro.

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=341&pid=1658
    http://www.koysepete.com/ShowProduct.aspx?id=37330

• minton 5.1 var
  • o boardda alc 650 yada 850 var o nedenle ve eax 3,4,5 nedeniyle. ALC 66X yada 88X olsa takmak gerekmeyebilirdi.
    creativenin ucuz bir kartı minton 5.1 e yeter.
    ama audgy 1 value, live 7.1 yeni model sb 5.1 lerden kaçının
    xfi extrem gamer/music olabilir o ses sistemine

daha kaliteli ses için elitpro alırsanız minton 5.1 e fazla olur.
    ha ikisini birden değiştirirseniz size kalmış.
  • arkadaşım ses kartları bilgisayarlara AGP dediğimiz anakart üzerinde birden fazla bulunan yuvalardan takılır bu yuvalarda hemen hemen her anakartta bulunur. Eğer sen Kaliteli bir ses sistemi kullanıyorsan ve ses sisteminin max. gücünü görmek istiyosan sana profesyonel bişey öneriyim ama bu ses kartını 5.1 ve 7.1 ses sistemin varsa al. ozaman pişman olmazsın CREATIVE XFI_XTREME_AUDIO piyasada fiyatı 100$ olması lazım sana kolay gelsin....
  • quote:

Orjinalden alıntı: handsome53

arkadaşım ses kartları bilgisayarlara AGP dediğimiz anakart üzerinde birden fazla bulunan yuvalardan takılır bu yuvalarda hemen hemen her anakartta bulunur. Eğer sen Kaliteli bir ses sistemi kullanıyorsan ve ses sisteminin max. gücünü görmek istiyosan sana profesyonel bişey öneriyim ama bu ses kartını 5.1 ve 7.1 ses sistemin varsa al. ozaman pişman olmazsın CREATIVE XFI_XTREME_AUDIO piyasada fiyatı 100$ olması lazım sana kolay gelsin....

@handsome53
    Şu AGP ses kartlarından bana bi tane lazım, nerde satılıyor.
    o kadar ses kartı testi yaptım, bir makinede 5 ses kartını aynı anda kullandım ama Accelarated Graphics Port slot a takılana rastlayıp bulup alıp denemek nasip olmadı bi el atarsan o testi de yapıcağız inşallah.

• [simage]yalnız bu ekrankartına creative in 5200 inspire ü en düşük olmak üzere gigaworks serisinden bir 5+1 bağla yada gigaworks s750 7+1 al çok pahalı ben alamadın niyetim var almaya[/simage]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.