Şimdi Ara

## HWMonitor'ün Yeni Versiyonu Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## HWMonitor'ün Yeni Versiyonu Kullanıma Sunuldu ##

CPU-Z ve Clockgen gibi donanım meraklıları tarafından sevilen ve sıklıkla kullanılan araçlara imza atan CPUID ekibinin son güzeli HWMonitör uygulaması idi. İşlemci, ekran kartı ve hard disk gibi farklı donanımların başta sıcaklıkları olmak üzere voltaj ve fan dönüş hızlarını da takip edebilmenize olanak tanıyan HWMonitör programının yeni versiyonu kullanıma sunuldu. Ücretsiz olan programın yeni versiyonunda özellikle geliştirilen yeni arayüz sayesinde tek ekran üzerinden donanımların anlık durumlarını takip edebilmek mümkün kılınmış. Bu önemli yeniliğin yanı sıra pek tabi çeşitli iyileştirme ve geliştirmelerin de yeni versiyon ile yapıldığı bildiriliyor.

HWMonitor 1.06'yı indirmek için;
    http://www.cpuid.com/download/HWMonitor.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 30 Aralık 2007; 23:51:28 >

• teşekkürler fx57
  • Bu programdan haberim yoktu..
    Çok teşekkürler fx57
  • Bende hard diski göstermiyor.
  • cokta gerekli değil everest daha iyi bence ...
  • Everest bazı kartlarda sıcaklıkları yanlış ölçüyordu umarım HW de sonuçlar daha iyidir
  • laptopta sadece cpu ve hdd ısısını gösterdi ama pratik bişey bence
  • bencede everest güzel program ama bende samsung harddisk var onun ısını göremiyorum neden acaba
  • Haber için teşekkürler fx57. Tek arayüzde gösterim iyi olmuş. İndirip deneyelim
  • everest
  • Bende de everestte ekran kartimin sicakligini gostermiyordu..Bunda gosteriyor gercekten iyi oldu eski surumu ile arasinda cok fark var..Daha da iyi olacak gibi..Tskler Fx57!
  • Bir bu programa bakıyorum bir de evereste...Everestte mesela 35 olan sıcaklık bu programda 45 ?
  • Ben kullanıyordum bunu, gerçekten çok basit ve son derece faideli bir program.
  • Haber için Teşekkürler
  • indirdim.
    everest den güzel bence.
  • Çok güzel haber! Bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz FX57. Hemen indiriyorum.
  • Everest daha iyi

Paylaşım için saol fxelli7
  •  ## HWMonitor'ün Yeni Versiyonu Kullanıma Sunuldu ##

bu 38 derece nerden çıktı
  • teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: musandia

## HWMonitor'ün Yeni Versiyonu Kullanıma Sunuldu ##

bu 38 derece nerden çıktı

O işaretlediğin yerler o anki sıcaklıklar. Max yazan ise hwmonitör açtıktan sonra görülen en yüksek sıcaklık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.