Şimdi Ara

ses karti önerisi yapin lütfen acil..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arklar benim sistemim çift çekirdek 2,4 1 gb ram geforce fx8500 gt ekran kartim, foxconn bord'a dahil onboard ses kartim,ve vista premıum işletim sistemim var.. geçenlerde yurt dişinda da kullandigim teac xt-5 marka 200 watt 5+1 ses sistemi aldim sesler mükemmel ne çizirti ne gürültü ama basslarim çok kalitesiz kaldi.. bunun nedenini sordum ve bi çok deil baya bi insan ses kartimin kaldirmadigini solediler.. şimdi sizden istegim bana 200 watt gücü kaldirabilicek en fazla 100 - 130 ytl verebilicegim bi ses karti önermeniz.. ve ACİL lütfen 1 2 güne kadar almam gerek ses kartini.. sizden çok acik ve acil yardim mesajlarinizi bekliyorum.. lütfen uçuk kaçik fiyatlarda ses kartlari önermeyin.. en fazla 100 - 130 ytl arasi bişey alabilirim

• X-Fİ Extreme Gamer ve M-Audio Revolotion 7.1 öneririm.
    Selamlar.

quote:

Orjinalden alıntı: seddoo

arklar benim sistemim çift çekirdek 2,4 1 gb ram geforce fx8500 gt ekran kartim, foxconn bord'a dahil onboard ses kartim,ve vista premıum işletim sistemim var.. geçenlerde yurt dişinda da kullandigim teac xt-5 marka 200 watt 5+1 ses sistemi aldim sesler mükemmel ne çizirti ne gürültü ama basslarim çok kalitesiz kaldi.. bunun nedenini sordum ve bi çok deil baya bi insan ses kartimin kaldirmadigini solediler.. şimdi sizden istegim bana 200 watt gücü kaldirabilicek en fazla 100 - 130 ytl verebilicegim bi ses karti önermeniz.. ve ACİL lütfen 1 2 güne kadar almam gerek ses kartini.. sizden çok acik ve acil yardim mesajlarinizi bekliyorum.. lütfen uçuk kaçik fiyatlarda ses kartlari önermeyin.. en fazla 100 - 130 ytl arasi bişey alabilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.