Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: turkuaz50 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lordareon'a mesaj attım ama buraya da yazayım.

İzmir'de alışveriş yapmak isteyenlere yardımcı olmak isterim. kartlarım ve limitleri şöyle:

bonus 7000
    cardfinans 2000
    asyacard 1000
    advantage 1000

iyi alışverişler

NOT: numaramı PMden isterseniz buluşuruz, saat farketmez.
  • merhaba arkadaşlar bende kocaelide oturuyorum. online olarak ve elden arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Kartlarım

Cardfinans
    İdeal
    Citibank
    Hsbc
  • Merhaba Arkadaşar,

Topik açılmış ve belli bir katılımcı kitlesi de oluşmuş. Epey de süre geçmiş. Merak ettim pratikte ne kadar işleyiş olmuş diye.

Açıkcası tesadüfen dolaşırken gördüğüm konuyu açan arkadaşı kutlarım.Tam bir Türk zekası örneği. Bizim toplumun pratik zeka seviyesi çok yüksek derim her zaman. Eğer katılım da ve işleyiş de sağlandıysa süper derim.

Vahşi kapitalist ekonominin duvarlarına çarpan tüketicinin bir feryadı gibi. Kendi çözümünü üretebilen insanımızı kutlarım.

Lütfen harcamalarınızı yaparken ve kredi kartınızı kullanırken alacağınız ürüne gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını da iyice sorgulayın arkadaşlar. yanlış kullanılan bir kredi kartı elimizdeki bir dinamit gibi tehlikelidir. Aman dikkat. Hesabını bilen içinse her zaman iyi bir ödeme aracıdır.

Peşin ödemeleri de ihtiyacı olmayanlar mutlaka likit fona yatırsın. Yoksa vadesi gelince kartın sıkıntı olmasın

• Öncelikle tüm katkı sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim. Bu fikir benden çıkmış olabilir fakat daha önemlisi bu fikri destekleyen ve bir birlik ruhu çerçevesinde özel sayılabilecek bilgilerini güvenerek bizlerle paylaşan arkadaşların yaptıklarıdır. Sistemi bizzat ben de bir kere kullandım ve gün içinde anında yanıt aldım. Bu kadar çok alternatifin bulunduğu bir veritabanında zaten çözümsüz kalmak neredeyse imkansız gibi bir şey.

Zaten her zaman vurguluyorum. Dikkatli olalım ve hesabımızı bilelim.

Listeyi tekrardan güncelledim ve tam olarak 147 kredi kartı bulunmaktadır. Herkese teşekkürler.

Ayrıca bu yardımlaşma konusununu sabitlenmesinin çok yararlı olacağı kanaatindeyim. Böylece ihtiyacı olan hemen bulabilir veya gördüğünde kullanabilir, yararlanabilir.
  • bu konuda yorum yapan FAKE üyelere güvenmiyorum;
    ama konu genel anlamı ile güzel bir konu
  • Valla FAKE üye konusunda problem çıkabilir gerçekten, güzelce konuşup işleme geçmek lazım. Bu arada birinin nasıl 0 mesajı oluyor ?? Yani adam yazmışda sayılmamış mı oluyor ? (Bkz. Husiin - yukarıda)
  • Konya'dayım Axess , Cardfinans , Advantage kartlarım var. Hepsinin limitleri 4500 er YTL. Konya'dan arkadaşlara elden yardımcı olurum
  • neden -0- ben de bilmiyorum... halbuki sistemde 2-3 mesajım daha var diye hatırlıyorum...

ben husiin... FAKE üye falan değilim, adım geçmiş diye belirtme ihtiyacı hissettim.

lordareon'u fikrinden ötürü bu kulübü destekleyenleri de paylaşımcı ruhlarından ötürü tebrik ediyorum.

Hüseyin KOCAMAN - izmir - 0535 681 35 62
  • bak yazdım bir tane daha, gene -0-

bu arada imzamdaki laptop satılıktır...
  • sigortam var başka bankalardan kredi kartı gelio ama garanti bonus bi türlü vermio :) limiti 500 istiom gene vermiolar. sigortam gözüküo faal calısıyorum arıyorlar onaylanmadı diolar anlamadım gitti. hic borcum olmadı bankayla hesabım faln filan emme anlamadım gitti. saygılar.(bende icimi dökem dedim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: husiin

bak yazdım bir tane daha, gene -0-

bu arada imzamdaki laptop satılıktır...

sıcak fırsatlara yazdığınız mesajlar sayılmıyor. ikinci el bölümüne yazdığınız mesajlar için ise ayrı bir sayım söz konusu. forumun diğer bölümlerindeki başlıklar altına yazdığınız mesajlar sayılıyor sadece.
  • Teşekkür ederim bu bilgi için....
  • İStanbul göztepedeyim

Axess 16.000 ytl
    Bonus 8.500 ytl
    worl 7.500 ytl limit dahilinde peşin ödemelerinizde yardımcı olurum

Bende gider araba alırım
  • ürünü aldıktan sonra iade etmek isterse nasıl olacak arkadaşı bi daha nerede bulacak yada o parayı harcadı ise nasıl alacak benim aklıma pek yatmadı bu iş arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abormen -- 25 Haziran 2008; 16:15:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: abormen

ürünü aldıktan sonra iade etmek isterse nasıl olacak arkadaşı bi daha nerede bulacak yada o parayı harcadı ise nasıl alacak benim aklıma pek yatmadı bu iş arkadaşlar...

iade etme imkanı olan veya iade edebileceği bir ürünü bu sistem ile almayacak o kadar. tüm alışverişleriniz de bu sistemi kullanın denmiyor ki, uygun olan alışverişleriniz de kafanıza yatıyorsa kullanın.
  • bir de kartlara ihtiyacınız varsa buraya bana yok bonus lazım yok bilmem ne lazım diye yazmayın. pm atın. insanlar çok fazla takip etmiyor bu başlığı. arkadaşın biri de msj yazmasa daha 1 ay kimse bakmayabilirdi buraya
  • Bu aralar iyi bir kampanya olmuyor ki, birisi gelip "hadi, senin kartınla alışveriş yapalım" desin....
    Bu gidişle araba alamayacağız.... :)
  • İzmirden world kart ve cardfinans dahilinde yardımcı olabilirim.PM pls...
    Ayrıca topaikte emeği geçen ve destekleyen herkesi kutluyorum.yarışmacı arkadaşlara başarılar
  • saçma dusunce olmayacak bir iş bu :D fon repo fln demissiniz kucuk paraların repo getirisi ne kdr olacak allahaskına :D bide bonus denmis ya 1500-Lıralık laptop aldım 10 lıra mı ne bonus geldi, kart sahibi vatandas 10 lira bonus için bunu mu yapıcak :D hem bi adam tek seferde cebinden 2000 lira nakit cikartiyosa o taksit maksit olayını coktan asmış demektir, kusura bakmayın ama cok komık bi teklif olmus :D
  • bilgilerimi güncellermisin dostum eklemelerim var

hsbc 7 000

world 8 000

maximum 7 000

card finans 4 000

istanbuldayım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.