Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (1039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.903
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosada worldcard ile yardımcı olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SANALPAZAR VE GİTTİGİDİYORDAN YAPMAYI DA DÜŞÜNÜYORUM .....

N11 den 2300-2400 TL değerinde 1 adet alışveriş . Taksitli ve Tek Çekim için ne kadar indirim yapabilirsiniz . Arkadaşlardan PM bekliyorum ....

Yine N11 den 6 adet 1500TL üzeri tek çekim alışverişim olacaktır . Bunun içinde ekstra indirimleri pm den bekliyorum ...

Kendi hesabımdan alışverişler yapılması şartı ile teklifleri bekliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 21 Aralık 2014; 16:50:44 >
  • N11 SİZİN HESABINIZDAN TÜM AVANTAJLAR SİZE OLACAK ŞEKİLDE TEK ÇEKİM VEYA TAKSİTLİ FARK ETMEZ 1000 TL ÜZERİ 65 TL İNDİRİM YAPILIR. (happyfarmer üye adlı arkadaşımız tarafından KULLANILDI.)

HEPSİBURADA SİZİN HESABINIZDAN 1000 TL VE ÜZERİ 80 TL İNDİRİM YAPILIR.

ÖDEME SONRASI 3D SECURE ÖDEME İLE HIZLI İŞLEM YAPILIR, REFERANSLARIMI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ÖDEME: GARANTİ BANKASI, İNG BANK, TEB

MESAJDA YAZDIĞIM İNDİRİMLERİN DIŞINDA İNDİRİM YAPILMAZ, DAHA FAZLASINI TALEP ETMEYİNİZ MAALESEF KABUL EDEMEM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofsayt06 -- 21 Aralık 2014; 20:05:49 >
  • AXESS

CARDFİNANS

DENİZ BONUS

WORLD CARD

kartlarım bulunmaktadır. Puan veren sitelerde en uygun şekilde yardımcı olabilirim
  • HEPSİBURADA SEPET TUTARI 1.105 TL.
    Puan+çek+avantajx+ne var ne yok hepsi sizde kalacak (100 tl bonus+150 tl çek+25 tl visa çek+avantajx.... )
    tekliflerinizi bekliyorum.
    çek kampanyası bu gece bitiyor.acele teklif bekliyorum.
  • N11 den 1200 TL taksitli işlem yapılacak. İndirim ne kadar olabilir.pm

• Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebelyus -- 21 Aralık 2014; 19:30:27 >
  • Kliksa alışverişleri için 1 adet AXESS kartım,

Hızlıal alışverişleri için 2 adet World kartım,

Teknosa alışverişleri için 2 adet World kartım, ile yardımcı olurum

• Güncelleme: Alacağım telefon 3 iş günü içinde kargoya verileceği için beklemeyi sorun yapacaklar pm atmasın lütfen.

N11 kendi hesabımdan yapılacak 1419 TL peşin alışverişim için tekliflerinizi bekliyorum. İkinci elde sayısız satışım/çok sayıda referansım olduğu için ödemeyi referansı benden az olan üyeye satın aldığım cihaz elime geçtiği an yapacağım. Üyelik tarihiniz ve referansınız benden bol ise ödemeyi Enpara ile hemen yaparım.

Alacağım ürün cep telefonu ve cep telefonuna taksit yok.

Not: Tık hızında 150 TL çek kullanacağım için yalnızca Bonus kart sahiplerinin teklifini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 21 Aralık 2014; 23:23:20 >
  • N11 1000 TL üzeri tek çekim işlemlerde 55 TL indirim yapılır...
    Hepsiburada 1000 TL üzeri Tek çekim işlemlerde 75 TL indirim yapılır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unemployed. -- 22 Aralık 2014; 8:33:42 >
  • N11 kendi hesabımdan 750 tl ve üstü alışverişlerinize indirim Yaparım. Ürün fiyat ike birlikte teklif isteyiniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_mulo -- 21 Aralık 2014; 18:52:28 >
  • Mediamarkt ve gold bilgisayardan 1000 lira uzeri 130 lira indirim yapabilirim.. Avantajix sizde kalabilir..

• teknosadan 379 tl lik 4 adet ayrı ayrı alışverişim olacak , toplam 1516 tl yapıyor ,

MAKSİMUM İNDİRİM NE KADAR YAPARSINIZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ OLACAK ACİL.....
    TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

teknosadan 379 tl lik 4 adet ayrı ayrı alışverişim olacak , toplam 1516 tl yapıyor ,

MAKSİMUM İNDİRİM NE KADAR YAPARSINIZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ OLACAK ACİL.....
    TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM...
  • hepsiburada yada teknosadan 1100tl lik tv alıcam. ödeme peşin taksit yok. teklifleri bekliyorum.
  • N11'de bonus kartla 1000 tl üzeri 60 tl indirim yapılır axes veya World kartla diğer sitelerde de indirim yapılır pm lütfen
  • Axess ve World kartım vardır.Yardımcı olurum
  • World ile puan kadar yardimci olunur.
  • N11 den kendi hesabımdan çek puan vs kullanılarak 1250 tl gibi tek çekim alışverişim olacak, ilgilenen kardeşler PM lütfen, alışveriş 22.12.2014 de yapılacak

ödeme ENPARA ZİRAAT HALKBANK İŞBANK
  • Www.Tatilbudur.com 'dan 1500 tl'lik alışverişinize 200 TL indirim yapabilirim.

• İzmirdeki KİĞILI, MAVİ mağazalarında 100 tl ve üzeri işlemlerinizde %15 indirim yapabilirim.

• 
Sayfa: önceki 10371038103910401041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.