Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.010
Cevap
903
Favori
2.450.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hizlial sitesinden 200TL ve üzeri peşin alışverişlerinizde 30 taksitli alışverişlerinizde 50 TL indirim yaparım
  • N11 SİTESİNDE KAMPANYAYA DAHİL FİX KARTIMLA 500 TL ÜZERİNE 25
    1000 TL ÜZERİNE 50 TL İNDİRİM YAPILIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 30 Ekim 2014; 17:04:03 >
  • asagıdaki linklerden telefon alımı yapılacaktır.

finans veya bonus kart sahibi arkadaşların teklifleri pm atmaları rica ederim tşkler

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-g-flex/productDetails.aspx?productId=telceplggflex&categoryId=371946

http://www.n11.com/lg-d958-g-flex-cep-telefonu-P26766424
  • Merhaba arkadaşlar;

gittigidiyorda 1000 tl üzerine 105 tl indirim yapabilecek arkadaşlarla çalışmak isterim.taksit yapabilirsiniz.
  • 750₺ üzeri taksitli teknosa alışverişlerinize 85 tl anında indirim. Eğer tek çekim olursa 70 tl indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kredi kartı ile aracıma kasko yaptırmak istiyorum 1600 tl civarı tutuyor. Ancak limit yetersiz olduğu için yapamıyorum tabii...... Yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır?
  • trtuncay kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kartiniza odeme yapip ordan kullanabilirsiniz, odeme limite yansir

• quote:

Orijinalden alıntı: anilck

Hocam siz kartiniza odeme yapip ordan kullanabilirsiniz, odeme limite yansir

öyle bir anda limiti açacak kadar imkanım olsa sorun yok zaten :)
  • Teknosa için mustafagüngör ile alışveriş tamamlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 30 Ekim 2014; 14:24:45 >
  • cardfinansı ile yardımcı olabilecek varsa pm lütfen. ücret nakit gönderilecek.
  • trtuncay kullanıcısına yanıt
    Sayın trtuncay, yardımcı olalım olmasına da sizin beklentiniz nedir acaba? Kendi kartınıza limit açacak imkanınız yoksa kaskonuzu ödeyen kişiye nasıl ödeme yapmayı düşünüyorsunuz? En nihayetinde o kişiye de aynı tutarı hadi diyelim çok cuzi bir miktar daha eksiğini ödemek durumunda olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: trtuncay

arkadaşlar kredi kartı ile aracıma kasko yaptırmak istiyorum 1600 tl civarı tutuyor. Ancak limit yetersiz olduğu için yapamıyorum tabii...... Yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır?

Kredi kartınızla fazla limitiniz olmadan kasko yaptırabilirsiniz. Çünkü sigorta şirketleri taksitleri vadesi geldiği zaman karttan çekiyor.

Edit : Kimse kartından 1600 tl çektirip sizin taksit taksit ödemenizi kabul etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 30 Ekim 2014; 14:11:12 >
  • N11 tüm indirimlere ek ürün fark etmeksizin %1 indirim yapilir. Ürün taksitli ise %2 yaparim.

Hersey sizde kalir ekstra bir avantajix gibi dusunen varsa kullansin . Kartim cardfinans degil.

Islem siniri yok .

• gittigidiyor axess ile puan kadar indirim yaparım.
  • Hepsiburada'dan taksitli 1000-1500 tl arasına 90 tl,
    1500 ve üzerine 100 tl indirim yapabilirim.
  • Gittigidiyor:

1500 TL üzeri TAKSİTLİ alışverişlerinize puan kadar indirim
    2000 TL üzeri TAKSİTLİ alışverişlerinize 120 TL indirim yapabilirim.

HepsiBurada:

1500 tl ve üzerine tek yada taksitli 50 tl indirim yaparım.

N11:

1000 TL üstü tek çekim ya da taksitli alışverişlerinize 40 tl indirim yaparım.
  • n11 den 1500 tl elektronik alışverişim olacak yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atabilir.
  • Finansbank 1 TL limitli kart göndermiş. 1000 TL yatirsam limit 1000 TL olur ve ben n11 kampanyasına katilabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @sL@N -- 30 Ekim 2014; 19:42:02 >
  • Finansbank puanları normal mağazalarda hangilerinde kullanabiliyoruz?D&R,Teknosada geçer mi ki?
  • N11 de 1000 tl ustu urun alinacaktir, kart finansla ya da parafflyla yardimci olacaklar pm atsin

Odeme enpara

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.