Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: killnOd

Ben bakbank dan yasal olarak benden kesilmis kart paralarini istedim , bana rest cektiler.Yani git istedigin yere dava ac dediler yasal olarak hakkimiz var vs diye cevap geldi.Acaba dava acsam kaybetme ihtimalim var mi?Cunku verdikleri cevap sanki ellerinde bir koz varmis gibi geldi bana.

Bulunduğunuz kaymakamliktaki tüketici hakem heyetine kesilen aidati gosteren ekstre fotokopisini dilekcenize iliştirerek verin. 2-3ay icinde lehinize karar cikacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taksitli alışverişler için yardımcı olabilirim, özellikle 1000tl ve üzeri siparişler için değerlendirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul37 İ kullanıcısına yanıt
    Bunu biliyorum ama bu isin masrafi nedir , bir de davayi kaybedersem tazminat miktari nedir , bilginiz var mi?
  • thyden 204 liralık uçak bileti alacağım arkadaşlar. yardımcı olabilecek var mıdır?
  • gittigidiyordan 500 tl alisveris icin axess kredi karti lazim
    chippara miktarini ucretten dusersiniz avantajix sizin olur
    pm atin
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    GÜNCEL...
  • Bonus,World,Paraf,Maximum kredi kartlarımla alışverişlerinizi indirimli yaparım.
  • kullanıldı

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 27 Ekim 2014; 23:56:07 >
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    Tüketici hakem heyetine başvurmanız halinde lehinize sonuçlanır. Başvuru sonuç vs ücretsizdir. Herhangi bir masrafınız olmaz.

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert_1 -- 28 Ekim 2014; 14:30:25 >
  • aratu kullanıcısına yanıt
    Bulamadıysanız akbank direkt kodunu, ücretsiz gönderebilirim. Avantajix vs gerek yok.

• Kliksadan 2000TL'lik tek çekim alışverişim vardır Maximum kart veya başka kartlarla yardımcı olabilecek arkadaşlar mesaj atarsa işlem yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memurdan -- 27 Ekim 2014; 20:43:56 >
  • Kliksada herşey sizde kalıcak şekilde 750 TL üstü taksitli işlemde 75 TL indirim yapılır... tek çekim için p.m.
  • Hepsiburadadan 1350 tl Tutarında taksitli alışverişim olacak yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_

Tüm world kampanyalarında puan x 1,15 katsayı ile indirim yaparım

50 puan veriyorsa 57,5tl indirim
    100 puan veriyorsa 115tl indirim gibi

Malesef artık world 100 tl puan vermiyor.
  • Kliksa Dan 799 TL Ödeme Yapılacak .

Avantajix De Sizde Kalacak Şekilde Teklifi Olan Ulaşabilir.

Ürün Telefon Tek Çekim.
  • Cardfinans, Maximum (iş bankası), Vakıf World kartımla yardımcı olabilirim

emir.seymen arkadaşla n11 den finans bank alisverisi yapıldı. Diğer kartlar devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womit -- 28 Ekim 2014; 17:55:58 >
  • Paypal üzerinde 100 tl kadar kullanacağım kredi kartına ihtiyacım var.İlgilenenler pm
  • Hepsiburada alışverişleri için 4 adet Bonus hakkım,

G.Gidiyor alışverişleri iiçin 2 adet Axess hakkım mevcuttur.

PUAN kadar indirim yapıyorum. Lütfen "şu kadarlık alışveriş yapacağım indirimin ne olur?" şeklinde mesaj atmayınız.

Hızlı işlem, bol referans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırsatkampanya

Hepsiburadadan 1350 tl Tutarında taksitli alışverişim olacak yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum.
    quote:

Orijinalden alinti: firsatkampanya

Hepsiburadadan 1350 tl Tutarinda taksitli alisverisim olacak yardimci olabilecek arkadaslardan pm bekliyorum.

pm alamyyorsunuz hocam,

world, bonus, maximum kartlaryyla taksitli aly?veri?lerde,
    puan kadar yardymcy olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.