Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu finansbankım verdiği 111tl puan, sadece n11 demi kullanılabiliyor yoksa finansbank posu olan herhangi biryerdede kullanabilirmiyiz. Finansbank kartım n11 için uygun ancak şartları tam öğrenmekte fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • world kart a puan kampanyası veren alışverişlerde indirim yapılır.
  • N11 1400 liralik alisveris yapicam avantajix sizde kalir 111 den de 90 lira indirim yapacak var mi

• n11 de bırakın 90-100 indirimi 60 tl indirim yapacak kimse bulamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright like a Diamond

N11 1400 liralik alisveris yapicam avantajix sizde kalir 111 den de 90 lira indirim yapacak var mi

Kartlar kara borsa teyzeler amcalardan akrabalardan rica olayları başladı :)
    İkna turları düzenleniyor.
    Hesap kitap anlatmak orasını hiç sorma.
    50 tl avantajın olcak diye diye diye zor ikna ettik...
  • finansbank kartımla 55 tl indirim yaparım. fazlası için mesaj atmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: b1zk1t1

finansbank kartımla 55 tl indirim yaparım. fazlası için mesaj atmayın

önce kendi teklif verdiğiniz pm lere cevap verseniz daha güzel olmaz mı?

N11 de 1.000 tl üstü alışverişe yardımcı olacak arkadaşlar pm ile irtibata geçerse sevinirim. önce yazıpta sonra başkasıyla anlaşacak, yada okuduğu halde cevap vermeyecekler uzak dursun. Referansı benden yüksek olana önce anında ödeme, referansı benden az olana ise alışveriş onayından sonra ödeme yapılacaktır. (3d ile yapılmayan alışverişler iptal olduğu için mecburen alışverişin onayını bekleyiniz)
  • Hepsiburada bonus kartımla taksitli alışverişe puan kadar,tek çekim alışveriş'e 1000 tl üzeri 40 tl indirim yapılır pm lütfen...
  • N11 de taksitli taksitsiz farketmeksizin 330 tl civarlarındaki alışverişiniz için yardımcı olurum
    Yüzde 10 indirim yapacağım ;)
    Oldukça fazla referansım vardır

• hepsiburada 1000 tl üzerine benim hesabımdan alış verişe 100 tl indirim yapılır
  • Bonus kart ile yardımcı olabilirim.
  • ----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 24 Ekim 2014; 12:11:11 >
  • Gittigidiyor 1000 tl taksitli alışverişim olacak arkadaşlar Axess ile yardımcı olabileceklerden teklif bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muh.sar -- 24 Ekim 2014; 9:34:53 >
  • 1 adet world
    1 adet maximum
    2 adet ing bonus
    1 adet garanti bonus (turkcell.com.tr kullanıldı)
    2 adet axess (gittigidiyor kullanıldı)

özelikle axess ile ay sonuna kadar 1100 tl üzeri işlemlere puan+ 10 tl yardımcı olurum

teklifler için p.m. atınız lütfen
  • Axess hariç bütün kredi kartlarımla TAKSİTLİ işlemlerde yardımcı olurum.
    referanslarım mevcuttur.17 Kredi kartım mevcuttur.

Ulusoy, Varan Otubus ve Ucak bıletlerınde indirim yapılır

Hızlı iletişim için what is up 0505 499 33 67
  • Axess hariç bütün kredi kartlarımla TAKSİTLİ işlemlerde yardımcı olurum.
    referanslarım mevcuttur.17 Kredi kartım mevcuttur.

Ulusoy, Varan Otubus ve Ucak bıletlerınde indirim yapılır

Hızlı iletişim için what is up 0505 499 33 67
  • N11 den kendi hesabımdan çekler düşüldükten sonra yaklaşık 1850 TL lik siparişim olacak, avantajix bende veya sizde olacak şekilde teklifte bulunursanız sevinirim.
    Ödemeyi tamamen nakit olarak ürün teslim edildiği anda yapacağım, önceki sayfalarda görebileceğiniz gibi bu şekilde epeyce bir arkadaşla sorunsuz şekilde alışveriş tamamladık, ayrıca referanslar da mevcuttur...
    Selamlar.
  • FORUMDA ÇOK SAYIDA İŞLEMİM VE REFERANSIM MEVCUT 50 tl BONUS KAMPANYASI VAR 50 TL BONUS KAZANICAKSINIZ.

HEPSİBURADADAN 1200 TL ALIŞVERİŞİM OLUCAK KENDİ HESABIMDAN PARACEBE SİZE AİT OLSUN 15 TL DE KAR VERİCEM ....

ödemeleri pazartesi göndericem büytün forum iyi bilir beni ....saygıalırmla sadece bugün geçerlidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 24 Ekim 2014; 13:05:46 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korteks63 -- 24 Ekim 2014; 17:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

quote:

Orijinalden alıntı: b1zk1t1

finansbank kartımla 55 tl indirim yaparım. fazlası için mesaj atmayın

önce kendi teklif verdiğiniz pm lere cevap verseniz daha güzel olmaz mı?

N11 de 1.000 tl üstü alışverişe yardımcı olacak arkadaşlar pm ile irtibata geçerse sevinirim. önce yazıpta sonra başkasıyla anlaşacak, yada okuduğu halde cevap vermeyecekler uzak dursun. Referansı benden yüksek olana önce anında ödeme, referansı benden az olana ise alışveriş onayından sonra ödeme yapılacaktır. (3d ile yapılmayan alışverişler iptal olduğu için mecburen alışverişin onayını bekleyiniz)

hocam söyledim ya önce ödeme diye ama siz kabul etmediniz???

• 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.