Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
903
Favori
2.451.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla işin .okunu çıkaranlar var yok taksitle olur mu ben de ona başka urun versem falan.
    Amac cok basit kartın yoksa bende-onda-sunda var git al ugrasma cıkartmakla kart aidatı vermekle falan
    Can ciger kuzu sarması dedigim adam bie 1200ytl taktı gitti tanımadıgı kişiye insan nasıl taksit yapar banka kimi muhatap alacak bir aksilikte
    Fantezi işler yapmayın konuyu da sulandırmayın bence(;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 23 Ocak 2008; 19:10:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

Valla işin .okunu çıkaranlar var yok taksitle olur mu ben de ona başka urun versem falan.
    Amac cok basit kartın yoksa bende-onda-sunda var git al ugrasma cıkartmakla kart aidatı vermekle falan
    Can ciger kuzu sarması dedigim adam bie 1200ytl taktı gitti tanımadıgı kişiye insan nasıl taksit yapar banka kimi muhatap alacak bir aksilikte
    Fantezi işler yapmayın konuyu da sulandırmayın bence(;

• quote:

Orjinalden alıntı: refree78

iyi güzel

Eyw abi ya çok güldüm, yanlış anlama heralde boş anıma denk geldi ama öyle kel alaka bir anda sadece iyi güzel gibi çok sade bir yorumda bulunmuşsun. Kemal Sunal bir an aklıma geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordareon

quote:

Orjinalden alıntı: refree78

iyi güzel

Eyw abi ya çok güldüm, yanlış anlama heralde boş anıma denk geldi ama öyle kel alaka bir anda sadece iyi güzel gibi çok sade bir yorumda bulunmuşsun. Kemal Sunal bir an aklıma geldi.

Ben bir şeyler yazayım demiştim ama daha sonra vazgeçmiştim

• lordareon listeye beni tekrar eklermisin ykb world card için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuRoBoY -- 24 Ocak 2008; 10:10:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuRoBoY

lordareon listeye beni tekrar eklermisin ykb world card için

Ne demek Diger eksik kalanlari da ekledim. Hala eklenmeyen varsa, PM lesin
  • selamlar,
    vatan topkapı veya elmadağ şubesinde carfinans kullandırabilirim, ödeme cardfinansıa finansbank atm sinden yapılacaktır.
  • Arkadaşlar bana kredi kartını taksitli kullanmada yardımcı olabilecek bir şahıs varmıdır acaba...tanıdığım bir avukat arkadaşım için dizüstü almayı düşünüyoruzda fakat nakit olarak parayı veremeyecek avukat arkadaşım...şahsın kendisi avukattır ve ben hertürlü kefil olduğum gibi benim kefilliğimden üstündür o arkadaşımın kefilliği...onuda belirtmek isterim...istenirse karşılıklı noter onaylı sözleşmede yapılabilinir...ANKARA içi olursa çok süper olur...cvplarınızı beklemekteyiz...Ayrıca avukatlık işlerdede yardımcı olabileceğini belirtmek isterim...Saygılar...
  • Tekrar yazıyorum, Card Finans, World Card, Bonus ve Axess kartlarında tek çekim alışverişlerinizde yardımcı olabilirim. Özel mesaj atmanız yeterli.
  • Cardfinans, Axess, World, İdeal, Maximum var bende.
    İstanbul - Erenköyde oturuyorum.
  • ya istanbul gol-d bilgi sayardan bi parca alacaktım.bu topicden bi allahın kulunu bulamadım.bumu yardimlasma dediginiz.
  • izmirde cardfinansından 390 Ytl lik harcama yapabileceğim biri varmı?
  • @aristokrat06

bunu burdaki iyi niyetli insanlara genelleme yapmaktansa pm atıp cvp alamadığın kişilere söylesen sanırım daha makul olur
  • Bahçelievler Gold'dan yaparsan sana yardımcı olabilirim.

quote:

Orjinalden alıntı: aristokrat06

ya istanbul gol-d bilgi sayardan bi parca alacaktım.bu topicden bi allahın kulunu bulamadım.bumu yardimlasma dediginiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWEST -- 29 Ocak 2008; 7:14:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

330 okuma 19 cevap bu iş yatar..!!

Sonucta herkes ucunda kar var mı diye bakıyor

Help me TrDr_22 :) bende konyadayımda biraz yardımcı olsan pm attım msnmi filan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEWEST

Bahçelievler Gold'dan yaparsan sana yardımcı olabilirim.

quote:

Orjinalden alıntı: aristokrat06

ya istanbul gol-d bilgi sayardan bi parca alacaktım.bu topicden bi allahın kulunu bulamadım.bumu yardimlasma dediginiz.

tşk ederim isimi hallettim.kolay gelsin
  • Ekreizze yardımlarından dolaayı teşekkürler
  • Card Finans'ı da ekleyebilirsiniz benim için
  • İzmir'den bonus kart için yardımcı olabilcek birisi var ise bugün için ( 6mart 08 ) , lütfen 1 saat içinde en geç pm atsın.
  • card finans ve maximum limit dolgundur
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.