Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün avantajlar sizde kalacak şekilde,
    World Puan Verilen Sitelerde Puan Kadar İndirim Yapılır.
    World kartla kliksa ve gittigidiyor da 1000 tl uzerine 50 tl indirim yapabilirim.
  • 2 tane bonus kart ile yardımcı olabilirim
  • Gittigidiyordan 1175 tl tek çekim ürün alınacaktır. Kendi avantajıxımi kullanacağım.50 wp veriyor. 70tl indirim yapacaklar pm atsın.
  • Hızlıaldan (kendi hesabımdan yapılmak şartıyla) 633,90 liralık TAKSİTLİ alışverişim olacak.

İlgilenenler P.m gönderebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnd -- 6 Ağustos 2014; 15:50:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ,

2 adet world kartım, 1adet Bonus ve 1 adet paraf kartım ile bu ay içindeki kampanyalardan yararlanmak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Hesaplarımda çek vs bulunmuyor. Bu nedenle sizin hesabınızı kullanabiliriz.(Malum n11 kuponları bende de mevcut ama sanırım herkese tanımlı)

Avantajix hesabım var eğer alışveriş işlemi ticari değilse kendi avantajiximi kullanıp bedelini düşebilirim.

Kullanmak isteyen arkadaşlar xxx Tl harcama şu kadar indirim istiyorum derlerse işlemimiz hızlanır.

Saygılarımla,
  • n11 den 200 TL lik alışverişe 45 TL indirim yaparım İşlemi kendi hesabımdan yapacağım ücreti eft geçersiniz siparişiniz verilir.

Hepsiburada.comda 120 TL üzerine 20 Lira indirim yapabilirim. İşlemi kendi hesabımdan yapacağım ücreti eft geçersiniz siparişiniz verilir.

Hızlı işlem tercihimdir taksitli tek çekim farketmez hesapların şifreleri paylaşılır kargo sorunsuz ulaştıktan sonra değiştirilir.
  • Vakıf worldcardımla
    500-999 arasına 35tl,
    1000 üzerine 70tl indirim ile yardımcı olabilirim.

taksit-tek çekim farketmez.
    avantajix vs. diğer şeyler sizde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maktoyu -- 6 Ağustos 2014; 16:55:03 >
  • Arkadaşlar, Gittigidiyor üzerinden 1170 lira civarında alışverişim olacak. Şuanda worldpuan kampanyası bulunmakta. Bunun yanında avantajix %2.5 geri ödeme yapmakta. Yapabileceğiniz maksimum indirime göre mesaj atarsanız alımı en uygun veren arkadaşla gerçekleştireceğim.

Alışverişimi güvenli bir arkadaş ile yapmak isterim, lütfen yeni üye olmuş ve birkaç mesajı olanlar yazmasın.

İyi günler dilerim.
  • *** 9 TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLER İÇİN İNDİRİM ORANLARIM ***

- GittiGidiyor 1000 TL Ve Üzerine 100 TL İndirim
    - Kliksa 1000 TL Ve Üzerine 100 TL İndirim
    - Hızlı Al 1000 TL Ve Üzerine 50 TL
    - N11 1000 TL Ve Üzerine 50 TL İndirim
    - HepsiBurada Alışveriş Tutarının %5 i Kadar İndirim.
    - Bunlar Haricinde 9 Taksit Olan Sitelerden Teklif Alabilirsiniz.

*** TEK ÇEKİM ALIŞVERİŞLER İÇİN İNDİRİM ORANLARIM ***

- GittiGidiyor 1000 TL Ve Üzerine 50 TL İndirim
    - Kliksa 1000 TL Ve Üzerine 50 TL İndirim.

Alışverişlerde Sizin Hesaplarınız , İndirim Kodlarınız , Avantajixiniz V.b Kullanılır. Kazanılacak Çekler V.b Sizde Kalır.

KREDİ KARTI YARDIMLAŞMADA İNDİRİM KODU SATMIYORUZ ALIŞVERİŞİ DAHA UCUZA YAPIYORUZ SADECE LÜTFEN KOD MU GİBİ MESAJLARLA ZAMAN HARCAMAYALIM. ÖDEMELER PEŞİNDİR TAKSİTLİ ÖDEME FELAN OLMAZ BU KONUDADA LÜTFEN RAHATSIZ ETMEYİN.

• Merhaba arkadaşlar;   

KLİKSA wp kampanyasında 1000 TL ÜZERİNE 70 TL indirim yaparım.  

Gittigidiyor wp kampanyasında 1000 TL ÜZERİNE 50 TL indirim yaparım. 

1tikla2kazan alışverişlerinizde wp kadar indirim yaparım 

Ereyon axess kampanyasında 80 tl indirim yaparım  

AVANTAJİX ,ÇEK, KUPON ,SİTE PUANI her şey sizin olur.  

Ayrıca 100 tl üzeri uçak bileti veya otobüs bileti alımlarınızda 15 tl indirim yapabilirim. 

***Kliksa alışverişi yapan arkadaşa promosyon olarak bir adet 200/33 n11 kodunu da ücretsiz vereceğim

ilgilenen arkadaşlar pm lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korteks63 -- 6 Ağustos 2014; 21:21:56 >
  • maxipuan kampanyası olan her yerde taksitli alışverişlerinizde puan tutarında indirim yapılır.
  • Merhaba, 5-6 gecelik otel arayisindayim. Otel rezervasyonunu indirimli alabilecekler pm lutfen.

• Atlasjet, Borajet, Onurair, Pegasus, THY , Kamil Koç, Metro Turizm, Anı Tur, Barşan Turizm, Bosfor Turizm, Ets Tur, Gezinet, Gezinomi, İnttur, Jolly Tur, Kaya Otelleri, Metro Travel, Mika Tur/Tatilbudur.com , Odeon Tours, Setur, Tatil.com, Tatilsepeti.com, Touristica, Trek Turizm , Ykm Turizm

Yukarıda sitelerden alınacak her 100 TL üzeri alışveriş için 15 TL indirim yapabilirim.

**********************************************************************************

Merhaba,

Aşağıdaki kartlarım mevcuttur. isteyen arkadaslara yardımcı olmaya çalışırım.

çek,kupon avantajix vs hepsi sizin olacaktır.

2 adet vakifbank world
    1 adet garanti bonus
    1 adet axess
    1 adet maximiles n11 için kullanıldı
    1 adet denizbank bonus
    1 adet parafly kart
    1 adet card finans
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Merhaba, 5-6 gecelik otel arayisindayim. Otel rezervasyonunu indirimli alabilecekler pm lutfen.

Sen aramaya devam et hocam...
    Ama yanlis yerde arama.....

• quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

N11
    ve
    HızlıAl sitelerinde 200 TL üzeri peşin alışverişlerde 35 TL Taksitli alışverişlerde 45 TL indirim yaparım

Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksoft -- 8 Ağustos 2014; 17:11:18 >
  • Hızlı al veya n11.com dan 1200 TL üstü taksitli alışverişim olacak yardımcı olabilecek var mı?
  • yav arkadaslar size bişi sorcam ben maximum kart kullanıyorum Asgari ödeme oranı %27 diyor.
    Şimdi ben 100 Tl lik bir alışveriş yapsam 10 taksitle ilk ay 10 TL mi ödeyecğim yoksa %27 sini mi ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

yav arkadaslar size bişi sorcam ben maximum kart kullanıyorum Asgari ödeme oranı %27 diyor.
    Şimdi ben 100 Tl lik bir alışveriş yapsam 10 taksitle ilk ay 10 TL mi ödeyecğim yoksa %27 sini mi ????

Hocam sorucağımı yanlış anlamayın.

Bugüne kadar tüm alışverişlerinizi nakit mi yaptınız?

Yani ilk defamı kredi kartı kullanıyorsunuz.

merak ettim.

(Sorunuzun cevabı her ay 10TL ödersiniz. Asgari ödeme farklı birşey.)
  • zonguldak dedeman otel 16 agustos 2 kısı 1 gece konaklama
    Ücreti kara tarafı 250 tl cıvarı kaca alabılırsınız arkadaslar
    Ücreti ile pm atar mısınız
  • gittigidiyor ve kliksada hersey sizde kalicak sekilde world puan kadar indirim yaparim. detaylar icin p.m.

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.