Şimdi Ara

The Spiderwick Chronicles (2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tür : Fantastik / Macera
    Gösterim Tarihi : 14 Mart 2008
    Yönetmen : Mark Waters
    Senaryo : Karey Kirkpatrick , David Berenbaum , Tony DiTerlizzi (Kitap) , Holly Black (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni : Caleb Deschanel
    Müzik : James Horner
    Yapım : 2007, ABD

Oyuncular

Sarah Bolger (Mallory Grace) , Freddie Highmore (Jared Grace) , Mary-Louise Parker (Helen Grace)

Simon, Jared ve Mallory kardeşler, anneleriyle birlikte yıkık dökük bir eve taşınırlar. Burada tesadüfen buldukları güncenin kapağını kaldırır kaldırmaz hayatları değişir.

Fantastik bir dünyanın olağandışı girdaplarına kapılan kardeşler kendilerini tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyada bulurlar.

Fantastik çocuk edebiyatının ünlü serilerinden The Spiderwick Chronicles, serüvenlerini kitap sayfalarından beyazperdeye taşıyan örneklere bir yenisini ekliyor.
    alıntıdır

http://www.imdb.com/title/tt0416236/

http://beyazperde.mynet.com/film.asp?id=3786

Fragman

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Film yapimcilari isi cozdu ve sinema sektorunun en gozde seyircilerinin COCUKLAR oldugunu anladi
    O vasatin altindaki Spider Man 3 un 330M dolar hasilat yapicagini kim tahmin ederdi

Bu yuzden ilginc cocuk filmleri ortaya cimaya basladi, ayni zamanda yetiskinlerde hitap eden bu fimler 2010 kadar bir hayli gelicek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 28 Aralık 2007; 2:14:25 >
  • Güzel film e benziyor.
  • Film Türkiye'de gösterimde.
  • Niye çocuklar yaw? Bizde seyrediyoruz :D
  • Güzel film sürükleyici, fantastik film sevenler için kaçırılmaz
  • Freddie Highmore ikizleri harika oynamış.kitabı koruyan yaratık bomba
  • güzel bi çocuk filmi
  • Neden hortlattınız
  • farklı ama güzel bi filme benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flym4n -- 5 Şubat 2009; 13:11:18 >
  • quote:

farklı ama güzel bi filme benziyor

izlemeniz konusunda şiddetle tavsiye edilir,gerçekten güzel bir film.
  • bende hala izlemedim
  • Klasik masalsı çocuk filmi. Ailece izlenebilecek güzel bir film.
  • Bayılıyorum böyle filmlere.Az önce izledim gerçekten güzel.Türün sevenlerine tavsiye ederim.Alıp götürüyor bu dünyadan çocuklar için yapılmış fantastik filmler.Ayrıca çocuklardan çok yetişkinlerin izlediğini düşünüyorum bunları :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.