Şimdi Ara

Eski Abonelere(TTNET) bişey yokmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet sürekli olarak kampanyalar yapıyor 1 ay bedava, modem hediyesi vs..... biz eski abonelere hiç birşey yok, bu nasıl bir zihniyettir anlamadım gitti

• Geçen sene yapmıştı o da 256 kullanıcılarını 1024 yaparak bi kıyağı vardı. ben yararlanmıştım ama dediğin gibi şu anda pekte birşey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: snnates

Arkadaşlar ttnet sürekli olarak kampanyalar yapıyor 1 ay bedava, modem hediyesi vs..... biz eski abonelere hiç birşey yok, bu nasıl bir zihniyettir anlamadım gitti

eski aboneler nasıl olsa çantada keklik önemli olan diğer keklikleri çantaya atmak ttnet'in satış politikası bu

• Mevcut TTnet Adsl Abonesine Fatura İndirimi Kampanyası

Eski Adsl Abonelerine % 12 fatura indirimi imkanı:
    Zaten Adsl kullanıyorum, kullanmaya da devam edeceğim diyorsanız 24 aylık kullanım taahhütnamesi imzalayın tarifeniz üzerinden % 12 fatura indirimi verelim...

Kampanya Şartları

Adsl aboneliğini 24 ay sürdüreceği taahhütnamesi imzayan mevcut abonelere aylık tarife tutarları üstünden % 12 fatura indirimi yapıcaktır.
    24 aylık taahhüt süresi dolmadan adsl aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz bu kampanya kapsamında yapılmış indirimleri geri ödemeniz istenir. Ayrıca bir cezai ücret, faiz vb sözkonusu değildir.
    Adsl aboneliği de tıpkı telefon aboneliği gibi nakil ettirilebilir. 24 ay içinde taşınma nedeniyle adsl aboneliğinizi kapattırmak zorunda kalmazsınız. Taşınma ihtimaliniz nedeniyle bu kampanyaya başvurmaktan kaçınmayınız.
    Kota aşım ücretleri ve açılış tesis ücretleri bu indirim kapsamında değildir.
    Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Başka bir kampanyadan faydalanmışsanız bu kampanya için başvuru yapmanız mümkün olmamaktadır.
    İndirim, başvuruyu takip eden ayın başından itibaren geçerli olacak ve bir sonraki ayın faturasına yansıyacaktır. Örneğin 16 Haziran'da başvuran bir müşterinin Temmuz faturası indirimli gelecektir.
    24 ay süresince standart tarifedeki indirimler ve hız yükseltmelerinden de yararlanabileceksiniz.

www.adslteknikservis.com/default.asp?sayfa=eskiaboneyeindirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merol77 -- 27 Aralık 2007; 16:09:27 >

• var canım olmazmı bu ay kotalılara 2gb hediye bundan büyük hediye kıyak olur mu
  • Eeee sınırsız internet kullananlara neden bişey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: merol77

Mevcut TTnet Adsl Abonesine Fatura İndirimi Kampanyası

Zaten Adsl kullanıyorum, kullanmaya da devam edeceğim diyorsanız 24 aylık kullanım taahhütnamesi imzalayın tarifeniz üzerinden % 12 fatura indirimi verelim...

Kampanya Şartları

Adsl aboneliğini 24 ay sürdüreceği taahhütnamesi imzayan mevcut abonelere aylık tarife tutarları üstünden % 12 fatura indirimi yapıcaktır.
    24 aylık taahhüt süresi dolmadan adsl aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz bu kampanya kapsamında yapılmış indirimleri geri ödemeniz istenir. Ayrıca bir cezai ücret, faiz vb sözkonusu değildir.
    Adsl aboneliği de tıpkı telefon aboneliği gibi nakil ettirilebilir. 24 ay içinde taşınma nedeniyle adsl aboneliğinizi kapattırmak zorunda kalmazsınız. Taşınma ihtimaliniz nedeniyle bu kampanyaya başvurmaktan kaçınmayınız.
    Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Başka bir kampanyadan faydalanmışsanız bu kampanya için başvuru yapmanız mümkün olmamaktadır.
    İndirim, başvuruyu takip eden ayın başından itibaren geçerli olacak ve bir sonraki ayın faturasına yansıyacaktır. Örneğin 16 Haziran'da başvuran bir müşterinin Temmuz faturası indirimli gelecektir.
    24 ay süresince standart tarifedeki indirimler ve hız yükseltmelerinden de yararlanabileceksiniz.

Bana zaten çok çok önceden bundan daha düşük bir indirim yapmışlardı Normal 49 ytl; indirimli 46 ytl 3 ytl indirimli, başka bir kampanyadan faydalanamıyorum. Yeni abonelere yaptıkları kampanyaların yanında aylık 3 ytl.lik indirim devede kulak gibi kalır

• telekom boyuna yeni aboneye çalışıyor hiç eskilere bi indirim yapmıyor.

indirim diye geçen kampanya ise 2 yıllık abone ol 1 yıl indirim kazan bi dahki seney kazıklanmaya devam...

ne zaman bitecek bu işkence...
  • Eski aboneyiz ama ayrıcalığımız yok.Arkadaşın dediği gibi ''Çanta da kekliğiz'' ne de olsa.
    Zamanında 2 sene sözleşme yaptım.Aylık 1,74.-YTL indirim alıyorum.(2 yıl boyunca).
    Şimdi değiştirmişler bunu yine 2 yıllık sözleşme yapıyorsunuz ancak 12 aylık indirim var.Aylık 3,48.-YTL indirime hak kazanıyorsunuz.Benim 2 yılda alacağım indirim tutarı:41,76.-YTL,şimdi abone olanlarda 1 yılda 41,76.-YTL indirime hak kazanıyor.Sonuç ta sözleşme müddeti:2 YIL. Bağlıyor seni yani.. Bir de bu aya mahsus + 2GB ek kullanım hakkı verildi.Ben 2 gün önce 6 GB ı aşmış bulunuyorum.Hiç olmazsa 2008 de bu +2 GB devam etse...
  • aralık ayı için sadece +2gb verdi..inşallah bu bir başlangıç olur.bundan sonra 4gb ler 6gb olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jarhead

aralık ayı için sadece +2gb verdi..inşallah bu bir başlangıç olur.bundan sonra 4gb ler 6gb olsun...

Evet ya bari kötünün iyisi olsun, hiç değilse 6 gb biraz daha rahatlatır kotalıları
  • Her şirketin ilk önceliği yeni aboneler/müşteriler kazanmaktır. Bunun için herşeyi yaparlar. Tıpkı bankaların sokakta kredi kartı dağıtması gibi. Amaç yeni müşteridir.
  • Biz sözleşme imzaladık 49 ytl yerine 43 ytl ödüyoruz aylık.
  • http://www.ttnet.net.tr/137.aspx

arkadaşlar 31 ocak a kadar yazıyor 2 gb hediye

bu ay (ocak) içinde geçerli mi acaba ?

ttnet müşteri mizmetleri sürekli meşgul soramıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

http://www.ttnet.net.tr/137.aspx

arkadaşlar 31 ocak a kadar yazıyor 2 gb hediye

bu ay (ocak) içinde geçerli mi acaba ?

ttnet müşteri mizmetleri sürekli meşgul soramıyorum

Seninde gördüğün gibi 31 Ocak yazıyor.

Ocak ayında kotalar 6 GB yani boşuna müşteri hizmetlerini aramana gerek yok.

Aralık ayında 6 GB'dı Ocak ayınıda dahil ettiler.

• quote:

Kampanya Şartları

Bugün beni "bu kampanyadan yararlanmak ister misiniz?" diye aradılar ben de kabul ettim. İyi mi ettim acaba sonunda bi ayak olmasın? Telekomun yaptığı herşeyden huylanıyorum yav...
    Bu kampanyaya katılan başka arkadaşlar var mı?

• malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

quote:

Kampanya Şartları

Bugün beni "bu kampanyadan yararlanmak ister misiniz?" diye aradılar ben de kabul ettim. İyi mi ettim acaba sonunda bi ayak olmasın? Telekomun yaptığı herşeyden huylanıyorum yav...
    Bu kampanyaya katılan başka arkadaşlar var mı?

Benim babamı kandırıp bu kampanyaya sokmuşlar. Babam 2 yıl zorunluluğu bile benden öğrendi evde. İki yıl kullanıp ilk yıl %12 indirim. 2 yıl niyetliysen zaten kaybedecek bir şeyin yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Biz sözleşme imzaladık 49 ytl yerine 43 ytl ödüyoruz aylık.

Eee ben hiç bişey imzalamadım 43 ödüyorum.Benim yerime kendileri mi imzaladı ki.4 sene önce 2 yıllık taahütlü üyelik yoktu çünkü.
  • yeni abone olacam ama şu 2 yıllık taahüt olayı bana saçma geldi... kaç para alıyorlarki vazgeçildiğinde bunu bilmemiz gerekir ya...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.