Şimdi Ara

## 1564$'lık Optimus Maxiumus Şubat Ayına Kaldı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## 1564$'lık Optimus Maxiumus Şubat Ayına Kaldı ##

Rus tasarım stüdyosu Art Lebedev'in hazırladığı 1564$'lık OLED klavye için bir erteleme haberi daha gündeme geldi. Özellikle yüksek fiyat etiketi ve OLED teknolojisi ile dikkat çeken ve özelleştirilebilme konusunda rakipsiz olacağı iddia edilen Art Lebedev'in yeni klavyesi Optimus Maximus'u bekleyenler Şubat ayına kadar daha dişlerini sıkmak durumunda kalacaklar. Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, klavye artık fiziksel olarak hazır ama özellikle yazılım ve firmware tarafında bazı sıkıntılar olduğu dile getiriliyor. Gelen bilgiler şu an istenilen durumda olmayan firmware dolayısı ile Optimus Maximus'un özelleştirilebilme yeteneklerinin tam verimlilikte kullanılamadığını ve stüdyonun bu durum üzerine yoğunlaştığını işaret ediyor. Şubat sonunda çıkması beklenen Optimus Maximus'un sahip olduğu yüksek fiyatın yanında nasıl bir etki yaratabileceğini de birlikte göreceğiz.64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Aralık 2007; 22:46:20 >

• Çok pahalı. Ama ne olcak, nasıl olcak bilinmez.
    İnşallah bekleyenleri yanıltmaz.

@fx57, yıldızların rengi değişmiş, hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freedøm

@fx57, yıldızların rengi değişmiş, hayırlı olsun

noluyor rengi değişince? fx57 zevk olsun diye mi değiştirdi?
  • Benim gönlüm sarhoştur yıldızların altında
  • tek eksigim o kalmıştı sıra ona geldi walla samsung reklamlarındaki koreli kızın resmini koyarım :P
  • Klavye kahve yapıyor mu ?
  • bu haberle hayatımda bir şey değişmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyiuser

tek eksigim o kalmıştı sıra ona geldi walla samsung reklamlarındaki koreli kızın resmini koyarım :P

ya kusura bakma haberden çok senin güç kaynagına takmış durumdayımnası memnunmusun nası performansı kullanan olarak ileride bende düşünüyorum almayı
  • tuh be nasıl dayanacağım şubata kadar

• 1564$ klavye bu neyaw ne işe yarıyo bu kadar ama illaki buna para vercek olanlarda vardır ya
  • çok saçma geldi.. yani bir işlemci için 1500 küsür harcarsın fakat bir klavye için en fazla 100..

sadece abesle iştigal.. bu firma zarar eder
  • ilginç yani bu klavye cıksında satış rekoru kırar herhalde!!!
  • parası olana iyi kardeş klavye istediğin dilde yazıyor bizim içinse ilerde gelişir ve ucuzlar 3 -5 sene sonra artık
  • kalvyenin tuşlarını ne diye kac kere değiştirir ki pc kullanıcılarının %kacı bunu yapar. kesinlikle alıcısı yok bu ürünün.cok zengin olanda almaz :D
  • Ben Şubat'a kadar nasıl beklerim?
  • Gerçekten ülkemiz ve dünya adına büyük bir kayıpla karşı karşıyayız.
    KONU DIŞI na daha çok yaraşır bir haber...
  • Bi klavyeye bu parayı kim verir açaba ne kadar özelleştirebilirsinki klavye sonuçta ben yokken girip benim yerime benim işleri yapçaksa sorun yok :P
  • Gereksiz pahalı geldi bana.
  • bu herhalde 3. erteleme
  • Şunu Belirtiyim Bu klavye 2008 yılının En Çok satan ilk 5 klavyesinden biri olcaktır.Gösteriş meraklısı insan çok......
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.