Şimdi Ara

ses kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar logitech x-540 ses sistemim var buna buna uygun max 160 YTL civarında bi ses kartı almak istiyorum yerdım edebilirmisiniz acaba...

• Slm.
    SOUND BLASTER AUDİGY 2zs ve X-Fİ EXTREME GAMER öneririm.
    X-Fİ Extreme Gamer 150 - 160 YTL civarında. 2. eli 80 YTL civarında.
    Audigy 2 zs 110 - 120 YTL civarında. 2. eli 60 YTL civarında.
    İkiside Fiyat/performans olarak iyi kartlardır.
    Daha profesyonel birşey düşünüyorsan X-Fİ Elite Pro yada M-Audio'yu incelemeni tavsiye ederim.
    Selamlar.
  • o sete o karta ne gerek var anlamıyorum bence gerek yok o set için o kadar parayı karta yatırmaya.
  • Bu kartı tavsiye edrim hatta tavsiye etmeyim kesin al derim çevremde ne kadar soran olduysa ses sistemlerini bu kart ile tamamladılar(Orta seviye multimedya 5.1ler için geçerli ) gayette memnunlar somut yorumlar dahilinde bilgi alabilirsin..

ses kartı tavsiyesi

M-Audio 5.1 High Definition Surround Sound Card...Tabi önceliğin müzik dinlemek içinse tavsiyem oke ama oyun istersen creative gamer tercih edebilirsin ama bu kart ses için tamamaen 5.1 kriterinin üstünde gb dahi denilebilir... Fiyat ise : 85-90 $ + kdv ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy35 -- 25 Aralık 2007; 22:54:03 >

• Dostum bence biraz daha ekle M-Audio Delta 1010 al.
    http://www.compel.com.tr/Include/Modules/ProductDetail.php?CatID=1&ManID=10&ProID=289
    Yada E-Mu Emulatör XTS al.
    http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=1740&IID=15712
    Selamlar.

quote:

Orjinalden alıntı: cyclone__

arkadaşlar logitech x-540 ses sistemim var buna buna uygun max 160 YTL civarında bi ses kartı almak istiyorum yerdım edebilirmisiniz acaba...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.