Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kesinlikle internet üzerinden alın.Sıfır sony centerdan aldığımız cihaz aynı gün iade alınmadı değişim yapılmadı.İnternetten alsaydım cayma hakkım vardı.Şimdi cihazda arıza yok diyorlar.Yarın tüketici hakları mahkeme vs uğraşıcam.

Kısaca ithalat veya sony eurasi ikiside bi halta yaramıyor oyüzden ne olursa olsun internetten alın cayma hakkı sizde kalsın.İyi günler.
  • Önümüzdeki ay Almanya dan PS4 ü aşağıdaki şekilde almayı planlıyorum ne düşünüyorsunuz?

- PS4 1 TB 379 €
    http://www.saturn.de/de/product/_sony-playstation-4-konsole-cuh-1216b-1tb-schwarz-2042592.html
    - 2. Kol 59,99 €
    http://www.saturn.de/de/product/_sony-ps4-wireless-dualshock-4-controller-schwarz-1715749.html
    - Uncharted 4 59,99 €
    http://www.saturn.de/de/product/_uncharted-4-a-thief-s-end-adventure-playstation-4-2082296.html
    - FIFA 16 34,99 €
    http://www.saturn.de/de/product/_fifa-16-sport-playstation-4-2006428.html

Toplam= 533,97 €
    İndirim= 60 €

Son Toplam= 473,97 € (1592 TL)
    %19 Vergi İndirimi Alınırsa = 398,29 € (1338 TL)

• Merhaba arkadaşlar PS4 almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir kampanya var mı?
  • Merhabalar.bir arkadaşımda ps3 superslim serisi 500 gb cihaz var almak istiyorumda.Araştırmalarıma göre bunlarda kırılma vs olmuyormuş doğru mu acaba?Modeli chec 4204c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahtatabure -- 21 Mayıs 2016; 9:49:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahtatabure

Merhabalar.bir arkadaşımda ps3 superslim serisi 500 gb cihaz var almak istiyorumda.Araştırmalarıma göre bunlarda kırılma vs olmuyormuş doğru mu acaba?Modeli chec 4204c

kırılmıyormuş ama ode takılabiliyormuş buradaki ve şuradaki yazılara bakabilirsin daha detaylı bilgi alırsın.

• 2.el Ps4 alırken nelere dikkat edilmeli?

• arkadaşlar ps3 almak istiyorum online oyunlarlar için fakat oyuncu yuğunluğu nedir cod bf gta serilerinde ve diğer oyunlarda offline oynamak pek istemiyorum açıkçası ps4 çıktığında beri çok oyuncu kaybettimi ps3
  • Arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum (kırık olanından) bişey soracağım ben şimdi kırık ps3 aldım oyunları falan yükledim online oynamayacağım ama bir süre sonra bozulacağını söylüyolar bana doğru mu bu?

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. 2. el PS4 alırken yanında verilen hasap sonradan aldığımız kişi tarafından tekrar geri alınabilinir mi ya dolandırılma ihtimali var mı konsolun yanında PSN hesabı alırken.

• z21 kullanıcısına yanıt
    yok, şu an metin 2 gibi bir oyunda bile onca süper online oyun varken deli gibi hesap kasanlar, oyuncu eksikliği gibi birşey olacağını sanmıyorum :D oyun ruhu ayrıdır
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4 aldım gerek kalmadı araştırmaya ps3ü

• z21 kullanıcısına yanıt
    pm
  • Arkadaşlar Merhaba;

PS4 alacaklar için çok az kullandığım garantili PS4 ümü satıyorum.

ilgilenenler iletişime geçebilir.
  • Yurt dışından alsam nasıl olur? Daha ucuza geliyor ama vergi filan burda nasıl olur?
    Ayrıca bu Neo işimi kafamı kurcalıyor beklemeli miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Arkadaşlar Merhaba;

PS4 alacaklar için çok az kullandığım garantili PS4 ümü satıyorum.

ilgilenenler iletişime geçebilir.

Ps4 hakında bilgi,

• Arkadaslar lutfen yardim edin ben ps3 superslim 12 gb aldim hata yaptigimi suan anladim buyuzden 160 gb lik ek hdd yi takcm fakat sabit diskin kapagi acilmiyo videodaki gibi ileri kaydiriyorum fakat cok az oynuyo acilmiyo acaba yeni kasa oldugu icinmi boyle cunku cok guc kullandigi halde acamadim ne yapabilirim hdd degisimi icin

• Arkadaslar ps4 alirken hangi versiyonu almak gerekir. İkinci elde biliyosunuz kirilip kirilmamasi onemli bi faktor. Simdiden tesekkur ederim

• arkadaşlar merhaba, bunu almayı düşünüyorum sonny garantili, yani bunlarda versiyon felan önemli mi ? 1tb olmasına dikkat ettim, bu hafıza olayı okey, fakat başka ne önemli?

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-1-tb-oyun-konsolu-sony-eurasia-garantili-p-OYUNSONYPS71985953#reviews
  • Beyler abd den ps4 alsam burdakilerden ne farkı olur? Ntsc/pal görüntüde farklılıkar varmıdır? Gerilim olarak 110v mu oluyor ayrı bir convertor mü almam gerekecek?

• Arkadaşlar ps3 wireless dualshock3 alacam ama orijinal fiyatları Çok yüksek ikinci el sağlam orijinal olanını arıyorum
    Ayrıca tam boardlı demiş bazıları bu ne anlama geliyor yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.