Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LastikDon35

Hocam bir sorum daha olucak. PS4 ün sadece hdmi çıkışı olduğunu ve hdmi çıkışı olmayan televizyonlarda sıkıntı olacağını duydum. Televizyonumda hdmi girişi yoksa bağlayamayacak mıyım?

O şekilde bağlamak için aparatları falan vardır belki.

Ama PS4 kullanacaksan TV'niz 1080p Full HD olsun.
  • Arkadaşlar ps4 sahibiyim ve 1 yıllık psn üyeliği satın aldım. Psn üyeliğim bittikten sonra psn den satın aldığım oyunların durumu ne oluyor ? Psn üyeliğimi yenilemezsem satın aldıklarımı yine oynayabilcekmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Arkadaşlar ps4 sahibiyim ve 1 yıllık psn üyeliği satın aldım. Psn üyeliğim bittikten sonra psn den satın aldığım oyunların durumu ne oluyor ? Psn üyeliğimi yenilemezsem satın aldıklarımı yine oynayabilcekmiyim?

Aldığın oyunlar kalıcı olarak senindir. Fakat oynayabilmen için PS Plus'ı yenilemen lazım. Ne zaman yenilersen o zaman tekrar oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Arkadaşlar ps4 sahibiyim ve 1 yıllık psn üyeliği satın aldım. Psn üyeliğim bittikten sonra psn den satın aldığım oyunların durumu ne oluyor ? Psn üyeliğimi yenilemezsem satın aldıklarımı yine oynayabilcekmiyim?

Aldığın oyunlar kalıcı olarak senindir. Fakat oynayabilmen için PS Plus'ı yenilemen lazım. Ne zaman yenilersen o zaman tekrar oynayabilirsin.

Hocam o zaman tam olarak benim değil demekki Çok saçma olmuş en iyisi kutulu almak. Teşekkürler bilgi için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Hocam o zaman tam olarak benim değil demekki Çok saçma olmuş en iyisi kutulu almak. Teşekkürler bilgi için.

Yanlış anlaşılma oldu galiba. Parasını vererek PSN'den aldığınız oyunlar için Plus üyeliğine gerek yoktur. Plus üyeliğiniz bitse de oynayabilirsiniz.

Fakat PS Plus'ın bedava verdiği oyunları oynayabilmeniz için Plus üyeliğinizin olması gerekli.

• merhaba sıfır 40inç bi tv alıp ikinci el ps3 almak istiyorum

ps3 almamın sebebi oyunların hepsinin kırılmış olması yani oyuna para vermemek.ps4 alırsam orjinal oyun oynayacağım en fazla birkaç oyun alabilirim
    mantıklı mı ps3 almam?

birde ps3 ps4 görüntü farkı var mıdır çok?
  • Herkese merhaba

Öncelikle PS4 almayı düşündüğüm için bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Yıllarca Pc kullandım, oyunlarımı Pc ile oynadım. Artık PS almak istiyorum. Daha önce almadığım için pek bilgim yok. Sıralı bir şekilde sorularımı yazacağım, cevaplamak isteyenlere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

1 - PS4'te oynan bir oyunun donma, takılma, çalışmama ihtimali var mı? Varsa ne sıklıkla ve ne şekilde?

2 - Pc'de bir oyun oynadığımızda Pc'nin sistemsel işleyişinden dolayı oyun esnasında kısa süreli ya da sürekli takılmalar, donmalar yaşanabiliyor. PS4 başlı başına oyun için üretilen bir cihaz olduğundan mütevellit bu takılmalar ve donmalar yaşanır mı sistemsel açıdan?

3 - Pc'de oyun oynarken takılmalar ve donmalar yaşanıyor, PS4'te genel anlamda yaşanmıyor. Bu mu cazip kılıyor oyun oynamak için PS4'ü?

4 - PS4 çabuk bozuluyor mu? Fiziksel bir darbe dışında sistemsel bir sorun yaşadığı görülür mü?

5 - Korsan oyun çalıştırır mı? Torrent'ten oyun indirip oynadığımda bir sorun yaşar mıyım?

6 - Fifa ve PES için dlc ve patchler yayınlanıyor, bunları oyunu ekleme şansım var mı? Örneğin PES için PesEdit websitesi patch üretiyor, bu, oyunun görüntüsünü netleştirip iyi hale getiriyor, Pc'de bundan yararlanıyoruz, PS4'te bu mümkün mü?

Şimdilik sorularım bunlar, cevaplayan arkadaşlara tekrardan teşekkürler.

• Slm dostlar.
    bir ara ps4 için renkli hd kapakları duyurmuşlardı, şuan çıkış yaptı ve satan yer var mı bu kapaklardan?

• simonlect S kullanıcısına yanıt
    1-hayır öyle bir ihtimal yok
    2-hayır donma diye bir şey yok, stabil
    3-bu da cazip kılıyor, takıp direkt oynuyorsun bu da cazip kılıyor, adı üstünde oyun konsolu oyun oynuyorsun rahatlıkla, 2006 da çıkan ps3 aradan 9 sene geçmesine rağmen aynı performansı gösteriyor, ayrıca pc'de olmayan ve konsol aldırtan özel oyunları da en büyük etken.
    4-sistemsel sorun yaşandığı zaman 'reset atıp düzeltirsiniz' fakat sorunlar şu an en aza indirilmiş durumda, sorun yaşamazsınız diyebiliriz.
    5-korsan oyun diye bir şey yok ps4'te
    6-firma kendi güncelleme yayınlıyor bunu da oyun içinden güncelleyebiliyorsunuz onun haricinde siteden patch falan diye bir şey yok.
  • Blizzard Days kullanıcısına yanıt
    Görüntü farkı ciddi derecede var öncelikle onu söyliyeyim.

Ben 3-4 ay önce aldım ps3, iyi ki almışım diyorum. Benim ilk konsolumdu ama daha önce kafelerde pes-fifa oynamaktan fazlası yoktu. O sebeple çok memnun etti beni.

PC'de de oyun oynayan birisi değildim.

Tonla oyunum var hiç oynamadığım. Grafik delisi birisi değilim, oynanabilirlik daha önemli benim için. Oynanmamış oyun yeni oyundur mantığıyla yürüyorum :)

PS3 oyunlarının kırılmış olması diye bir şey yok yalnız, makinalar kırılıyor ve korsan oyun oynatır hale geliyor. Kırık olanlar hiç de ucuz değil yalnız.

Ben orjinal oyun oynuyorum, gerek kutulu gerek psn'den alıyorum forumdaki kardeşlik konusunda çok uyguna geliyor. Örneğin bir fifa, bir pes'i online oynamak gerekli ki tadı çıksın bana göre.
  • Arkadaşlar ps3 320 gb 2 adet kol 6adet orjinal oyun ile satılık 500 tl sizce almalı mıyım daha önce hiç ps almadım nelere dikkat etmeliyim?

• Selam belki yaziyordur ama acil oldugunda sormak istedim sizlere

Elimde fat kasa 3 var chechG04 gibi kodlu kasa kiriliyormu kirilmiyor?

• konunun uzmanı bir arkadaş cevaplarsa sevinirim. ps4 almak istiyorum ancak öncesinde elimde bulunan 120 gb 9b versiyon kırılmamış ancak kırılabilir versiyon olduğunu okuduğum ps3 cihazım var. 2 koluyla birlikte satmak istiyorum. bu cihazın ederi nedir? kaça satabilirim acaba...
  • Arkadaşlar, 2008 Fat kasa PS3'üm var. Sony Entertainment Network hesabım vardı. Fakat ne yaptıysam kullanıcı adı ve şifremi kabul etmiyor.

Bu hesabı silip yeni hesap açmayı düşünüyorum ama mevcut oyun save dosyaları var. Ne yapabilirim, teşekkürler
  • Umarım doğru yere yazıyorumdur. Arkadaşlar 2006 yılından beri xbox360 kullanıyorum. Cihazımı fw'li kullandığım içinde banlı ve multiplayer oynayamıyordum. Yani 2006 yılından beri singleplayer takılıyordum. Artık multiplayer alemine girmek ve bu girişi öncelikli olarak ilk oyun cod black ops 3 ile başlatmak istiyorum. Playstation forumuna yazıyorum bu yazımıda xbox forumundada paylaşacağım. Ne kadar objektif olunabilir bilmiyorum ancak çok araştırma fırsatım olmadı forumu zamansızlıktan. Önceden olsa aylarca hangi cihazda karar kılacağımı araştırır ve kararım kesin olurdu ancak artık yaşlandık sanırım ve zaman bulamıyorum bu araştırmaya.

Şimdi asıl sormak istediğim öncelikli olayım artık multiplayer ve orjinal bir konsol kullanıcısı olmak (tövbe etmek :D) bu konuda playstation kullanıcılarını sinirlendirmek istemem ancak, 2006 yılında konsol almaya karar verdiğimde xbox360 çok önerilmişti bana ağır bir şekilde ve multiplayer konusunda playstationdan daha iyi bir performans sunduğu söylenirdi. İnanın o yıldan beri hiçbir konsol forumunu okumadım. Durum hala böylemi. Bunu size sormam çok riskli belki ama bence objektif olan kullanıcılar vardır burda. Doğru ürünü tercih etmek istiyorum ya ps4 ile yada xbox one ile multi dünyaya gircem. Bu yazıyıda olduğu gibi kopyalayıp uygun değişikliklerle xbox forumuna yazacağım arkadaşlar. Lütfen multi konusunu baz alarak hangi konsol performans açısından daha uygun. Çok fazla ping,fps muhabbeti geçiyor. Evimde fiber superonline 25 MB internet kullanıyorum. Bir iki yorumla hangi konsolu tercih etmeliyim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Arkadaşlar bugün 2. el kırılmamış ps3 aldım ve güncellemeye başladım internetten yaparken yüzde 52 de hata verdiği için flashı taktım ve güncellemeye başladım burada yüzde yüz oldu fakat sonra hiç bir şeye basmadan ekran gitti ve 15 dkdır hala siyah ekran var sadece ps açık acaba güncelleme devam mı ediyor? Bu kadar uzun mu sürüyor güncellemesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibili11

Arkadaşlar bugün 2. el kırılmamış ps3 aldım ve güncellemeye başladım internetten yaparken yüzde 52 de hata verdiği için flashı taktım ve güncellemeye başladım burada yüzde yüz oldu fakat sonra hiç bir şeye basmadan ekran gitti ve 15 dkdır hala siyah ekran var sadece ps açık acaba güncelleme devam mı ediyor? Bu kadar uzun mu sürüyor güncellemesi?

Güncelleme %100 olduktan sonra PS3 kendiliğinden yeniden kapanıp açılır. Güncelleme işlemi kısa sürer.
  • Merhaba arkadaşlar bana almanyadan ps4 gelecek onun garantisi geçerli mi burada?Yani sony eurosia diyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamed911

Merhaba arkadaşlar bana almanyadan ps4 gelecek onun garantisi geçerli mi burada?Yani sony eurosia diyim..

sony eurosia geçerlidir. Biz avrupa bölgesine giriyoruz. 1.bölge amerika 2.bölge avrupa ülkeleri.

Yukarda yazmış bir arkadaş 1499'a set alabilir miyim diye. bu arada yukarıda 1500 liraya collection oyunlardan alamazsınız. Ben 09.01.2016 tarihinde 1600 liraya 1tb uncharted 1-2-3, god of war 3, the last of us paketini aldım set olarak. yanında 2.kol ile birlikte 1800 liraya satılmakta eurosia garantisi ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiator947 -- 13 Ocak 2016; 16:43:07 >
  • Merhaba sıfır ps3 almayı düşünüyorum sizce bu urun alınır mı?500 gb lık olanlardan istiyorum.
    Birde slim ve fat farkı varmış
    Slim alın deniyor bu urun slimmi ps3 lerden pek anlamam yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.teknosa.com/urunler/119961549/sony-ps3-500gb-siyah-konsol-sony-sports-champions
  • 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.