Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psn hesabını satan birisi, daha sonra " şifremi unuttum" seçeneğiyle psn hesabını geri alabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stekk

Merhaba arkadaşlar. Playstation 4 almak istiyorum, fakat internetim çok yavaş. 3-4 mb civarı bir hız alıyorum, ttnet.e sorduğumda, oturduğum yerdeki altyapı yetersizliğinden dolayı olduğunu söylediler. Ne yapmamı önerirsiniz, arkadaşlarla online oynamak için almak istiyorum ps4, para çöpe gitmesin.

eğer internetinde süreklilik varsa birde milisaniye makul seviyelerdeyse bu internetle multiplayer oynarsın
  • Oglum Gta 5 diye tutturdu, mevcut i3 islemcili bilgisayari bunu oynatamaz tahminen, en iyisi bir tane oyunlu ps3 almak. Iki adet ilan buldum tavsiye eder misiniz? Kaca alînabilir. Ilan numaralari 216091951 600 tl, 217405337 650 tl. Ankara da oldugum icin bunlar dikkatimi cekti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi geceler.Burda yeniyim.Birkaç gün içinde ps4 almayı düşünüyorum ancak araştırdığım kadarıyla 15 Temmuz'da yeni sürümü çıkacakmış.Sizce şuanki mevcut sürüm alayım mı yoksa yeni sürümü bekleyeyim mi?Şimdiden teşekkürler.

• Merhabalar,

Yakın zamanda PS4 almayı düşünüyorum. Slim hususu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Yakın vadede çıkması mümkün mü?

Sıcak fırsatlardaki konuda 15 Temmuz'dan bahsedilmekte. 15 Temmuz'da PS4 ile ilgili olarak ne tür bir yenilik / değişiklik olacak?
  • merhaba arkadaşlar ps4 çıkması ile ps3 fiyatları indi
    peki bu ilan biraz ucuz değil mi yoksa bana mı öyle geliyor
    http://www.sahibinden.c...ri-ucuz-221384092/detay
    zaten ucuzsa alacam alsamda almasamda bidaki yıl pc alacam ucuz mu?
  • Arkadaşlar PS3 Super Slim 500 GB sıfır olarak almak istiyorum lakin fiyatlar PS4 çıkmış olmasına rağmen 800-1000 lira arası biraz fazla değil mi hala? Ne tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar orijinal oyunu kopyalayabiliyor muyuz HDD sine. Nasıl oluyor? PS3 mü alsam PS4 mü kararsız kaldım. PS4 alacaz fazla oyun yok yeni oyunları oynayacağız. PS3 hiç bir oyunu oynamadım daha. Alacaksam da hangisini hangi model numarası ve versiyonuna göre almalıyım bunu biri düzgünce söylerse sevinirim. PS3 alırsam illa ki kırılmadan nasıl oynayacağım o kadar oyunu. Çevrem de PS3 kullanan fazla insan da yok. Oyun sıkıntısı yaşarım yani..
  • Arkadaslar ps3 umu sattim.. icinde psn hesabindan satin alinmis oyunlar vardi fabrika ayarina dondurdum verirken. Simdi alan kisi psn hesabinida satmami istiyor fakat psn hesabi surekli kullandigim e-mail de ve icinde kredi karti bilgirim v.s. sorun cikar mi ? Yada farkli bir hesap acip oyunlafi onada tanimlayabilirmiyim bir ara oyle biseylwr okumustum ayni oyunu iki makinada oynamak mumkunmus galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdontKnoWw -- 11 Ağustos 2015; 7:00:35 >
  • Beyler eur ve tur oyun konsolu(ps4) arasında ne fark var acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Ps 4 almayı düşünüyorum ama oyunlar inanılmaz pahallı.Kardeşlik yaparak iyi fiyatlara alınabiliyor.Primary veya secondary oyun alsam diyorum ama insanlara nasıl güvenicez?
  • Öncelikle merhaba ben almanyadan ps4 getirmeyi düşünüyorum burda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım yani türkce dil desteği olur mu bide blue ray filmleri oynatırmı bide bu 2.bökge 3.bölge falan diyordu o konuda bi sıkıntı olur mu bu konuda bilgisi olan varsa acil cevaplasın lütfen

• torrentreizi T kullanıcısına yanıt
    Hocam PS4 çıkmasına 2-3 ay kala PS3 almaya karar verdim nedeni ise arşiv merakım vardı bütün sevdiğim oyunlar PS3'teydi ve elimde olmasını istedim şuana kadar 29 oyunum var, oyunlar fiyat olarakta genellikle düşük sayılabilir. Şimdi dediğiniz gibi keyif yapıyorum kısmetse Exclusive oyunları tamamladıktan sonra PS4'e geçeceğim. BF CoD ve diğer efsanelerin tadına varmadan PS4'e geçilir mi..

Saygılarımla..
  • Arkadaşlar bende ps3 var ve satıp ps4'e geçmeyi planlıyorum. Cihaz 320 gb ve slim kasa. Elimde 3 dualshock 3 contoller ve 12 oyun var bir de psn'den satın almış olduğum dijital oyunlar var.Elimdeki oyunlar:
    1- The last of us
    2- Destiny
    3- Batman arkham origins
    4- Mortal kombat
    5- Far cry 3
    6- driver san francisco
    7- x-men origins wolverine
    8- fifa 12
    9- spiderman shattered dimensions
    10- CoD BO2
    11- CoD MW3
    12- dishonored
    Dijital oyunlar
    -Battlefield 4 premium sürüm
    -Crysis 3
    -mirrors edge
    -watch dogs
    -batman arkham city
    Bir de son olarak move kamerası, controller'ı ve sports champions 2 oyunu var. Sizce bunların hepsi kaç para eder ?

• Arkadaşlar,

PS4'ün yeni çıkan CUH-1200 serisinin 1 TB'lık modeli sanırım yok. Bu modelden gelip gelmeyeceğini biliyor muyuz?

500 GB'lık alıp diski mi değiştireceğiz 1 TB yapmak için tek çare bu mu ?
  • Arkadaslar cok kelepir bi fiyata degilse kimsenin ps3 almasini sahsen onermiyorum. Ps4 ile grafik kalitesi olsun cozunurluk olsun arasinda cok fark var. Hem de ps3 artik cok eskimis bi cihaz yeni nesil oyun cikisi artik ya yok ya yok denecek kadar az. Su siralar piyasada 1200 civarina paralel ithalat ps4ler varken 700 -800 liraya bile ps3 alinmaz diye dusunuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btrkeri

Arkadaslar cok kelepir bi fiyata degilse kimsenin ps3 almasini sahsen onermiyorum. Ps4 ile grafik kalitesi olsun cozunurluk olsun arasinda cok fark var. Hem de ps3 artik cok eskimis bi cihaz yeni nesil oyun cikisi artik ya yok ya yok denecek kadar az. Su siralar piyasada 1200 civarina paralel ithalat ps4ler varken 700 -800 liraya bile ps3 alinmaz diye dusunuyorum.

Selamlar,

Ben granturismo 5-6 için ps3 almayı düşünüyorum. PS4'e bu oyunlar çıkar mı sizce ? God of war3 çıkmış mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Arkadaşlar,

PS4'ün yeni çıkan CUH-1200 serisinin 1 TB'lık modeli sanırım yok. Bu modelden gelip gelmeyeceğini biliyor muyuz?

CUH-1200 serisi elbet Türkiye'ye gelecektir ama ileride 1 TB'lık versiyonu çıkar mı bilemem. Şu an için tek seçenek hard diski değiştirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: dwain

Arkadaşlar,

CUH-1200 serisi elbet Türkiye'ye gelecektir ama ileride 1 TB'lık versiyonu çıkar mı bilemem. Şu an için tek seçenek hard diski değiştirmek.

Çok teşekkürler.
  • arkadaslar gunaydın

500 liraya ps3 aldım tek kol var yanında pes2012 ve 5 tane daha oyun var buna bi kol daha almam lazım pıyasada cok çakma var teknosadan alırım dıye dusunuyorum

cıhaz kırılmamıstır kırmayı önerırmısınız

ayrıca dıkkat etmem gereken baska bır sey varmı cihaz yarın gece elıme geçicek
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.