Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecomatik

Merhaba.Bazı sorularım var
    1-Şuan en son çıkan ps3 ultra slim olan çihaz mı
    2-Versiyon numarası var mı Ve bu cihaz kırılabilir mi

3-Birde kırık bir ps3 alsam son çıkan gta 5 ,fifa 2015,pes 2015 içine yükleyebilir miyim

4-kırık ps3 alsam en son güncel kadroları kurabilir miyim

+1 bilen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: coban1515

Ben ps3 almayi düşünüyorum yaninada GTA 5 istiyorum 850 yi fazla geçmesin bunların Rami 256 MB diyorlar super slim de nasil ben bilmiyorum fazla PS islerini super slim de CD yerinde sikinti varmis öyle duydum

+1 bilen yok mu
  • semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sıkıntı çıkmaz sadece yuvarlak onay x iptal bende oyle kullanmıştım ps3u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3 mü alıyım sızce ps4 mü ıkıncı el kesınlıkle almam.avantajları dezavantajları nelerdır.yardımlarınızı beklıyorum
  • Ps4 icin bir yil daha beklenilebilir diye dusunuyorum.. Su anda ps3 e iki yil oncesinin en guzel oyunlari 20 tl'ye kadar indirimle satiliyor.. Henuz 3 gun once street fighter x tekken gibi muhtesem bir oyunu 21 tl'ye aldim ki bu oyun bana gore en iyi dovus oyunu playstation'da..grafikler ve oynanabilirlik muazzam.. En once ben oynamaliyimin bedeli 140 tl'den basliyor ki gercekten yazik gunah..yine de karar sizin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abderalı -- 28 Şubat 2015; 17:00:36 >
  • yeni ps4 üm kargoda yarın gelecek, yanına 2. kol, şarj istasyonu ve fifa 15 kutulu oyun aldım.

psn hesabı açmam gerek, primary secondary falan diye okudum, hong kong ve us psn ve tr psn hangilerini açmalıyım, hangisi primary hangisi secondary olmalı?
    yardım bekliyorum.
  • Beyler herkese hayırlı günler benim bir sorum olacaktı.Ben 2.Bölge bir PS4 almayı düşünüyorum.Vatanda 3 farklı model var A/EAS A/EUR A/TUR bunların farkları nedir? Bilen yardımını esirgemesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProGMR

Beyler herkese hayırlı günler benim bir sorum olacaktı.Ben 2.Bölge bir PS4 almayı düşünüyorum.Vatanda 3 farklı model var A/EAS A/EUR A/TUR bunların farkları nedir? Bilen yardımını esirgemesin.

A/EAS OLAN ntsc modelı uzakdogu bolge kodlu olan yanı
    A/EUR OLAN PAL MODELI YANI AVRUPA OYUN BOLGE KODU OLAN A/TUR DA PAL YANI AVRUPA MODELIDIR NTSC OYUN PAL MAKINADA CALISMAZ ONA GORE EUR MODELI DAHA COK İŞİNE YARAR HOCAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

yeni ps4 üm kargoda yarın gelecek, yanına 2. kol, şarj istasyonu ve fifa 15 kutulu oyun aldım.

psn hesabı açmam gerek, primary secondary falan diye okudum, hong kong ve us psn ve tr psn hangilerini açmalıyım, hangisi primary hangisi secondary olmalı?
    yardım bekliyorum.

PS4 ÜNÜ HANGİ HESAPLA ETKİNLEŞTİRSEN O HESAP PRİMARY YANİ 1 Cİ HESAP OLUR TR HESABI AC EN İYİSİ
  • Daha önce ps hiç almadım ve pc ile ugrasmak istemiyorum.ps3 mu almalıyım ps 4 mu ? 4 için aradaki o kadar fark değer mi ? Sadece oyun ve görüntü farkı mi var ?acaba 3 alsam beni tatmin eder mi merak ediyorum yakın bir tanıdığım da 3 var ve birsürü oyunu var o yönden Dr sıkıntım olmayacak hem kararsız kaldım tavsiye bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bortav

3-4 yıl kullanılmış 120 GB PS3 lerin ikinci el piyasasında 550 TL gibi bence yüksek bir fiyata satılmasının nedenini bilen var mı?

Talep yoğunluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Daha önce ps hiç almadım ve pc ile ugrasmak istemiyorum.ps3 mu almalıyım ps 4 mu ? 4 için aradaki o kadar fark değer mi ? Sadece oyun ve görüntü farkı mi var ?acaba 3 alsam beni tatmin eder mi merak ediyorum yakın bir tanıdığım da 3 var ve birsürü oyunu var o yönden Dr sıkıntım olmayacak hem kararsız kaldım tavsiye bekliyorum :)

ps4 var evde enişteden emanet almıştım cihaz 5 gündür bende ve toplarsan 1 gün oynamadım,grafikler şuanlık oha dedirtecek gibi değil,ilerde ne olur bilmiyorum playstation 4 alırsan kopya oyuna elveda de ve her oyuna 200 250 lira öde.Dvd oynatım kalitesinide beğenmedim okadar iyi değil,müzik cd si çalmıyor mp3 calmıyor.eski oyunlları çalıştırabilen ps3 al keyfine bak
  • Arake kullanıcısına yanıt
    Yani suan ps3 alsam tanıdıklarım da birsürü oyun var onlardan alıp kullanabilirim hem aradaki fark cebimde kalır diye düşünüyorum eğer arasında çok fark yoksa. Bilen arkadaşlardan tavsiye bekliyorum hala tam karar veremedim

Aynı zamanda online oynamak için plus üyelik de gerekmiyormuş sanırım öyle duydum

Sıfır ps3 alsam hangisi tercih edilmeli normal slim süper slim vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyİsMaİLCaN -- 16 Mart 2015; 1:11:14 >
  • bende ps3 araştırıyorum kardeş super slim i övmüyorlar,fat kasanın tipi beğeniliyor,slim en iyisiymiş.
  • Psn hesap aldım ama hangi bölge oldumu bilmiyorum nasıl anlarım bölgemi ? Ps plus kart alcam bölge Türkiye mi alayım

• İkinci el ps3 fiyat ortalaması nedir arkadaşlar ?

• arkadaslar ben ps4 alacagımda.. ps4 de net olayı nasıl oluyor tvde wıfı olması lazımmı ?
  • exorcistin sorusuna bi cevapverebılen yok mu arkadaslr gorunce ben de merak ettım cevabını
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXorciSt___

arkadaslar ben ps4 alacagımda.. ps4 de net olayı nasıl oluyor tvde wıfı olması lazımmı ?

Wifi ya da kablolu olarak bağlantı kurabilirsin PS4 üzerinden..
  • ozgur_tuna kullanıcısına yanıt
    pekı tvnın nete baglanabılme ozellıgı olması sartmıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.