Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haylaz_63

Arkadaşlar Ben ps3 Almaya karar verdim sıfırmı Yada 2'elmi almalıyım ve kırılmışmı yada orjinalmı tavsiye edersiniz çünkü hiç kullanmadığım sizlerinde yardımlarına ihtiyacım var

Bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Para sorunu yok ise sıfır alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA, bende aynı sorunla karşılaştım. en sonunda 400 watt lık ataba dönüştürücü aldım . 135 tl ye. sanatavsiyem watt ı yüksek olsun. ve konsolun arkasında yazan değerler arasında olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz_63

Arkadaşlar Ben ps3 Almaya karar verdim sıfırmı Yada 2'elmi almalıyım ve kırılmışmı yada orjinalmı tavsiye edersiniz çünkü hiç kullanmadığım sizlerinde yardımlarına ihtiyacım var

şu an zaten ps4 revaçta. şayet durumun varsa garantili, sıfır makine almanı tavsiye ederim. he temiz 2.el bulursan şayet tabiki de al. kırık mı normal ps3 mü kısmına gelecek olursak, ben kırık olmayanı almanı tavsiye ederim. çünkü, her ne kadar ps4 çıkmış olsada ps3 psn'de bir çok kullanıcı var ve emin ol multiplayerin tadı kesinlikle single'da yok.
  • Arkadaşlar PS4 te arkadaşımızın oynadığı oyuna katılma olayı var mı. Şöyle açıklayayım Xbox ta mesela Battlefield 4 oynayan arkadaşımızın "süren oyununa katıl" seçeneğini seçtik mi otomatik olarak onun oyununa katılıp oyunda hemen yanında doğup aynı takımda oyun oynayabiliyoruz. Acaba bu durum PS4 te var mı. Bilen arkadaşlar açıklarsa sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba sonunda ailemi PS almaya ikna edebildim.
    Ancak hangisi alsam karar veremiyorum. Şimdi PS 3 te yüzlerce güzel oyun var. GTA 4 ve 5 henüz oynamadım. GTA 4 PS4e çıkmaz.5 in de ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak çıkarsa kesinlikle 3 den kat kat daha güzel grafikleri olacak. Sizce ne yapmalıyım?3 mü 4 mü? PS 4 ün grafikleri çok güzel ama oyunu az+pahalı. 3 ün grafikleri iyi oyun bol+ucuz. Sizce ne yapmalıyım. Bu sene liseye geçeceğim.
    Not: şu anda PS 2 kullanıyorum. Kol a alışkınım.Grafiklerini de beğeniyorum iyi geliyor bana ps2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 2 Mayıs 2014; 20:50:53 >

• Tavsiye yok mu

• arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum. Aklıma takılan bir sorun var. İki tip garanti var. Sony Eurasia ve İthalatçı firma. Sizce alırken hangisinden almalı? Aralarında 200-300 lira fiyat farkı var
  • Arkadaşlar özür dilerim belki cevabı vardır ama acil cevaba ihtiyacım var.Ben ps4 ümden dijital olarak GTA5 indirsem oynayabilirmiyim acaba?Teşekkü ederim şimdiden
  • CECHH12 MODELI
    Versiyon 4.21
    Fat kasa

Arkadaşlar bu cihaz kırılır mı? ilk çıkan model midir. Sarı-Kırmızı ışık hatası verir mi?
  • Merhabalar, Ben Yeni Bir Konsol Alacağım Ancak PS4 Mü Alsam PS3 Mü Alsam Çok Kararsız Kaldım Arkadaşlar Bi Yardım Ederseniz Çok Sevineceğim İyi Forumlar İyi Günler.
  • NTSC cihaz satın aldım 2.bölge yani pal oyun sahipleriyle online oynayamayacak mıyım?
  • slmlar arkadaşlar süper slım 500 gb bır yıl daha garantısı olan konsolu 2 adet sony dual3 kol ve ıcınde pes 2013 oyun ıle 550 tl ye alnırmı sızce
  • lucifer50 kullanıcısına yanıt
    alınmaz .. ikinci el bi cihaz için çok fazla .. 400 falan olur
  • hayırlısı olsun ama keşke internetten falan baksaydınız ..kesinlikle ps3 ün daha iki sene gderi var .. 2 sene daha kaliteli oyunlar gelicektir .. kaldı ki bi çok oyun var oynayabileceğiniz.. ben ps4 aldım 3 aydır yatıyo oyun yok hala ps3 oynuyorum ..iki sene sonra da ps4 oyunları birikir sizde ozman geçersiniz ..
  • arkdaşım ps4 .süper slim ps3 kasanın aynı güç kablosunu kullanıyor .. sen dönüştürücü falan uğraşma direk git bi tamirciye ve bi mağazaya güç kablosu iste işini görecektir.
  • 5tllik amerikan dönüştürücüsüyle sorunsuz çalışıyor xbox one gibi 400watlık dönüştürücü gerekmiyor

• Playstation 4 alacağım için 11 ay önce aldığım ps3 süper slim 500 gb modelini satıyorum yanında 1 adet ds 3 + hdmı altın uçlu + fifa 13 kutulu oyununu veriyorum arkadaşlar
  • arkadaşlar bır sorum olucakdı cevaplarsanızsevınırım. banlanmıs kırık cıhaz alınırmı ban olayı cok etkılermı aceba
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.