Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

quote:

Bende 19 inch LG W1954s widescreen monitor var. Bunda dvi ve hdmi yok. PS3 alsam bir şekilde bu monitore bağlayabilir miyim? Görüntüsü nasıl olur?

up

Sadece TV BOX alarak bağlayabilirsin. Bunun dışında bağlayamazsın.

tv box ile görümtüsünasıl olur?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende 19 inch LG W1954s widescreen monitor var. Bunda dvi ve hdmi yok. PS3 alsam bir şekilde bu monitore bağlayabilir miyim? Görüntüsü nasıl olur?

up

Sadece TV BOX alarak bağlayabilirsin. Bunun dışında bağlayamazsın.

tv box ile görümtüsünasıl olur?

Bilmiyorum kendim denemedim. Youtube da araştırırsan birçok video var.
    Tüplü TV'den çok daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Şu site güvenilir mi arkadaşlar alışveriş yapan var mı tam istediğim şekilde çünkü?:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 22 Haziran 2012; 0:10:17 >
  • Arkadaşlar PS3 ümü Genç Turkcell kampanyası ile alacam ayrıca evimde lcd yok onun için lcd düşünüyorum şu lcd hoşuma gitti sizce iyimi bu
    http://www.vestel.com.tr/tuketici-elektronigi/televizyon/led-televizyonlar/vestel-smart-tv-32pf7017-32-led-tv
    Yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyDance -- 23 Haziran 2012; 0:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Şu site güvenilir mi arkadaşlar alışveriş yapan var mı tam istediğim şekilde çünkü?:)

Hangi site?
  • quote:

quote:

Şu site güvenilir mi arkadaşlar alışveriş yapan var mı tam istediğim şekilde çünkü?:)

Hangi site?

Linki eklemeyi unutmuşum site burda.
  • arkadaşlar ben fat kasadan almayı düşünüyorum ama biraz araştırınca sarı ışık olayını falan öğrendim biraz tereddütteyim açıkçası ne diyorsunuz o sorun neye bağlı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

arkadaşlar ben fat kasadan almayı düşünüyorum ama biraz araştırınca sarı ışık olayını falan öğrendim biraz tereddütteyim açıkçası ne diyorsunuz o sorun neye bağlı ?

Bu saatten sonra fat alma bence slim al. Kafan rahat olur hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 23 Haziran 2012; 21:28:29 >
  • uygun fiyatlı 2. el bir fat buldum slimler bütçemi aşıyor
  • quote:

quote:

quote:

Hangi site?

SYD bilgisayar bildiğim ve yorumlarını okuduğum kadarıyla güvenilir bir dükkandır.
    Fakat, makine spottur, garantisi dükkan garantisidir.

• arkadaşlar yeni bir lcd tv almak istiyorum fakat yeni lcdlerde controllerin lag yaptığını duydum doğru mudur?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi site?

SYD bilgisayar bildiğim ve yorumlarını okuduğum kadarıyla güvenilir bir dükkandır.

Aslında spot olduğunu tahmin etmemiştim ama kumandaları orijinal vermediğinde o fiyat olur heralde deyip sorayım dedim. Ilginiz için sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi site?

Aslında spot olduğunu tahmin etmemiştim ama kumandaları orijinal vermediğinde o fiyat olur heralde deyip sorayım dedim. Ilginiz için sağolun.

Tamam da spot cihaz orjinal değildir değil ki. Orjinal olmayan PS3 mü olur, öyle şey yok.
    Spot demek kaçak demektir. Kaçak olarak yurt dışından geldiği için Sony garantili değil, dükkan garantilidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: qadrack

arkadaşlar yeni bir lcd tv almak istiyorum fakat yeni lcdlerde controllerin lag yaptığını duydum doğru mudur?

yeni lcd lerin lag yapacağını zannetmiyorum ama bir öneride bulunuyum yeni tv alacaksan lcd alma derim bütçen uygunsa led al hatta uygun değilse belke paranı biriktir led al eğer playstation hastasıysa sony playstationa özel led ler çıkarttı kablosuz kullanıma uygun olarak seçim senin ama kesinlikle led al hem elektrik tüketiminde ledle birkaç yılda lcd ye oranla kazança geçireçektir seni aradaki farkı kapatır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi site?

Tamam da spot cihaz orjinal değildir değil ki. Orjinal olmayan PS3 mü olur, öyle şey yok.
    Spot demek kaçak demektir. Kaçak olarak yurt dışından geldiği için Sony garantili değil, dükkan garantilidir.

Spotun anlamını biliyorum ps3 için demedim onu kumandaları için dedim. Piyasada orijinal diye dolaşan ps3 kumandaları var.

• arkadaşlar ps3 alıcam haziran ayı bitmeden bir kaç araştırma yaptım ve sizlere bir kaç sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :D

1- ps3 160 veya 320 gb alıcam sadece pes 2012 lig kupa gibi şeyleri kaydedicem belki bir oyun alırsamda onu kaydebilirm hangisini almalıyım ?

2- ps3 alırken hediye oyun veriyorlar ya onun ben pes 2012 olmasını istiyorum hangi mağazalar veriyor bilyorsanız ?

3- hangi mağazadan alınır ?

Bimeks 320 gb -> 584 tl oyun yok

Teknosa 160 gb -> 769 tl god of war 3

bide satürnden almayı düşüyorum ama internette bulamadım bilyorsanız satürnde fiyatı ve hangi oyunu veriyor söylerseni çok sevinirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Egecan

arkadaşlar ps3 alıcam haziran ayı bitmeden bir kaç araştırma yaptım ve sizlere bir kaç sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :D

1- ps3 160 veya 320 gb alıcam sadece pes 2012 lig kupa gibi şeyleri kaydedicem belki bir oyun alırsamda onu kaydebilirm hangisini almalıyım ?

2- ps3 alırken hediye oyun veriyorlar ya onun ben pes 2012 olmasını istiyorum hangi mağazalar veriyor bilyorsanız ?

bide satürnden almayı düşüyorum ama internette bulamadım bilyorsanız satürnde fiyatı ve hangi oyunu veriyor söylerseni çok sevinirim :D

1. PSN'den ücret karşılında alacağın oyunları HDD'de depolarsın. Kutu oyun alacaksan HDD kapasitesi sorun değil.
    Yoksa diğer şekilde HDD oyun kayıt etme vs. yok.

2. http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

3. http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

Bimeks iyi fiyat, Teknosa çok pahalı.
    Fakat, Bimeks'in okada ucuz olması düşündürücü, yasal olarak Sony Eurasia garantili mi iyice öğren.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Super Egecan

arkadaşlar ps3 alıcam haziran ayı bitmeden bir kaç araştırma yaptım ve sizlere bir kaç sorum olucak cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :D

1. PSN'den ücret karşılında alacağın oyunları HDD'de depolarsın. Kutu oyun alacaksan HDD kapasitesi sorun değil.
    Yoksa diğer şekilde HDD oyun kayıt etme vs. yok.

2. http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

3. http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

Bimeks iyi fiyat, Teknosa çok pahalı.
    Fakat, Bimeks'in okada ucuz olması düşündürücü, yasal olarak Sony Eurasia garantili mi iyice öğren.

nasıl yani ben şimdi la liga açtım sonr akaydetmek istesem nereye kaydicem bide alırken 320 gb 160 gb onlar neyin hafızası ve ne işe yarıyor?

• Bimekste 584 kdvsiz fiyat kadeveli 660 tl civarı oluyor ama yine de iyi.
  • quote:

Bimekste 584 kdvsiz fiyat kadeveli 660 tl civarı oluyor ama yine de iyi.

Hepsiburada'da 649TL KDV dahil ve peşin fiyatına 12 taksit seçeneği daha çok kart için mümkün...

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-playstation-3-320-gb-slim-konsol/productDetails.aspx?productId=oyunsonytek320&categoryId=1200413

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.