- x
YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
11295 Cevap714532 Görüntüleme60 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     155 [157] 159 160 161 162 163 164      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

7261 Mesaj
29 Mart 2012; 0:30:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: playstation80

Bu arada kızların çoğunlukla severek oynadığı PS3 oyunu varsa, isim söylerseniz sevinirim.
bir de şöyle ufak bir tv almak istiyorum PS3 için. ne tavsiye edersiniz?

Little Big Planet, Rayman Origins

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

68 Mesaj
29 Mart 2012; 13:33:30 

quote:

Orijinalden alıntı: wgunfaithful

Yıllardır istediğim ps3 kardeşime alınacak sonunda eve geliyor neyse geyik kısmını geçeyim. Açıkçası ps3ü kırdırmayı düşünüyorum üniversite öğrencisi olduğum için para yetiştiremem oyuna. jb yapınca zaten garantisi gidiyor o yüzden doğubanktan da alabilirim en ucuz 250 veya 320 gb ps3ü nereden alırım? Kaç yıldır elektroniklerle haşır neşirim bugüne dek pcmin eski hddsi dışında da garantiyi gerektiren bir durum olmadı bozulursa eğer hep garanti süresi dolmuş oluyor zaten. Şu an jb yaptırılıyor mu en ucuza kaça halledebilirim yardımcı olabilirseniz gerçekten sevinirim doğubank güvenilir mi ve fiyatlar ne alemde bilenler varsa cevaplarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
edit: 600tlye teknosada 250 gb makine var http://www.teknosa.com/...ps3_250_gb_black_konsol fakat sıcak fırsatlar konusunda arkadaşın biri stokta olmadığını söylemiş eğer mevcutsa sizce bu fiyat nasıl? 250lik makine slim değilse ne kaybederim ve eski kasaların 250gbı için o fiyat iyi mi ?

arkadaşım ps3 e jb yapınca garantisi bozulmuyor. çünkü makine hiç açılmıyor sana bi flashdisk veriyolar usb ye onu takıyosun oyunları her açtığında bi cd takıp çıkarıyosun falan filan garip garip işler ben yaptırmadım ama yapan arklarım var yani sonradan içi açılıp takılan bişey değil JB. o yüzden kesinlikle garantili almanı öneririm gerçi hoş ben 1996 da ilk ps mi almıştım daha sora ps2 ve son olarak 2008 de ps3 aldım ve hiçbirinin başına bişey gelmedi ama bu seninde başına gelmeyecek anlamına gelmez sen garantili al kardeşim için rahat olur..garantinde bozulmaz iyi eğlenceler.

.:: Uncharted 3 & Mass Effect 3 & Silent Hill: Downpour & Batman Arkham City & God of War 3 & Red Dead Redemption Game Of The Year Edition & Metal Gear Solid 4 & İnfamous 2 & Assasins Creed Brotherhood & Call of Duty BlackOps & Resistance 3 & Dead Space 2 & Little Big Planet 2 & PES 2012 & Grand Slam Tennis 2 & Gran Turismo 5 The Real Driving Simulator & Blur & Need For Speed Hot Pursuit & Tekken 6 & UFC Undisputed & Sports Champions & Starter Disk ::.

590 Mesaj
29 Mart 2012; 17:04:29 

quote:

Orijinalden alıntı: onuryet

arkadaşım ps3 e jb yapınca garantisi bozulmuyor. çünkü makine hiç açılmıyor sana bi flashdisk veriyolar usb ye onu takıyosun oyunları her açtığında bi cd takıp çıkarıyosun falan filan garip garip işler ben yaptırmadım ama yapan arklarım var yani sonradan içi açılıp takılan bişey değil JB. o yüzden kesinlikle garantili almanı öneririm gerçi hoş ben 1996 da ilk ps mi almıştım daha sora ps2 ve son olarak 2008 de ps3 aldım ve hiçbirinin başına bişey gelmedi ama bu seninde başına gelmeyecek anlamına gelmez sen garantili al kardeşim için rahat olur..garantinde bozulmaz iyi eğlenceler.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için seçenekleri değerlendiriyorum işte pek problem yaşamadığım için garantisiz de cazip geliyor aradaki fiyat farkına bağlı tabii ki.

nick: Exnuc
server: EU West

15 Mesaj
29 Mart 2012; 23:13:24 

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Little Big Planet, Rayman Origins

teşekkürler

257 Mesaj
30 Mart 2012; 12:09:41 

quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Bilgi için teşekkürler;
sadece makinaya para vermektense böyle bir paket daha mantıklı olabilir diye düşündüm
alınabilirliği yüksek mi sizce de
Sony PlayStation® 3 320 GB Slim Socom Special Forces Oyun + Killzone Oyun + F1 2010 Oyun + HDMI Kablo Hediyeli
sıcak fırsatlar takip

Bende almayı düşünüyorum ama ps 3 almaktan çok kullanması pahalı, oyunlara bu kadar para vermek çok saçma geliyor. Bir oyun 20-30 lira olsun, 100 lria civarı her oyu, bu kadar olmaz diyorum ve almazsam bu sebepten almam.

7261 Mesaj
30 Mart 2012; 15:54:51 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Bende almayı düşünüyorum ama ps 3 almaktan çok kullanması pahalı, oyunlara bu kadar para vermek çok saçma geliyor. Bir oyun 20-30 lira olsun, 100 lria civarı her oyu, bu kadar olmaz diyorum ve almazsam bu sebepten almam.

Forumda defalarca anlatıyoruz. Gidip elektronik marketlerden, dükkanlardan alırsan tabii ki de 100-200TL arasında.
Ben oyunlarımın hepsine şimdiye kadar en fazla 40TL verdim. Biraz araştırın forumu lütfen.
Kaç bin tane seçenek var ucuza oyun alabilinecek... Sen zannediyor musun ki forumda orjinal oyun oynayan herkes oyunları
100-200TL'ye alıyor? Yanılıyorsun...
Müptelalar var, yeni çıkan oyunlara ön sipariş veren ve her yeni çıkan oyunu anında oynamak isteyen, ama çoğu oyuncu
2-3 ay bekliyor fiyat inince 60-70'e alıyor, oynuyor bitiiryor ve 50TL'ye satıyor. Tertemiz oyunlar. 20TL-30TL'ye oyun oynamış
oluyorsun. Zaten eski oyunlar ucuzlamış oluyor, onları da 20-30-40TL'ye alabilirsin. Internetten alınabilir, sonra markafoni ve
trendyol kampanyaları oluyor. Yılbaşı üzeri 20TL'den sıfır badrollü 4 oyun aldım. Daha ne diyeyim. Şu konunun 10 sayfa öncesinden
okumaya başla, dah aönce de yazdım, anlattım.
Ayrıca Zavii, The Hut, Sendit, Tronix, Mario123 vs. siteleri var. Forumda hepsinin konusu var. Arama butonunda araştırman yeterli.
Onun dışında Kadıköy'de, Sirkeci'de, Levent'te, Şişli'de birsürü spotçu var.

Oyunlar pahalı değil, araştırmadan oyun almak pahalıdır.

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

21 Mesaj
1 Nisan 2012; 13:22:17 

arkadaşlar çok acil bir sorum olacak bir arkadaşımda 320gb ps3 var dört beş aylık ürün satıyor 450 tl ye kadar indi fiyatı sizce bu fiyata alınırmı almalı mıyım biraz zaman sonra düşermi fiyatlar acaba?? yorumlarınıza göre hareket etmek istiyorum

Panasonic TX-P46ST33E NeoPlasma - Samsung 40B651 LCD - WD HDTV Live - Logitech Z5500 - Asus K52J - Atlanta HD Box - NextStar YE-16500 FTA - HTC Sensation.

7261 Mesaj
1 Nisan 2012; 21:01:46 

quote:

Orijinalden alıntı: good_enemy

arkadaşlar çok acil bir sorum olacak bir arkadaşımda 320gb ps3 var dört beş aylık ürün satıyor 450 tl ye kadar indi fiyatı sizce bu fiyata alınırmı almalı mıyım biraz zaman sonra düşermi fiyatlar acaba?? yorumlarınıza göre hareket etmek istiyorum

Sıfır PS3'ler ancak kampanya zamanlarında 500-550TL'ye düşüyor. O da stok sayısı sınırlı oluyor ve genelde spotçular kapatıyorlar.
450TL 320GB için iyi bir fiyat, ama iyice emi ol derim kusuru var mı? Garantili mi? Faturası duruyor mu? Nereden alınmış, ne zaman
alınmış? PAL mi, NTSC mi?

68 Mesaj
2 Nisan 2012; 9:05:11 

quote:

bence fiyat çok iyi..oyunlar donmadan çalışıyorsa netede bağlanabiliyorsan al bence.

.:: Uncharted 3 & Mass Effect 3 & Silent Hill: Downpour & Batman Arkham City & God of War 3 & Red Dead Redemption Game Of The Year Edition & Metal Gear Solid 4 & İnfamous 2 & Assasins Creed Brotherhood & Call of Duty BlackOps & Resistance 3 & Dead Space 2 & Little Big Planet 2 & PES 2012 & Grand Slam Tennis 2 & Gran Turismo 5 The Real Driving Simulator & Blur & Need For Speed Hot Pursuit & Tekken 6 & UFC Undisputed & Sports Champions & Starter Disk ::.

21 Mesaj
2 Nisan 2012; 10:12:38 

Üründe bir sorun yok arkadaşlar evkurdan alınmış 1000 tl lik faturası mevcut arkadaşım sıkışık olduğu için satıyor mecburiyetten bilmesem almam zaten kesinlikle kelepir olduğunu düşündğüm için alayım dedim ama ikinci el için fiyat cokmu diye süphe edip sizlerin fikirlerine başvurdum.birde aklıma takılan birşey var bu cihazın hdd sini normal hdd olarakda kullanabilirmiyim acaba laptopa baglayıp bilgi idepolamak için felan yoksa sadece oyun yüklemek içinmi?kullanılabilir diye düşünüyorum ama tam emin değilim??

Panasonic TX-P46ST33E NeoPlasma - Samsung 40B651 LCD - WD HDTV Live - Logitech Z5500 - Asus K52J - Atlanta HD Box - NextStar YE-16500 FTA - HTC Sensation.

7261 Mesaj
2 Nisan 2012; 14:36:13 

quote:

Üründe bir sorun yok arkadaşlar evkurdan alınmış 1000 tl lik faturası mevcut arkadaşım sıkışık olduğu için satıyor mecburiyetten bilmesem almam zaten kesinlikle kelepir olduğunu düşündğüm için alayım dedim ama ikinci el için fiyat cokmu diye süphe edip sizlerin fikirlerine başvurdum.birde aklıma takılan birşey var bu cihazın hdd sini normal hdd olarakda kullanabilirmiyim acaba laptopa baglayıp bilgi idepolamak için felan yoksa sadece oyun yüklemek içinmi?kullanılabilir diye düşünüyorum ama tam emin değilim??

Fiyat iyi ama şu var Evkur'dan alınan PS3'ler bildiğim kadarıyla Sony Türkiye garantili değildir, Evkur kendi garnatisini vermektedir.
Bu durumda herhangi bir arızada Sony Türkiye makina ile iligilenmez, çünkü makina spottur. Bu durumda Evkur ile muhatap olmalısınızdır.
Yasal Sony Türkiye garantili PS3lerin içinden mavi küçük bir zarf çıkar, bu zarfın içinde garanti belgesi ve Sony Türkiye kaşesi varıdır.

Ama 450TL'lik bir fiyat için spot bir cihaz olması önemli değildir. Siz sorduğunuz için ben de fikrimi söylüyorum... Cihazı kötülemiyorum,
fiyat iyidir.

249 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:09:20 

Arkadaşlar ben yakın zamanda ps3 almayı düşünüyorum.Fakat bu aralar yeni nesil konsol haberleri arttı.2013te çıkacak falan gibi haberler var.Sizce ps3 almalı mıyım yoksa yeni nesil konsolu mu beklemeliyim? Makineyi alıp da 1 yıl sonra rafa kaldırmak istemiyorum.

Yorumlarınız çok önemli benim için.

466 Mesaj
2 Nisan 2012; 17:17:54 

20 Nisan gibi almayı planlıyorum PS3'ü.Kadiköy'de nerelerden alabilirim?

7261 Mesaj
2 Nisan 2012; 18:39:20 

quote:

Orijinalden alıntı: odemirbuk

Arkadaşlar ben yakın zamanda ps3 almayı düşünüyorum.Fakat bu aralar yeni nesil konsol haberleri arttı.2013te çıkacak falan gibi haberler var.Sizce ps3 almalı mıyım yoksa yeni nesil konsolu mu beklemeliyim? Makineyi alıp da 1 yıl sonra rafa kaldırmak istemiyorum.

Yorumlarınız çok önemli benim için.

PS4 diyelim ki 2013'te çıktı. Fiyatı 1,500-2,000 TL arasında olacaktır ve oyunların fiyatlarıda yine 200-300TL arasında olacaktır.
Çıktığı zaman hemen alabilecek misin?

7261 Mesaj
2 Nisan 2012; 18:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Lyons.

20 Nisan gibi almayı planlıyorum PS3'ü.Kadiköy'de nerelerden alabilirim?

İlk öncelikle şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.
http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Kadıköy'de Kahraman Elektornik ve SYD Bilgisayar PS3 için popüler yerlerdir. Kahraman Elektronik'in forumda konusu vardır.
İletişime geçip sorularını sorabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatrosshigh -- 2 Nisan 2012; 19:31:29 >

249 Mesaj
2 Nisan 2012; 19:22:51 

quote:

PS4 diyelim ki 2013'te çıktı. Fiyatı 1,500-2,000 TL arasında olacaktır ve oyunların fiyatlarıda yine 200-300TL arasında olacaktır.
Çıktığı zaman hemen alabilecek misin?

emin değilim ama çok da yüksek bir ihtimal olmaz.ama karar veremiyorum.sizce bu zamanda almak ps3ü dogru olur mu ?

466 Mesaj
2 Nisan 2012; 19:27:58 

quote:

İlk öncelikle şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.
http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Kadıköy'de Kahraman Elektornik ve SYD Bilgisayar PS3 için poüler yerlerdir. Kahraman Elektronik'in forumda konusu vardır.
İletişime geçip sorularını sorabilirsin.

Kahraman Elektronikte çalışan kişiyle iletişime geçtim,başka yerlerde lazım bana.Cevap için eyvallah hocam.

7261 Mesaj
2 Nisan 2012; 19:30:54 

quote:

Orijinalden alıntı: odemirbuk

emin değilim ama çok da yüksek bir ihtimal olmaz.ama karar veremiyorum.sizce bu zamanda almak ps3ü dogru olur mu ?

Ben şahsen yeni nesil konsol almayı uzun bir süre düşünmüyorum. İyice yerleştikten ve fiyatları indikten sonra alacağım.
Ozamana kadar PS3te daha oynayabileceğim 100lerce oyun var. PS3 beni beş sene daha götürür, ama seni bilemem.

249 Mesaj
2 Nisan 2012; 19:46:14 

quote:

Ben şahsen yeni nesil konsol almayı uzun bir süre düşünmüyorum. İyice yerleştikten ve fiyatları indikten sonra alacağım.
Ozamana kadar PS3te daha oynayabileceğim 100lerce oyun var. PS3 beni beş sene daha götürür, ama seni bilemem.

ben de acemiyim bu işlerde.eğer siz öyle diyorsanız.zaten online oynamayı düşünüyorum.online hevesimi aldıktan sonra kırdırır ıckan tum oyunları oynarım.sonra da belki ps4 alırım.önerileriniz için teşekkür ederim

3078 Mesaj
3 Nisan 2012; 18:56:01 

FirArkadaslar ps3 umde sorun var surekli donma yapiyor mesela bi arkadasim bana psn den ankadaslik istegi yollamis onun istegini kabul ederkenki ekranda donuyor ve power tusuna bastiktan sonra anca kapaniyor.Oyunlarin yukleme ekranlarinda asiri bekletiyor update ler cok uzun suruyor ornegin uc3 acilirken ki basta cikan halkada biraksaniz 1 saat surer oyunun acilmasi gt5 te yeni update geldi mesela daha yuzde 4 oldu yarimnsaattir dusunun internette 8mbit bu arada uc3 falan hicbir seklilde acilmiyor daha 6aylik cihaz sifir aldim ve format atip herseyi sifirlamama ragmen olmadi.benim bilmedigim birseymi var yardim pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

249 Mesaj
3 Nisan 2012; 20:06:48 

Arkadaşlar ps3te acemiyim.Sürümler arasındaki fark nedir? Sizce hangi sürüm almalıyım.Yardımcı olursanız sevinirim.

3076 Mesaj
4 Nisan 2012; 8:29:21 

Belki tuhaf olacak ama çeşitli yorumlar okudum
şimdi ben ps3 alacağım ama lcd-led tivim yok tv alırsam bunu alamayabilirim tüplüye bağlarsak n'olur;n'olmaz
sorun olur mu merak ettiğim için düşünüyorum ama ...

Atatürk Gençliği Görev Başında...

120 Mesaj
4 Nisan 2012; 10:40:38 

quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Belki tuhaf olacak ama çeşitli yorumlar okudum
şimdi ben ps3 alacağım ama lcd-led tivim yok tv alırsam bunu alamayabilirim tüplüye bağlarsak n'olur;n'olmaz
sorun olur mu merak ettiğim için düşünüyorum ama ...

Hiçbir sorun olmaz tüplü tv'ye bağlarsan.Sadece görüntü kalitesi ps2 gibi olur.

Psn: djkamer76

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1163 Mesaj
5 Nisan 2012; 3:05:30 

PS3 Fat ve Slim kasa arasındaki farklar nelerdir? Görüntü kalitesi bakımından fark var mı?

9756 Mesaj
5 Nisan 2012; 7:32:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

PS3 Fat ve Slim kasa arasındaki farklar nelerdir? Görüntü kalitesi bakımından fark var mı?

Aksesuar olarak farklılıklar mevcut, görüntü farklılığı yoktur.

| Chevrolet Cruze HB White || Sony PlayStation 4 Black 500gb || Pioneer DTS-HD 5.1 || Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |
Konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilsin!
Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilsin!
Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa, kol kesilsin!
Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilsin!
Türk Allah-u Teala’nın kılıcıdır boyun eğmeyen taş kesilsin”

648 Mesaj
5 Nisan 2012; 15:09:07 

TAVSİYE EDERMİSNİNİZ ???? arkadaşlar bia Arkım 3.55 teknosa faturalı (4 aylık) ps3 ünü move controll camera 5 oyunla birlikte (tek kol) ve oyun konsolu satmak istiyor . ben 2 taksit alım dedim bana 600 dedi ben 500 dedim sizce fiyat iyimi ? alayımmı????? acil cevappp

a-z

7261 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:12:21 

quote:

Orijinalden alıntı: husock

TAVSİYE EDERMİSNİNİZ ???? arkadaşlar bia Arkım 3.55 teknosa faturalı (4 aylık) ps3 ünü move controll camera 5 oyunla birlikte (tek kol) ve oyun konsolu satmak istiyor . ben 2 taksit alım dedim bana 600 dedi ben 500 dedim sizce fiyat iyimi ? alayımmı????? acil cevappp

Kaç GB? 320GB ise fiyat gayet iyi.

648 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:26:13 

quote:

Kaç GB? 320GB ise fiyat gayet iyi.

pardon onu yazmamışım 320 gb hocam ve 3.55 kırılmamış daha yani aldığı gibi duruyor arkadaşın. bu arada 600 den 500 inmese bile iyimi fiyat.?

a-z

7261 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:34:17 

quote:

Orijinalden alıntı: husock

pardon onu yazmamışım 320 gb hocam ve 3.55 kırılmamış daha yani aldığı gibi duruyor arkadaşın. bu arada 600 den 500 inmese bile iyimi fiyat.?

699TL Teknosa'nın kampanyalı fiyatıydı yanlış hatırlamıyorsam...
600 de iyi fiyat... Ama pazarlık yap istersen madem tanıdık belki 550TL'ye bağlarsın.

648 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:40:06 

quote:

699TL Teknosa'nın kampanyalı fiyatıydı yanlış hatırlamıyorsam...
600 de iyi fiyat... Ama pazarlık yap istersen madem tanıdık belki 550TL'ye bağlarsın.

haklısın teşekkürler bilgilendirme için saygılar.. eşine sorcakmış yarın haber vercek .. onay alırsa yarın alırım :D

a-z

1163 Mesaj
5 Nisan 2012; 22:28:53 

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Aksesuar olarak farklılıklar mevcut, görüntü farklılığı yoktur.

Cevap için teşekkürler.

40 Mesaj
6 Nisan 2012; 15:40:03 

Herkese Merhaba,

Konsol konusunda acemiyim. Bu haftasonu bir tane konsol almayı düşünüyorum fakat aklımda bazı sorular var. Eğer bu sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Öncelikle hangi konsolu tercih etmeliyim? Xbox mı yoksa PS3 mü? Ben PS3 e özel oyunlardan dolayı PS3 almak taraftarıydım fakat geçen hafta öğrendiğime göre PS3 artık kopya oyun çalıştırmıyormuş. Bundan gerçeklik payı var mı? Yani artık PS3ler kopya oyun çalıştırmıyor mu? Bugün nette yaptığım araştırmalarda ikinci el kopya oyun çalıştıran PS3 ler var. Ama ben sıfır ürün almak istiyorum. Hal böyle olunca sizce PS3 mü almalıyım yoksa Xboz mı?

Eğer cevabınız PS3 ise hangi modeli tavsiye edersiniz ve nereden almalıyım?

Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler...

2012 Seat Ibiza 1.2 TSI DSG Style
Samsung 55D7000 3D Led TV
Iphone 4S 16GB Beyaz
Lenovo Z560 i5 ideapad
Xbox 360 Slim 4GB

3048 Mesaj
6 Nisan 2012; 17:42:45 

quote:

Orijinalden alıntı: yasiraktas

Herkese Merhaba,

Konsol konusunda acemiyim. Bu haftasonu bir tane konsol almayı düşünüyorum fakat aklımda bazı sorular var. Eğer bu sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Öncelikle hangi konsolu tercih etmeliyim? Xbox mı yoksa PS3 mü? Ben PS3 e özel oyunlardan dolayı PS3 almak taraftarıydım fakat geçen hafta öğrendiğime göre PS3 artık kopya oyun çalıştırmıyormuş. Bundan gerçeklik payı var mı? Yani artık PS3ler kopya oyun çalıştırmıyor mu? Bugün nette yaptığım araştırmalarda ikinci el kopya oyun çalıştıran PS3 ler var. Ama ben sıfır ürün almak istiyorum. Hal böyle olunca sizce PS3 mü almalıyım yoksa Xboz mı?

Hangi konsolu alıcağın senin isteklerinle alakalı çünkü kimse direk olarak ps3 xbox dan iyidir ya da tam tersini diyemez ikisininde birbirinden üstün olduğu yerler var.Bu üstün taraflarına bakarak hangisini alacağına sen kara vereceksin.Ben bildiğim kadarıyla iki konsolun artılarını eksilerini sayayım.
PS3
+Zengin Exc Oyun listesi.Ps3'e özel çok kaliteli oyunlar var.
+PSN'den kardeşlikle ucuza oyun alınması
+Blu ray
+Online oynamanın ücretsiz olması
-Online altyapısının zayıf olması

Xbox
+ Güçlü online altyapısı
+ Multiplatform oyunlarda grafik kalitesi olarak ps3'e göre azda olsa önde
+ Kinect
- Live sisteminin aylık ücretli olması
- Orijinal oyun bulması, takas imkanları Ps3'e göre daha sıkıntılı

Aklıma şimdilik bunlar geliyor, saymayı unuttuğum şeyler vardır mutlaka.
İkinci el almanı tavsiye etmiyorum, satıcı çok güvenilir olmadığı sürece.Çünkü aleti sarı ışık ya da 3k görünce hemen yaptırıp satıp elden çıkaran ŞEREFSİZLER var ne yazıkki.Sıfır al için rahat olsun, ayrıca ps3 de alsan xbox da alsan mutlaka Slim model al.
Son olarak eğer ki kopya oyun oynayacaksan (Ki önermiyorum) hiç denemedim ancak bu işlemin Xbox'da daha kolay olduğunu duydum.

7261 Mesaj
6 Nisan 2012; 20:56:15 

quote:

Orijinalden alıntı: yasiraktas

Herkese Merhaba,

Öncelikle kopya, korsan içerikli soruların sorulması ve konuşulmasının yasak olduğunu belirtmek isterim. Mesajların silinebilir.

Orjinal oyun oynamanı tavsiye ederim.
Playstation 3 exclusive oyunlarından ve ücretsiz online oyun desteğinden dolayı Playstation konsolunu tavsiye ederim.
Son olarak Playstation bölümünde soru soruyorsun ve bundan dolayı yine Playstation almanı tavsiye ediyorum.

562 Mesaj
7 Nisan 2012; 19:14:55 

Arkadaşlar,

Bende PS3 almak istiyorum fakat özellikle merak ettiğim konu.Mouse'dan sonra konsola nasıl alıştı elleriniz ? Oyun oynamak zor oluyor mu bu anlamda ne dersiniz?

7261 Mesaj
7 Nisan 2012; 21:04:50 

quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Arkadaşlar,

Bende PS3 almak istiyorum fakat özellikle merak ettiğim konu.Mouse'dan sonra konsola nasıl alıştı elleriniz ? Oyun oynamak zor oluyor mu bu anlamda ne dersiniz?

İlk başta zor geliyor, ama sonra alışıyorsun. Bence önce bir PS3 kafede biraz dene. %90 herkes alışıyor, ama
arada çok nefret edenler de oluyor. FPS için geçerli tabii sadece bu. Diğer oyunlarda mükemmel, klavye ve
mouse'u hiç aramıyorum ben.

3048 Mesaj
7 Nisan 2012; 21:18:03 

quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Arkadaşlar,

Eğer ki uzun zamandır pc kullanıcısıysan, benim gibi alışman çok zor olabilir.Özellikle multiplayer oyunlarda cinnet geçirebiliyorsun.

562 Mesaj
8 Nisan 2012; 1:06:30 

Teşekkürler.
O zaman ilk iş ps3 cafelerde alışmak lazım yavaştan teşekkürler.

78 Mesaj
10 Nisan 2012; 11:38:18 

laptop ve ps3 arasında kalmıştım tam laptopa karar vermiştim ki vazgeçtim kesin bir karar verdim ps3 alıyorum
hatta şimdi birazdan lcd alacağım istanbul avm den taksitle
çünkü lcd tv yok bende
82 ekran lcd almayı düşünüyorum 82 ekran yetermi yani tatmin edermi 102 almayı istiyordum ben ama onu alacak durumum yok şuan malesef
lcd yi ödedikten sonra ps3 alacağım
alacağım lcd de full hd olacak hdml olacak başka neler olmalı ve hangi marka lcd tv almalıyım ?

3048 Mesaj
10 Nisan 2012; 21:25:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Cyrlies

laptop ve ps3 arasında kalmıştım tam laptopa karar vermiştim ki vazgeçtim kesin bir karar verdim ps3 alıyorum
hatta şimdi birazdan lcd alacağım istanbul avm den taksitle
çünkü lcd tv yok bende
82 ekran lcd almayı düşünüyorum 82 ekran yetermi yani tatmin edermi 102 almayı istiyordum ben ama onu alacak durumum yok şuan malesef
lcd yi ödedikten sonra ps3 alacağım
alacağım lcd de full hd olacak hdml olacak başka neler olmalı ve hangi marka lcd tv almalıyım ?

Dostum kaç ekranın yeteceği sana bağlı biraz.Yani Tv'yi koyacağın odanın boyutu, senin ne kadar uzaktan izleyeceğin gibi faktörlere bağlı.
Marka olarak Sony, Samsung, Philips gibi markalara bakmanı öneririm

78 Mesaj
11 Nisan 2012; 9:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Dostum kaç ekranın yeteceği sana bağlı biraz.Yani Tv'yi koyacağın odanın boyutu, senin ne kadar uzaktan izleyeceğin gibi faktörlere bağlı.
Marka olarak Sony, Samsung, Philips gibi markalara bakmanı öneririm

102 ekran samsung alıyorum
özellikleri nasıl olmalı yani lcd yi alırken ps3 çalıştırıyormu diye kesin soracağım zaten lcd yi alacağım yere
full hd ve hdml kesin olması gerekenler başka neler olmalı yani ben kesinlikle oyunların kasmasını istemiyorum rahatça oynamak istiyorum
alacağım lcd de hangi özellikler olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 11 Nisan 2012; 9:50:46 >

3048 Mesaj
11 Nisan 2012; 20:28:44 

quote:

özellikleri nasıl olmalı yani lcd yi alırken ps3 çalıştırıyormu diye kesin soracağım zaten lcd yi alacağım yere
full hd ve hdml kesin olması gerekenler başka neler olmalı yani ben kesinlikle oyunların kasmasını istemiyorum rahatça oynamak istiyorum

Full HD ve HDMI olması en önemli özellikleri, HDMI olması yeter PS3'ü bağlamak için ancak sen sor genede için rahat etsin.
Oyunların kasmasının TV ile alaksı olmaz rahat ol.Birde bütçe el veriyorsa LED TV düşünmeni tavsiye ederim.

120 Mesaj
11 Nisan 2012; 23:31:54 

quote:

Televizyonum bu http://www.istanbulbili...C7700-LED-TV,16094.html görüntü yağ gibi akıyor tavsiye ederim.Benim C serisi üretimden kalktı ama bu senede D serisi çıktı samsung almanı tavsiye ederim.

Psn: djkamer76

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

135 Mesaj
15 Nisan 2012; 15:40:59 

3D LED TV

arkadaşlar ps3 üme LG 47" LW4500 veya LW5500 alacağım. Arada YAKLAŞIK 400tl oynuyor.

LW 4500 yeterli mi kullananlar bilgi verebilirmi??

9756 Mesaj
15 Nisan 2012; 17:09:35 

4500 yeterlidir, burada 5500 de ilave olarak gelen özelliklerin sizin için ne kadar önemli olacağıdır.

| Chevrolet Cruze HB White || Sony PlayStation 4 Black 500gb || Pioneer DTS-HD 5.1 || Apple Iphone 5S 16gb SpaceGray |
Konuyorsa dala bölücü leş kargaları dal kesilsin!
Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan, yol kesilsin!
Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa, kol kesilsin!
Bu vatana ihanet eden baş ise, baş kesilsin!
Türk Allah-u Teala’nın kılıcıdır boyun eğmeyen taş kesilsin”

7 Mesaj
16 Nisan 2012; 15:45:28 

Merhaba,

Bu ürünün PAL mı? NTSC mi olduğunu nereden anlıyoruz özelliklerinde bulamadım.

Teşekkürler.

http://www.hepsiburada....roductid=oyunsonytek320

256 Mesaj
17 Nisan 2012; 14:56:48 

merhaba arkadaşlar yaw bir tane joystik alacagım kafam allak bullak oldu ne zormus bu iş biri demiş dualshocs biri demiş sixasis bunların anlamı ne ne işe yarıyorlar kolun orjınal olup olmadıgnı nasıl ayırt edecegım birde bunların şarj kablosu kolun içindemı yoksa ps3 ıcındemı gelıyor

birde z controller ne demek

PSN: erhanacikgoz1

(BF3)
[/link]

78 Mesaj
17 Nisan 2012; 16:10:55 

öncelikle ikilemde kaldım
ps3 ve lcd tv alacağım ama ikisini birden aynı anda alacak durumum yok şuan
ilk bu ikisinden birini alacağım sonra diğerini
bugün ya lcd tv yada ps3 alacağım arkadaşlar lcd tv yok bizim evde olsa iyi olurdu
hangisini alayim ps3 ümü lcd tv yimi alayim ilk önce hangisini tavsiye edersiniz bugün kesin alıyorum
ps3 ümü yoksa lcd tv yi mi alayim ilk nediyorsunuz beyler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyrlies -- 17 Nisan 2012; 16:14:50 >

7261 Mesaj
18 Nisan 2012; 0:52:26 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

merhaba arkadaşlar yaw bir tane joystik alacagım kafam allak bullak oldu ne zormus bu iş biri demiş dualshocs biri demiş sixasis bunların anlamı ne ne işe yarıyorlar kolun orjınal olup olmadıgnı nasıl ayırt edecegım birde bunların şarj kablosu kolun içindemı yoksa ps3 ıcındemı gelıyor

birde z controller ne demek

PS3 ilk çıktığında sadece Sixaxis kollar vardı. Sonradan Dualshock 3 çıktı.
Dualshock 3'te titreşim özelliğide var ve sixaxis'in tüm özelliği de var.
Yani alman gereken kol DS3 koldur. Orjinal olması için Sony garantili almanı tavsiye ederim.
Dükkanlarda satılan yan sanayi veya çakma kollardan almasan iyi olur.

7261 Mesaj
18 Nisan 2012; 0:53:28 

quote:

öncelikle ikilemde kaldım
ps3 ve lcd tv alacağım ama ikisini birden aynı anda alacak durumum yok şuan
ilk bu ikisinden birini alacağım sonra diğerini
bugün ya lcd tv yada ps3 alacağım arkadaşlar lcd tv yok bizim evde olsa iyi olurdu
hangisini alayim ps3 ümü lcd tv yimi alayim ilk önce hangisini tavsiye edersiniz bugün kesin alıyorum
ps3 ümü yoksa lcd tv yi mi alayim ilk nediyorsunuz beyler ?

Hayırlı olsun heralde birini almışsındır.
Ben olsam LCD TV alırdım ilk önce madem ihtiyacınız var. Sonra da PS3 alırdım.

256 Mesaj
18 Nisan 2012; 8:37:26 

yeni bir pc 3 aldım sizce fiyat ve oyunlarla nasıl iyi bir seçim yapmısmıyım movede kullanıcagım için aldım bir bakarsanız sevınırım

17 nisan 2012 de saat 23:00 da hepsisonyden sipariş verdim bakalım ne zman gelecek siparişimlerim

http://www.hepsisony.co...I-Kablo-Hediyeli--.html
http://www.hepsisony.co...3-Kablosuz-Kumanda.html
http://www.hepsisony.co...-Turismo-5-Turkce-.html

toplamda bana 1.048.00 tl ye denk geldi

PSN: erhanacikgoz1

(BF3)
[/link]

7261 Mesaj
18 Nisan 2012; 16:40:19 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacikgoz1

yeni bir pc 3 aldım sizce fiyat ve oyunlarla nasıl iyi bir seçim yapmısmıyım movede kullanıcagım için aldım bir bakarsanız sevınırım

17 nisan 2012 de saat 23:00 da hepsisonyden sipariş verdim bakalım ne zman gelecek siparişimlerim

http://www.hepsisony.co...I-Kablo-Hediyeli--.html
http://www.hepsisony.co...3-Kablosuz-Kumanda.html
http://www.hepsisony.co...-Turismo-5-Turkce-.html

toplamda bana 1.048.00 tl ye denk geldi

Hayırlı olsun, güle güle oyna.

252 Mesaj
20 Nisan 2012; 23:30:06 

Merhaba arkadaşlar.

Bugün neredeyse tüm mesajları okudum sizler sayesinde gerekli bilgileri, kafamdaki soruları yanıtlamış ve bulmuş oldum. Bugün Teknosa'nın 4 günlük yaptığı promosyon ile Uncharted 3 oyunlu çift DS3'lü paketi aldım.

Teşekkür ediyorum post göndermiş olan herkese.

7261 Mesaj
20 Nisan 2012; 23:36:16 

quote:

Orijinalden alıntı: polair

Merhaba arkadaşlar.

Bugün neredeyse tüm mesajları okudum sizler sayesinde gerekli bilgileri, kafamdaki soruları yanıtlamış ve bulmuş oldum. Bugün Teknosa'nın 4 günlük yaptığı promosyon ile Uncharted 3 oyunlu çift DS3'lü paketi aldım.

Teşekkür ediyorum post göndermiş olan herkese.

Hayırlı olsun, güle güle oynayın.

252 Mesaj
20 Nisan 2012; 23:42:43