İnternet sayfasında resimler ve simgeler görünmüyor...
10 Cevap19915 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2432 Mesaj
23 Aralık 2007; 17:13:00 

Arkadaşlar resimler görünmüyor mesela donanım haber sayfasının yan tarafındaki smiller yerine x işaretleri var şimdi internetteki hiçbir resim görünmüyor şu anda....ne yapmam lazım acaba ...virüs programını güncelleştirmmemi gerekiyor veya neden kaynaklanabilir acaba..yardım ederseniz çok memnun olurum...

8016 Mesaj
23 Aralık 2007; 17:15:59 

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

Arkadaşlar resimler görünmüyor mesela donanım haber sayfasının yan tarafındaki smiller yerine x işaretleri var şimdi internetteki hiçbir resim görünmüyor şu anda....ne yapmam lazım acaba ...virüs programını güncelleştirmmemi gerekiyor veya neden kaynaklanabilir acaba..yardım ederseniz çok memnun olurum...

Donanımhaber'deki sorun çoğu kişide oLuyor kişiseL kaynakLı birşey deiL Yani.
Ama diGer SiteLerdede oLuyorsa biLemicem.

Kocaeli Üniversitesi / İletişim Fakültesi - Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 2010-2014.
Karlstads Universitet - Media and Communication Studies, 2012-2013.

14573 Mesaj
23 Aralık 2007; 17:23:53 

Java sorunu gibi görünüyor. Eğer bu sorunu belli başlı sitelerde yaşıyorsanız, durum sitelerle ilgili olabilir ancak hiçbir sitedeki resim ve ikonları göremiyorsanız (x çarpı işareti görüyorsanız) java yazılımınızı güncelleyin ya da kaldırıp yeniden kurunuz..

2432 Mesaj
23 Aralık 2007; 18:02:21 

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Java sorunu gibi görünüyor. Eğer bu sorunu belli başlı sitelerde yaşıyorsanız, durum sitelerle ilgili olabilir ancak hiçbir sitedeki resim ve ikonları göremiyorsanız (x çarpı işareti görüyorsanız) java yazılımınızı güncelleyin ya da kaldırıp yeniden kurunuz..

evet hiçbir sitedeki ikonları göremiyorum uygun olan java programını yükleyebileceğim bi link verirseniz çok memnun olurum..

14573 Mesaj
23 Aralık 2007; 18:10:07 

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

evet hiçbir sitedeki ikonları göremiyorum uygun olan java programını yükleyebileceğim bi link verirseniz çok memnun olurum..

http://www.java.com/tr/ buradan indirebilirsiniz..

Bir de buraya bi göz atın..
http://forum.donanimhaber.com/m_18961926/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejaay -- 23 Aralık 2007; 18:13:28 >

2432 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:02:32 

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

http://www.java.com/tr/ buradan indirebilirsiniz..

Bir de buraya bi göz atın..
http://forum.donanimhaber.com/m_18961926/tm.htm

üstad yükledim bütün hepsini yaptım yine düzelmedi bu durum...

476 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:11:56 

Aynı zamanda kullandığınız tarayıcının seçenekler bölümünden de java ayarlarını yapın. JavaScript'le ilgili yerleri tıklatın.

743 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:19:11 

bence java ile alakası yok
internet explorer sağ tıkla / özellikler/gelişmiş i aç ordan varsayılanı yukleye tıkla sorun çözülecektir. yada gelişmiş sekme altında web sitelerindeki resimleri göster diye birşey yazar onn başına tik koy. duruma göre ayarla işte :P kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi essence-essence -- 23 Aralık 2007; 22:20:06 >

Biz bir dostlar sofrasında, birde harmandalında diz çökeriz.

1630 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:26:26 

Arkadaşım bence flaş playerden kaynaklanıyor sorun , flaş player yüklediğinde kanımda düzelir

"Kitaplar, ruhun ilacıdır." Japon Atasözü

2432 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:28:58 

quote:

Orjinalden alıntı: essence-essence

bence java ile alakası yok
internet explorer sağ tıkla / özellikler/gelişmiş i aç ordan varsayılanı yukleye tıkla sorun çözülecektir. yada gelişmiş sekme altında web sitelerindeki resimleri göster diye birşey yazar onn başına tik koy. duruma göre ayarla işte :P kolay gelsin

tamam dostum yaa çok sağol yardım eden etmeye çalışan herkese çok teşekkür ediyorum düzeldi çok şükür...

743 Mesaj
23 Aralık 2007; 22:33:45 

sorunun hallolduğuna sevindim. :d

Biz bir dostlar sofrasında, birde harmandalında diz çökeriz.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » İnternet sayfasında resimler ve simgeler görünmüyor...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281