Şimdi Ara

Daf mı Scania mı? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
206.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

2008 model 39 Bin'deki 3235'in ettiği değere bak ..

Alıntıları Göster
    İyi Tmm o zaman Scania'yı çöpe atın DAF'a Madalya takın Daf en son ne zaman araba çıkardı Scania daha çk olmuyor R730 çıkardı...V8 topline ohoo...Sizin dünyadan haberiniz yok...Anca takmıssınız mazot mazot Scania yı alan adam mazotta ne yparım demez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuranmeRt038

İyi Tmm o zaman Scania'yı çöpe atın DAF'a Madalya takın Daf en son ne zaman araba çıkardı Scania daha çk olmuyor R730 çıkardı...V8 topline ohoo...Sizin dünyadan haberiniz yok...Anca takmıssınız mazot mazot Scania yı alan adam mazotta ne yparım demez...

Yeni araba çıkarınca kral mı olunuyor ?

BMC her yıl makyajlı PRO çıkarıyor, piyasanın kralı o o zaman.
  • quote:

quote:

Çıkardığı araba kralsa bence KRAL Scania kendisini ispatlamış bir marka onun için en kötü arabası bile sizin sevdiğiniz en iyi arabaya bedel Pro yu kötülemem güzeL araç fakat uzun yola geLmez bence..Sen Transportta Bmc gördün mü..?

• quote:

quote:

quote:

Çıkardığı araba kralsa bence KRAL Scania kendisini ispatlamış bir marka onun için en kötü arabası bile sizin sevdiğiniz en iyi arabaya bedel Pro yu kötülemem güzeL araç fakat uzun yola geLmez bence..Sen Transportta Bmc gördün mü..?

Sen benim ne demek istediğimi anladın mı ? Yemişim PRO'sunu.

Diyorsun ki "SCANIA yeni yeni modeller çıkarıyor, DAF çıkarmıyor"...
    Böyle mi karşılaştırıyorsun sen markaları ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen benim ne demek istediğimi anladın mı ? Yemişim PRO'sunu.

Diyorsun ki "SCANIA yeni yeni modeller çıkarıyor, DAF çıkarmıyor"...
    Böyle mi karşılaştırıyorsun sen markaları ?

Kardeşim öyle demiyorum buranın konusu BMC değil..DAF MI SCANİA MI sen gelmiş pro şöle pro böle bizene!!

Ben diyorum ki Tmm scania Mazot içer ama hakkını verir..Scania'cı olarak SCANİA'ya iyi demiyorum zaten EN İYİSİ SCANİA

• quote:

Kardeşim öyle demiyorum buranın konusu BMC değil..DAF MI SCANİA MI sen gelmiş pro şöle pro böle bizene!!

Ben diyorum ki Tmm scania Mazot içer ama hakkını verir..Scania'cı olarak SCANİA'ya iyi demiyorum zaten EN İYİSİ SCANİA

Ben senin imzana "Oo, süpermiş !" diyecek adamlardan değilim, kardeşim falan ne oluyor ?

Ben de farkındayım buranın konusunun PRO olmadığına ama saçma bir karşılaştırma yapan sensin.
    Arabaların pazar payını ve iyiliğini sen yeni model çıkarmakla mı belirliyorsun ? Ki zaten öyle biri olduğun belli, daha fazla muhabbet etmeye gerek yok seninle.
  • quote:

quote:

Ben senin imzana "Oo, süpermiş !" diyecek adamlardan değilim, kardeşim falan ne oluyor ?

Ben de farkındayım buranın konusunun PRO olmadığına ama saçma bir karşılaştırma yapan sensin.
    Arabaların pazar payını ve iyiliğini sen yeni model çıkarmakla mı belirliyorsun ? Ki zaten öyle biri olduğun belli, daha fazla muhabbet etmeye gerek yok seninle.

Ya bırak ALLAH aşkına benim demek istediğim yeni model çıkarması değil en eskisinden en yenisine Öncü marka olması ya da en kolay örnek şudur DAF ın en güzel arabası ile Scania nın 2oo6 2oo7 arabasını yan yana koy hiç anlamayan birine geL sor çoğu kişi Daf der bi de onu gel sür de o zaman o arabayı lanetler babamdan biliyorum Scania tek her yer de böyle derler tmm Scania estetik değildir fakat estetiğe göre hız yapılmıyo ya da tonaj atılmıyor DAF estetikte noluyor tmm az yaksın önemli değil önemli olan yaktığının hakkını vermek Vabis yakıyorsa hakkınıı da verir bu forumda Vabisine anahtar değdirmeyen arkadaşlar var bazıları da var ki sanayi ile akraba olmuş işte böyle bişey bu Scania masraflı diyen arkadş yılda bir masraf çıkarmış çok mu Daf'a kötü tır demedim sahibine göre her tır güzeldir fakat kendi görüşümde sıralamamda

1.SCANİA
    2.VOLVO
    3.MAN
    4.DAF
    5.MERCEDES
    6.İVECO

bunların haricinde de araba sevmem zaten bu sıralama herkeste değişir biri gider iveco yu 1.ye alır kimi gider Ford u o yüzden polemiğin anlamı yok..Gidin herkese sorun Scania Hangi rampada zorlanmış Roterdarı yeter bi kere diğer arabalar 5 takviye rampadan sallanırken Scania çekiyo roterdarı iniyor bu da öncülüğüne örnektir Babam aXor sürüyor ve tamamen berbat bir araba ama scania onun baş tacı daha ne diyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerkes26

.

Daf mı Scania mı?

Alıntıları Göster
    Yiğidi Öldür Vabisin Hakkını Yeme.

Şaşma Scania ' dan.

• Daf mı Scania mı?

Foton

Daf mı Scania mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Daf mı Scania mı?

Foton

Daf mı Scania mı?

Metin süpersin

Scania mi Daf mi, araba olsun altinda tekeri sirtinda kasasi olsun yeter . . .

Daf mı Scania mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: candirli620

quote:

Daf mı Scania mı?

Foton

Daf mı Scania mı?

Metin süpersin

Scania mi Daf mi, araba olsun altinda tekeri sirtinda kasasi olsun yeter . . .

Daf mı Scania mı?

Alıntıları Göster
    @Scania mi Daf mi, araba olsun altinda tekeri sirtinda kasasi olsun yeter . . .

aynen, sonucta Ekmek parasi..
    haa, patron altina fiyakali bir sey ceker, o baska

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 9 Aralık 2010; 19:08:19 >

• quote:

@Scania mi Daf mi, araba olsun altinda tekeri sirtinda kasasi olsun yeter . . .

aynen, sonucta Ekmek parasi..
    haa, patron altina fiyakali bir sey ceker, o baska

Alıntıları Göster
    King Of The Road Scania !
  • quote:

Orijinalden alıntı: DosTÇakaL

King Of The Road Scania !

Alıntıları Göster
    Scania
     Daf mı Scania mı?

• quote:

Benım bıLgım yok Gecen Arkadas Var Dedı Foto Yada bıLgınızı bekLıyorum arkadaslar bu Dafın cf modellerındekı kucuk lastık ebatlarında Scanıa nın var mı aracları Ben hıc yollarda gormuyorum Volvo nun gordum ama Scanın hep buyuk.

Alıntıları Göster
    1. Scania
    2. Volvo
    3. Actros
    4. Renault
    5. Axor
    6. Daf
    dafın daha çok çalışması lazım bir magnum olamamışken bırakın R500 olmayı ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddy.03

1. Scania
    2. Volvo
    3. Actros
    4. Renault
    5. Axor
    6. Daf
    dafın daha çok çalışması lazım bir magnum olamamışken bırakın R500 olmayı ;)

Alıntıları Göster
    Teknik olarak bilmem ama Scania göze daha estetik geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcs01

Teknik olarak bilmem ama Scania göze daha estetik geliyor

Alıntıları Göster
    yakıt ta az yaksın diosunn kesinlikleee renault premium 460 dxi
  • quote:

Orijinalden alıntı: anılcem34

yakıt ta az yaksın diosunn kesinlikleee renault premium 460 dxi

Alıntıları Göster
    şu scania balta gibi vites kollarını ve geçişlerini bi geliştirse tamam olacak da hala inat ediyolar.millet joystick viteslere geçti scania da hala mandallı kırma vites var.yine de gözümde hala 1.numarada SCANİA...
  • quote:

Benım bıLgım yok Gecen Arkadas Var Dedı Foto Yada bıLgınızı bekLıyorum arkadaslar bu Dafın cf modellerındekı kucuk lastık ebatlarında Scanıa nın var mı aracları Ben hıc yollarda gormuyorum Volvo nun gordum ama Scanın hep buyuk.

Alıntıları Göster
    kaliteyi dinlemk için:http://campaign.scania.com/v8/

• quote:

Orijinalden alıntı: emre3748

kaliteyi dinlemk için:http://campaign.scania.com/v8/

Alıntıları Göster
    gerçekten müthiş ama ne olursa olsu yerli üretim olmalı o yüzden bmc ve ford !
  • quote:

Orijinalden alıntı: llmertll

gerçekten müthiş ama ne olursa olsu yerli üretim olmalı o yüzden bmc ve ford !

Alıntıları Göster
    arkadaşlar öncelıkle şunu söylemek istıyorum bu ıkı aracı kullandınızmı veya kullanan cok ıyı şöför tanıdıgınız oldumu benım babam 16 yaşından berı kamyonculuk yapıyor 1949 doğumlu ve halan yapmakta o yuzden işinın padişahı olmuş durumda ve ıkı aracıda sürdü kı kendımıze ait olarak sürdü daf evet söylendıgı gıbı az yakıyor ama tek faydalı yanı bu uzun yol şöförünün bundan daha cok şeye ihtiyacı vardır bunu unutmayalım rahatlık konfor dayanıklılık güç babam dafı tam 2 yıl sürdü 480 begir olanını ve bende o aracla bır ıkıkez gıttım arac cok sallıyor adamın ıcı dışına cıkıyor yanı cok vuruyor ses yapıyor oysa scania mercedes gıbı ne ses var ne aşırı salınım güçlere gelelım aynı fırmaya bağlı olan arkadaşıyla konya yolunda yapılması doğru olmayan birşey yaptı daf son hızla yanımızdan gectı sonra babam basmaya başladı bızım aracımız scania 420 2007 model topline ve 480 begir dafı solladık ibre sondaydı demek istedıgım şey herşey begır demek değıl scania saf kan güçe sahıp bır araba cok yakması da oyuzden koymuyor arkasındakı yuku ölümüne cekıyor demek istedgım şukı kullanmayanlar ıcınde ıkı aracında yolculuk etmeyen şu veya bu olarak araclar hakkında yorum yapmasınlar bızım ıkı tane scaniamız bırde dafımız oldu ıkı aracında ne oldugunu cok cok ıyı bılıyorum ıkısnde yolculuk ettım havadan konuşmuyorum demek istedıgım küçüklüğümden beri kamyon ve tırların ıcındeyım babamı saymıyorum bıle onun evi olmuş artık araclar scania dedığıne göre herkezden cok vardır bı bıldıgı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.