Şimdi Ara

## Xpertvision'dan 1GB Bellekli GeForce 8800GT Super+ ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Xpertvision'dan 1GB Bellekli GeForce 8800GT Super+ ##

Sonic serisi ekran kartları ile ülkemizde popüler olan Palit'in kardeş firması olan Xpertvision da haberini daha önce verdiğimiz Palit'in 1GB bellekli GeForce 8800GT Super+ modelini takiben kendi hazırladığı çözümünü duyurdu. Firmanın hazırladığı 8800GT Super+ modeli çift slot kaplayan özel soğutması ile dikkat çekerken belirttiğimiz gibi ürün üzerinde 1GB GDDR3 bellek yer alıyor. Standart saat hızları ile geldiği belirtilen kartın gpu hızı 600MHz, bellek hızı 1800MHz ve shader ünitesi ise 1500MHz'de çalışmakta. Yurt dışında 260 Avro'luk fiyat seviyesinden temin edilebilen Xpertvision'un 1GB Bellekli GeForce 8800GT Super+ modelinin ülkemiz piyasasına giriş tarih ve fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 21 Aralık 2007; 21:29:12 >

• Xpertvision'un Palit'ten ne farkı var ki?

Hem Palit ismi daha güzel.
  • Beko-Arçelik gibi bir marka konumlandırması sadece. Muhtemelen Avrupa ve Amerika'da farklı isimle lanse ediyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hacker683

Xpertvision'un Palit'ten ne farkı var ki?

Hem Palit ismi daha güzel.

yok be abi xpertvision daha bi janjanlı oluo
  • bu kartın ne fazlalığı var ki super+ diyolar ama yakında 8800gt super sonic plus ultra extreme mega oc edition çıkıcak bakalım o ne olucak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuitarMania -- 21 Aralık 2007; 22:27:02 >
  • quote:

8800gt super sonic plus ultra extreme mega oc edition

• iyice sacmaladılar su 8800gt ile
  • Bana xpertvision markasını verdikleri zaman kızmıştım dandik bi marka verdiler die...:D
  • Tamam GT artık yılın değil yüzyılın kartı kabul
  • Havalı bir ad koyuyorsun da, bari yalandan DDR4 bellek koy üstüne de biz de bir şey sanalım,
    aynı malı boya boya tekrar piyasaya sür. Tama GT çok güzel kart, lafım yok ama yeter be kardeşim, piyasa da yüz tane GT oldu.
    Bir sonraki marifetleri ne olacak 2GB 8800GTS mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

quote:

8800gt super sonic plus ultra extreme mega oc edition

• Bu kadar belleğe ihtiyaç var mı ki? Gereksiz sayılır bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

Havalı bir ad koyuyorsun da, bari yalandan DDR4 bellek koy üstüne de biz de bir şey sanalım,
    aynı malı boya boya tekrar piyasaya sür. Tama GT çok güzel kart, lafım yok ama yeter be kardeşim, piyasa da yüz tane GT oldu.
    Bir sonraki marifetleri ne olacak 2GB 8800GTS mi?

Ben yukarda söyledim ne olucağını bir sonraki maarifetlerinin yeter ya her taraf 8800 gt oldu bi sonra ki hedefleri:
    4 gb 8800gt super sonic plus ultra extreme xxx mega oc edition
  • oha kartin renklerine bak , hemen alinmasi lazim
  • nedense sadece reklamlarını görebiliyoruz, bide kendileri görülebilse raflarda fena olmayacak.
    ya çok talep gördüğü için karşılamakta güçlük çekiliyor, yada eldeki eski kartları eritmek için bilinçli bir politika izleniyor.
    işin ilginç tarafı eski jenerasyon kartların fiyatlarında herhangi bir indirim de yapılmıyor.
  • ben bu kadar farklı marka tarafından çıkarılan kart hatırlamıyorum ,ha bide fx5200 vardı doğru ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 22 Aralık 2007; 11:29:30 >
  • fx 5200 e laf yok
    ben hala onu kullanıyorum

quote:

Orjinalden alıntı: kamilinsan

ben bu kadar farklı marka tarafından çıkarılan kart hatırlamıyorum ,ha bide fx5200 vardı doğru ya
  • 8800GT F/P ORANI ÇOK YÜKSEK 8800 GTS YE YÖNELMEYECEKLERDİR ANCAK FİYAT UYGUN OLURSA O ŞEKİLDE
  • Farkın (512/1024), 256/512 arasındaki farkın eğimi kadar olacağını düşünmüyorum. Yani 256 ile 512 arasındaki fark daha belirgin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !brahim -- 22 Aralık 2007; 23:26:42 >
  • içimiz dışımız 8800gt oldu artık yahu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.