Şimdi Ara

## Mushkin Ekran Kartı Üretiyor; İlk Model 8800GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Mushkin Ekran Kartı Üretiyor; İlk Model 8800GT ##

Yüksek performanslı bellekleri ve kaliteli güç kaynakları ile sektörde tanınan Mushkin, ekran kartı pazarına sıkı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Elimize ulaşan bilgilere göre, ilk modelini 10 Ocak'ta duyuracak olan firmanın hazırlayacağı ekran kartı 700MHz gpu hızı ve referans tasarım ile gelecek olan GeForce 8800GT. Açıkçası 700MHz'lik gpu hızı gerçekten iyi bir değer. Bu arada firmanın 10 Ocak'ta duyuracağı ekran kartının ve muhtemelen daha sonra piyasaya süreceği ekran kartlarının sürücülerini kutu içeriğine dahil edileceği USB bellek ile vereceği de söyleniyor. Firmanın hazırlamakta olduğu ilk model ile ilgili henüz herhangi bir görsel materyal bulunmuyor ama hazırladığı belleklerdeki kalite çıtasını uygun bir fiyatla ekran kartlarına da yansıtabilirse Mushkin, bu alanda da başar kazanabilir.

• piyasaya ilk giriş olarak piyasa altı bi fiyat verirse süper olur
  • Bu da kamuflajlı boyalımı
  • Markanın çoğalması herzaman bizil leyhimizdir. Bakarsın dikiş tutturur.
  • yakında başka alanlarda faliyet gösteren markalarda 8800gt işine giricek
  • zotac 8800gt AMP ye rakip çıkıyor desenize iyi bir fiyatla piyasa girerse şahsen ben düşünürüm
  • acaba kartın ramlarini kendi mi yapacak ...
  • Bu kadar firmanın ekran kartına girme sebebi ekran kartlarında yaşanan darboazdan mı kaynaklanıyor acaba?
  • firma sayısı çok fiyat olarak rekabet oluşturmasını pek düşünmüyorum aslında ama mushkin performanslı ürünler üretecektir oc lu kart üreticilere bir yenisi daha eklendi hayırlı olsun bellekleri çok iyi kartlarda iyi olacaktır
  • 8800GT çok iyi bir pasta kesinlikle.Herkes ondan pay kapmaya çalışyor.Kingston,Corsair de bu işe atlamasa bari?
  • Hmm... Şu durumda Mushkin akıllıca davranıp alıcıların bu karttan ne gibi istekleri var ona göre bir ürün piyasaya çıkartıp fiyatıda makul düzeyde olursa patlama yapar. Özel FAN, Kutu içeriği ve Fabrika çıkışı OC gibi.
  • Güzel bir atılım yapmış mushkin.
  • 8800GT ortalığı daha çok karıştıracak, baksana RAM üreticisi bile ekran kartı yapmaya heveslendi
  • TR ye gelecek mi acaba??
  • ekran kartının kutu içeriğinde 1 gb ram çıkarsa hiç şaşırmam
  • Sadece nvidea mı? yoksa ATI nin kartlarınıda üretecek mi?
  • çok yakında ipana yıda bu piyasada görürüz gibime geliyor.
  • Ben dedim,yakında Tahtakale merdiven altı üretimi çakma 8800GTler de göreceğiz

Şaka maka çeşitlilik iyidir.
  • Ekran kartı üreticileri iyice genişiliyor.Haber için saol FX57
  • ohh valla parası olan üretiyo kardeşim ne güzel..bnmde param olsa bende 8800GT üretirim üstüne güzel bi fan kor oc li halde piyasaya sürerim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.