Şimdi Ara

## DFI'ın Dark Serisi LanParty DK P35-T2RS Modeli Satışta ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## DFI'ın Dark Serisi LanParty DK P35-T2RS Modeli Satışta ##

Hız aşırtma denildiğinde akla gelen ilk donanım üreticilerinden biri olan DFI, LanParty serisi anakartlarıyla kullanıcıların gönüllerinde yer etmeyi bildi. Zira firmanın anons ettiği yeni anakartın piyasaya girişi son kullanıcılar özellikle de işin meraklısı olan kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. DFI'ın bir süre önce duyurduğu ve Dark serisi dahilinde hazırladığı kısmen ekonomik sayılabilecek LanParty DK P35-T2RS modeli satışa sunuldu. Anakartın ilk dikkat çeken noktası kullanılan PCB rengi. Zira anakartın üzerinde renk olarak zaten artık DFI standardı olan Turunucu ve Sarı'yı bir kenara bırakırsak ağırlık Siyah kullanımı ile öne çıkan anakart sadece görüntüsüyle bile etkileyici olmayı başarabiliyor. Intel'in P35+ICH9R yonga seti paketini kullanan anakart Intel'in satılmakta olan işlemcilerinin yanı sıra Ocak ve sonrasında piyasaya sürülmeye başlanacak LGA775 formundaki 45nm üretim teknolojisine sahip işlemcileriyle de uyumlu olark çalışabilmekte. Katı kapasitör ve dijital güç modüllerinin kullanıldığı anakart bu sayede overclock için yüksek stabilite hedeflerken, 4 adet DIMM slotu üzerinden 8GB'a kadar DDR2 800/667/533MHz bellek desteği sağlanmakta. Yonga seti Crossfire desteğine sahip olmasına karşın üretici firma DFI bunu kullanma ihtiyacı duymamış ve kart üzerinde tek bir PCIe X1 slotu yerleştirmiş. 2 adet PCIe X1 slotuna da sahip olan DFI'ın "siyah incisi" sahip olduğu 3 adet PCI slotu ile ilgi çekmeyi başarıyor. Pasif soğutma ile desteklenen anakart gigabit ethernet, 8 kanal yüksek tanımlı ses, Serial ATA II x 6 (RAID), IDE x 1 (JMicron/JMB368) gibi özelliklere de sahip. DFI LanParty DK P35-T2RS'nin yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 170$ civarında.

• daha yüksek bellekleri desteklemesini beklerdim doğrusu
  • Biraz geç kalınmadımı acaba.... Fiyat makul görünüyor ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pEgaTR

Biraz geç kalınmadımı acaba.... Fiyat makul görünüyor ama...

nasıl makul gozukuyor ya p35 chipsetli bi anakart için yurt dişı satıs fiyati 170$ burda kac para olacagını hesaplasana %18 kdv eklemeyide unutma
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbul2007

quote:

Orjinalden alıntı: pEgaTR

Biraz geç kalınmadımı acaba.... Fiyat makul görünüyor ama...

nasıl makul gozukuyor ya p35 chipsetli bi anakart için yurt dişı satıs fiyati 170$ burda kac para olacagını hesaplasana %18 kdv eklemeyide unutma

Bunu bekleyenler varmış , bekleyenler alır demek istiyorum ... Halen P35 chipset li bir anakartı bekleyen varsa , çıkıncada alacaktır.. 220 dolar + kdv de normal bir fiyat oldu artık millet için , bukadar beklediye , almamak olmaz Ben şahsen X48 bile almam

• beklediğim anakartlardan biri
  • Arkadaşlar bekleyin bekleyin yavvv anlamadım ddr2 desteği düşük pcı 2.0 desteği yok fsb desteği 1600 değil ve bunları destekleğen x48kartlar cıkacak. Yaaa biraz mantıklı olun x48 destekleyen en dandik kart bile bu kartı yer bitirir ama bu DFI DFI DFI DFI adamlar bize eskimiş ellerinde kalmış modeli kakalıyor durumunda siz hala DFI diyorsunuz!!!!!!!!!! Ben DFI kötü marka demiyorum bencede çok iyi marka ama akıl var mantık var neredeyse bu fiyata şubat ayında x38 bulursunuz. DFI nın bu satış politikasını değiştirmeden bu markayı ben şahsen almam ama x38-x48 getirsin. Ama asus veya gigabyte gibi hemen getirsin yani zamanında ilk terçihim DFI olur!!!! nerde adamlar x38 cıkmış hatta x48 gelecek DFI p35 getiriyor yuh beeee!!! pardon(Dark serisi ) her yeri dark serisi olsa ne yazar ben temmuzdan beri p35 serisi kart kullanıyorum ne yani şimdi dfı p35 mi alayım asus bile rog serilerini p35 in getirdi sattı bu bulunmaz hint kumaşı daha yeni geliyor. Bu şu demek ben bunları satamadım buyrun SİZ alın ben bunu anlıyorum. BEN 5 AYDIR P35 İ KULLANIYORUM

• dfı kazıklayacak adam mı aruyor merak ediyorum fiyata bak, resmen komik yani, diğer firmalar x38'i eskitti dfı p35'lere yeni geçiş yapıyor
  • hocam kartı çıkarmakta geç kaldılar, bu fiyata bayağı geç
    hadi onu atladık diyelim çift ekran kartına bile izin vermeyen bi anakartın 170$+kdv olduğunu düşünün
    kimse almaz bunu hem x48 yonga seti gibi güzel anakartlar alıp ileriye yönelmek gerek.
    fazla satmaz düşüncem
  • bu marka hayallerimi süslüyor doğrusu.. insanın oc ve kalite konusunda hiç düşünmeden tercih edebileceği bir marka... ama işte zaten beklenildiği gibi fiyatı biraz yüksek...
  • ülkemizde satılan p35 ds3r veya p35 pilatinum gibi kartların bence bu karttan geri kalır yanı filan yok
  • çok sade anakart olmasına karşı fiyatı çok yüksek
  • dfi number 1 one.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa600

daha yüksek bellekleri desteklemesini beklerdim doğrusu

8gb az mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozan19881

quote:

8gb az mı?

arkadaş frekans tan bahsetmiş 533/667/800/1066 gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozan19881

quote:

8gb az mı?

DDR2 800/667/533MHz bellek desteği sağlanmakta. bunu demek istiyor yanii DDR2 1066 ve 1200 leri de desteklemesini isterdim demeye çalıştı.
  • Çok pahalı ayrıca ileriye dönük gibi görünmüyor
  • görüntüüs çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

hocam kartı çıkarmakta geç kaldılar, bu fiyata bayağı geç
    hadi onu atladık diyelim çift ekran kartına bile izin vermeyen bi anakartın 170$+kdv olduğunu düşünün
    kimse almaz bunu hem x48 yonga seti gibi güzel anakartlar alıp ileriye yönelmek gerek.
    fazla satmaz düşüncem

Artık hemen hemen tüm 35 yongalı board'lar ddr2 nin yanında ddr3 desteğide sunuyor, dfi daha ddr2'yi bile bitirememiş kafasında. Ve ekran kartındada katılıyorum sana.
  • ben bu DFI 'e hastayım ya adamlar hem göze hitap ediyor hemde özelliği bol dayanıklı stabilite isteyenlere ben burdayım diyor daha ne olsun ama chipset için bişi diyemiycem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.