Şimdi Ara

İpodum kilitlendi :S(çok acil)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
13.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ipod 3g nano aldım daha yeni kapalı durumda hold da duruyordu bilgisayara bağladım ve ekranı kilitlendi itunes da görmüyor ne yapmalıyım :S

http://img171.imageshack.us/img171/9177/resim001dq0.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 20 Aralık 2007; 19:21:38 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roscoe36 -- 25 Mart 2013; 1:06:38 >
  • reset nasıl atabilirim hold da kilitlendi ve hiç bişey olmuyor:S
  • Menu tuşuyla orta tuşa basılı tutu. Resetlenecek cihaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Menu tuşuyla orta tuşa basılı tutu. Resetlenecek cihaz...

çok saol oldu
  • valla çok saol Orcunsau
    aynı sorun bendede vardı çözüldü
  • kızıcaksınız ama kullanım kitapçığında bile yazıyor biraz okusanız
  • eed kitapçıkta yazıyor :D
  • saolun beyler aynı sorun bendede vardı düzeldi. teşekkürler bilgileriniz için
  • arkadaşlar cihaz resetlendiğinde hafızasındaki müzikler de siliniyor mu?
  • hayır silinmez
  • aynı sorunu bende yaşıodum çok teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara...
  • Benim derdime de derman olduğunuz için teşekkür ederim.
  • Allah razı olsun hepinizden
  • teşekkürler kitapçık yok bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burtycan

Allah razı olsun hepinizden

• 80 GB İPOD arkadaslar mp3 Dosyasi Video Hic Bisey Görmüyor Bilgisayara takiyorum mp3 video atiyorum opid actgimda hic bisey gormuyor bos goruyor sonra yeniden bilgisayara takiyorum ipod mp3 ler icerisinde
    baska bir bilgisayardan mp3 aliyorum dosya aliyorum film aliyorum kendi pc me yukluyorum :D
    Kisacasi ipod tasinabilir HDD oldur resmen bunu nasil yappda eskisi gibi MP3 Dinleyebilirim video izlemek istemiyorum ama MP 3 Dinlemek i,stiyorum ipodum la
  • quote:

Orijinalden alıntı: goco

80 GB İPOD arkadaslar mp3 Dosyasi Video Hic Bisey Görmüyor Bilgisayara takiyorum mp3 video atiyorum opid actgimda hic bisey gormuyor bos goruyor sonra yeniden bilgisayara takiyorum ipod mp3 ler icerisinde
    baska bir bilgisayardan mp3 aliyorum dosya aliyorum film aliyorum kendi pc me yukluyorum :D
    Kisacasi ipod tasinabilir HDD oldur resmen bunu nasil yappda eskisi gibi MP3 Dinleyebilirim video izlemek istemiyorum ama MP 3 Dinlemek i,stiyorum ipodum la

umarım mp3leri videoları itunes üzerinden atıyorsundur ipod diğer mp3 playerlar gibi kalsöre sürükle bırak mantığıyla çalışmıyor biliyorsunki
  • benimde ipodum kılıtlendı menu tusu+orta tusa basılı tutuyorum ama olmuoyor na yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysungaffur

benimde ipodum kılıtlendı menu tusu+orta tusa basılı tutuyorum ama olmuoyor na yapmam lazım

menu orta tuş yapınca ekran görüntüsü gidip geliyoya tam o anda menu play tuşuna basılı tut.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.