Şimdi Ara

RENAULT VEL SATİS SEDAN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün internette dolaşırken yeni vel satisi gördüm ve sizlerle paylaşayım dedim.zaten carlos ghosn un açıklamalarında velsatisin hatcback kasasını bir sedan kasaya bırakacağını duymuştuk.
     RENAULT VEL SATİS SEDAN

RENAULT VEL SATİS SEDAN

Arkadaşlar bi resim daha.
     RENAULT VEL SATİS SEDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renaultnr1 -- 29 Aralık 2007; 14:33:54 >

• renault bu segmentte safrane ile bitti, velsatis sedan da çıkarsa safrane'ın yerini sanmıyorum tutsun...
  • üstteki resim çok uzun zaman önce vardı...
    photoshop tabiki..
    ancak fikir verebilir....
    sedan olması çok yerinde bir karar olmuş...
    opel de renault da safrane ve omega gibi araçları bitirip velsatis ve signum gibi hb araçlara yöneldiler..

böyle birşeyi neden yaptılar hala anlamış değilim..

tr de çok zor renault çok ucuz yapması lazın...merso bmw audi varken o paralar verilmez..
    hem kalite hem 2. el bile yzk yani..
  • Eğer renault vel satisi sedan yaparsaki ki zaten yapacak planlarında ve çalışmalarındada görüyoruz.Ben ankaradaki renault bayisi neziroğluna gitmiştim orda vel satis yoktu nedeni ise zor temin edildiğiydi.ve ordaki satış görevlisi buraya gelse hemen satılır dedi.eğer sedan yapılırsa tr de hayli hayli satılır.
  • umarım tutulur eskiden safreneler ne kadar çok tutulmuştu dimi ama renault laguna ve velsatise liftback kasa yaptı kendi kuyusunu kendisi kazdı şimdide durumu düzeltmeye çalışıyor biraz geç kaldınız hemde baya
  • Renault, Laguna gibi bir üretim bandını nasıl bu kadar berbat hale getirdi hakkaten anlamak mümkün değil?O kadar yakışıklı bir araç,nasıl olur da öyle bir tasarımla çıktı,hani rakip firma olsa,satmasın diye böyle yapardı hani,neyse laguna 3 beklentileri değiştirecek ve lagunayı eski çizgisine kavuşturacak gibi duruyor,bakacağız ,göreceğiz...

Velsatis gördüğüm en kötü tasarımlardan birisi,üst düzey sınıf ile en baştan kasası yarışamaz,isterse içine 30 tane airbag koysunlar hiç önemli değil;iğrenç bir tipi var aracın,üst düzey arraç dedğin tank gibi bişey olur,sedan olur ama safrane gibi kaliteli bir aracın yerini böyle uyduruktan bir tasarım almamalıydı.Sedan da yapsalar bilmem ne de yapsalar Renaulta yakışmıyor bu tasarım,japon arabaları gibi,önüne gelen zaten aşağı yukarı birbirne benziyor zaten bu devirde,Renault gibi bir devin farklı ve güzel tasarımlar ortaya koyması lazım,tasarımları oluşturan beyin takımı sorunun cevabı gibi duruyor.

• satmaz arkadaşlar sedan da olsa...
    kimse o parayı verip reno ya binmez işin doğrusu bu...
    en basitinden servis olarak arabayı en iyi reno servisine götürün bide bi mercedes bmw servislerine gidin..
    ilgi alaka çok farklı olcaktır..
    geçnelerde kosiflere girdim şok oldum yani....

vw phaeon da satmıyor....halbuki çok kral araba ...passat ne kdr çok satıyor....
    ama fiyat artınca bmw mercedes audi gibi markalar seçiliyor haklı olarak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

satmaz arkadaşlar sedan da olsa...
    kimse o parayı verip reno ya binmez işin doğrusu bu...
    en basitinden servis olarak arabayı en iyi reno servisine götürün bide bi mercedes bmw servislerine gidin..
    ilgi alaka çok farklı olcaktır..
    geçnelerde kosiflere girdim şok oldum yani....

vw phaeon da satmıyor....halbuki çok kral araba ...passat ne kdr çok satıyor....
    ama fiyat artınca bmw mercedes audi gibi markalar seçiliyor haklı olarak...

+1905

ama yukarıdaki resim doğru ise çok güzel olmuş...
  • renault un tasarım ekibini temiz bi dayaktan geçirmek lazım.ön taraftan ne kadarda çirkin yeni modeller laguna,megane3 yukarıdaki resim dogruysa velsatis.ikinci senesi dolmadan makyajlamak zorunda kalacaklar bence toyotanın böcük gözlü corollada yaptıgı gibi
  • Bedawa verseler bu aracı almam satılmaz bencede Nerde o eski Safran Dizaynı kalitesi Bunun kadar çirkin bir tasarım görmedim fiyatı da cabası buna bu kadar para wereceğine alacak adam gider bmw merso audi ws alır
  • 98 Consept resimleri vardı googlede velsatisin buda onların sedanı mı?Yalnız bu velsatisin yeni kasası ne zaman çıkacak kaç senedir aynı
  • Şu bordo aracın önü aynı lagunaIII. Diğer resimdeki arka tasarım da yabancı gelmiyor.

Diğer arkadaşların da dediği gibi Renault bu sınıfta Safrane ile bitti ve fiyat bu kadar yükselince insanların Renault tercih etmeleri imkansız oluyor.
  • VW PHAETON İLE OYNANMIŞ HALİ SANKİ İLK RESMİN
    RESİMLER FOTOŞOP GİBİ DURUYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: kego

renault bu segmentte safrane ile bitti, velsatis sedan da çıkarsa safrane'ın yerini sanmıyorum tutsun...

• megane,lagune ve bu,araçların ön kısımları özellikle farları birbirine çok benziyor .
  • Bir kaç gün önce yeni safrane diye bir otomobil şimdide yeni velsatis diye bu otomobil gerçekten tasarım olarak iğrençlik sınırlarını zorluyorlar.Lagunanın ve safranenin ilk kasalarını düşününce bunlarıda kim tasarladı diye düşünmeden edemiyor insan.Şu anki velsatisi söylemiyorum zaten.E segmentinde bir araç yapıyorsan tasarım açısından harikalar yaratıp mükemmel bir görünüm ortaya koyamalısınki alman üçlüsünün yanına yaklaşabilesin.Şu anki tasarımcılarla bu rekabete girmek için renault hazır değil bence.
  • Photoshop ama güzel olmuş.
  • Lagunaya benzemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Photoshop ama güzel olmuş.
  • renault safrane nin yeni modelleri var vel satis farkli model

http://www.renault.ae/cars/safrane/home.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.