Şimdi Ara

## Leadtek'den MMORPG Severlere Özel Ekran Kartı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Leadtek'den MMORPG Severlere Özel Ekran Kartı ##

## Leadtek'den MMORPG Severlere Özel Ekran Kartı ##

Ekran kartı dünyasında yaşanan rekabet üreticilere daha fazla kart satabilmek ve pazar payını arttırabilmek için yeni yollar deneme zorunluluğu da getirmekte. Nvidia'nın önemli partnerlerinden biri olan Leadtek, MMORPG olarak ta bilinen yüksek katılımlı online role-playing oyunları için yeni bir ekran kartı daha hazırladı. Bilindiği üzere MMORPG tarzı oyunlar yeni nesil FPS türü oyunlara kadar ciddi grafik gücüne ihtiyaç duymamaktalar. Buradan hareket eden Leadtek, GeForce 8600GT temelli yeni bir ekran kartı hazırlamış durumda. Daha gelişmiş soğutma ve sessiz çalışma için Zalman tarafından hazırlanan özel bir soğutucu ile desteklenen ekran kartı arttırılmış saat hızları ile gelmekte. 590MHz/1400MHz gbi saat hızına sahip olan ekran kartı üzerinde 256MB GDDR3 bellek yer alıyor. SLI desteği de bulunan model çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışlarına da sahip. PureVideo HD özelliği ile yüksek tanımlı videolarak yönelik olarak donanımsal video hızlandırma da sağlayan ekran kartı yurt dışında 110$'lık fiyat etiketi üzerinden satışa çıkıyor.

• caponlar alsın bunu. ben almam param yok
  • ne gereksiz bir kart bu online oyun oynayacak olsam bunu mu alırım gider 2600 hatta 2400 pro alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 19 Aralık 2007; 20:08:48 >
  • bu oyunlarda bu 3xxxxx & 8xxxxx seriler başarı göstermiyormuda bunu cıkrtıyorlar tamamen gereksiz
  • Gayet güzel, DDR3 ve Zalman fan, ülkemize bu fiyattan gelirse güzel olur. Herkesin 38XX - 88XX serisi alacak parası olmayabilir.
  • zalman da her kartta var artık pahalı ucuz her marka model de var nerdeyse helal olsun..
  • TR'deki ''Kınayt onlayn agaları'' bundan mı alcak...

Adamlar bigligisayarın B harfınden anlamıyor ne işe var bizimkilerin bunla...

anlayanlarda var tabi ama %90 oynuyan kesim dedigim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 19 Aralık 2007; 20:33:39 >
  • Allahım ne kadar gereksiz bir kart...
  • MMORPG bahane, müşteriyi kazıklamak şahane!
  • Gerçekler acıdır ama bu kartı alanın aklından şüphe duyarım....
  • Ben bu modellerin biraz daha Clash N Slash tarzına hitap edenlerini bekliyorum
  • Ya şu dandik 8600 serisi üzerinde hala duruyorlarya helal olsun.Boşa para israfı buna 200 ytl vereceğime 300 verip 8800gt veya 3850 gibi mis gibi kartlar varken bunu almak aptallık.
  • İlginç bir kart hakketten firmalar ne cıkaracaklrını şaşırmış!!!
  • 8400GS yetmiyor mu sanki
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

TR'deki ''Kınayt onlayn agaları'' bundan mı alcak...

Adamlar bigligisayarın B harfınden anlamıyor ne işe var bizimkilerin bunla...

anlayanlarda var tabi ama %90 oynuyan kesim dedigim gibi

bende 2 yıl oynadım kardeş aşşağıdaki sistem knight karakterinin parasıyla toplandı
  • kngiht karakterinin parasıyla bilgisayar alabilirsin ama çürüttüğün kalbini geri alamazsın kardeş (yıllarca knight oynamış biriyim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

8400GS yetmiyor mu sanki

WoW bölümünde bir sürü fx5200 le oynayan var
    KO için benim Eski 16 mb ''SIS'' efsane kartım da yeter zaten ..
  • 300 ytl ye charı sattım 500 ytlye falanda itemleri mi sattımda verdigim pre paralarını anca kurtarmışımdır.k.o ile real para kasmaya heves etmeyin die yazıyorum bende px6500 vardı sorunsuzdu belki onboard ekran kartı bile olsa o bile ilede sorunsuz olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: enrique

kngiht karakterinin parasıyla bilgisayar alabilirsin ama çürüttüğün kalbini geri alamazsın kardeş (yıllarca knight oynamış biriyim)

yok kardeş kalbim felanda çürümedi gayet mekul bi şekilde oynadım millet gibi günün 3/2 si oyunda geçirmedim keyif aldığım müddetçede oynadım sonra sıkıldım ve bıraktım karakter boş durmasın dedim sattım ve pc topladım ama hastalık boyutuna birşey diyemem gerçekten hastalık yaratan bir oyun sigara gibi tiryaki olmuş insanlar biliyorum tabiki iyi değil ama kendini bildikten sonra sana hiçbirşey zarar vermez

• bu oyunu oynayanları anlayabilmiş deilim(KO). zaten mmorpg oynayacaksan ne diye bunu alırsınki arkadaşım bide buna psu alıcaksın bunu alıcaksan uğraşta uğraş ee sonuç ne ben KO yu 1600x1200 de 4xaa 16xaf ile mi oynadım diyeceksin o oyunu 320x240 tada oynasan aynı 1920x1080p dede oynasan aynı oyun 2d olduğu için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.