- x
Adsl Tarife Öğrenmek Net Üzerinden
8 Cevap17512 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2621 Mesaj
18 Aralık 2007; 23:06:44 

Selam arkadaşlar eylül ayının sonunda ttnet'i arayarak tarife değiştirdim kasım ayında kotalı fatura geldi sonra tekrar ttneti aradım ve sordum hangi tarifedeyim diye bana limitsiz tarifeye geçtiniz dediler şimdi soracağım iki soru var birincisi internet üzerinden tarifemi (kotamı değil) öğrenebileceğim yer var mı ?
ikinciside eğer bir kaza halinde allah korusun tarifem değişmemişse ttneti aradım limitsizdesiniz dediler ttneti aradığımı ispat edebilir miyim ?

teşekkürler...

7737 Mesaj
19 Aralık 2007; 0:21:02 

İnternetten tarifenizi öğrenebilmeniz mümkün değil. Aradığınızı da aradığınız gün ve saati belirterek itiraz edebilir, ses kayıtlarının incelenmesini talep edebilirseniz. Umursarlar mı, orası ayrı bir tartışma konusu... Teknik olarka bu mümkün...

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

4529 Mesaj
19 Aralık 2007; 0:22:39 

net üzerinden tarifeni öğrenemezsin..

İşbu dogtag; sadece 36 kişide açık olup, birinin sahibi bu imzayı kullanmaktadır.

2621 Mesaj
19 Aralık 2007; 10:04:03 

quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

İnternetten tarifenizi öğrenebilmeniz mümkün değil. Aradığınızı da aradığınız gün ve saati belirterek itiraz edebilir, ses kayıtlarının incelenmesini talep edebilirseniz. Umursarlar mı, orası ayrı bir tartışma konusu... Teknik olarka bu mümkün...

Teşekkürler ben 4 kere aradım tam telekomu 4 kerede kotasızdasınız dediler en son 3 aralıkda aramışdım

2575 Mesaj
19 Aralık 2007; 11:28:07 

net üzerinden kotana bakmak ve şifre değiştirmek haricinde hiç bir işlem yapamıyorsun. hizmet çeşitliliği mükemmel...

2621 Mesaj
19 Aralık 2007; 17:09:29 

quote:

Orjinalden alıntı: shadowtr

net üzerinden kotana bakmak ve şifre değiştirmek haricinde hiç bir işlem yapamıyorsun. hizmet çeşitliliği mükemmel...

inadına seviyorum türk telekomu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Aralık 2007; 18:14:13 

Net üzerinden ne tarife öğrenmek ne de ADSL borcunu öğrenebilmek mümkün değil.Yalnızca telefon ile oluyor bu işler.Oysa ki Türk Telekom gibi en azından bir borç öğrenme servisi açabilirler nette.ADSL kota sayfasına tarife işlemleri bölümü de eklense çok iyi olacak ama nedense TT Net buna pek sıcak bakmıyor anlaşılan..

7737 Mesaj
19 Aralık 2007; 22:14:40 

quote:

Orjinalden alıntı: NitemX

Net üzerinden ne tarife öğrenmek ne de ADSL borcunu öğrenebilmek mümkün değil.Yalnızca telefon ile oluyor bu işler.Oysa ki Türk Telekom gibi en azından bir borç öğrenme servisi açabilirler nette.ADSL kota sayfasına tarife işlemleri bölümü de eklense çok iyi olacak ama nedense TT Net buna pek sıcak bakmıyor anlaşılan..

Sadece internet için alınan telefonların faturaları başka şekilde kabarmaz. Bunu anlamak zor değil :)

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

2213 Mesaj
24 Ağustos 2010; 16:57:22 

beyler tarifenizi burdan degiştirebilir veya mevcut suanda kullanmakta oldugunuz ttnet tarifesinide burdan ogrenebilirsiniz...saygilar..

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#42395073

İnsanda bozuk olunca maya; ne ar tanır, nede haya!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Adsl Tarife Öğrenmek Net Üzerinden
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188