- x
Skype-Yazılı Mesaj Geçmişi
63 Cevap161091 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3223 Mesaj
18 Aralık 2007; 10:43:45 

Benim, hem masaüstümde hem de dizüstünde aynı Skype kimliğini taşıyan bir hesabım var. Bu tür uygulamada Skype (herhalde merkezi sunucusunda) Kişi Listesini saklıyor. Örneğin masaüstündeki Skype hesabınızdan bir A kişisini siler ve bu arada bir diğer B kişisini de eklerseniz, dizüstünüzü açtığınızda, oradaki aynı kimlikli Skype hesabınızda da bu değişikliklerin yapıldığını görebiliyorsunuz.

Her iki makine de açıksa (yani her ikisinde de Skype devreeye alınmışsa...) ancak bunlardan birisi üzerinden "chat" yaptığınızda, "yazılı mesaj geçmişi" diğer makinede de aynen çıkıyor. Görebildiğim kadarı ile bu yazılı mesaj geçmişi, makinenizde (yani Hard Diskte) bir dosyaya kayıtlı; Skype bunları kendi sunucusunda barındırmıyor!...

Benim merak ettiğim, öncelikle bu yazılı mesaj geçmişinin nerede (hangi klasörde) saklandığı.

İkinci öğrenmek istediğim de dizüstündeki yazılı mesaj geçmişini masa üstündeki mesaj geçmişi ile herhangi bir kayıp olmadan birleştirebilir miyim (ve ne şekilde)???

Bilgisi olanların yardımlarını rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafaky -- 19 Aralık 2007; 10:47:16 >

Önceleri tamamen AMD taraftarı olmakla beraber artık Intel'e de "hayır" diyemeyen, sonradan görme Windows kullanıcısı olmakla beraber artık sıkı bir MacSever ve kullanıcısı da olan AirTies-Zyxel destekleyicisi, kendi halinde TC vatandaşı, 1952 doğumlu "dedeleşmiş" bir elektronik mühendisi. (Evinde 2 ayrı ADSL hattında halen AirTies Air 5050 & Apple Time Capsule ve Zyxel P-660HN-F1Z kullanıyor. Kullandığı WIN / MAC mobil, masaüstü ve dizüstü donanımların konfigürasyonlarını yazmak epeyce uzun süreceğinden "kimse bilmesin" daha iyi!...Mobil telefonda Android'e de geçmek üzere...

4917 Mesaj
28 Ekim 2008; 16:40:38 

Şu geçmişi silme olayını ben de merak ediyorum ama konuya 2007den beri kimse bakmamış, benim de karşıma zaten google de ararken çıktı, hemen foruma üye oldum:)

dıgıdık dıgıdık dıgıdık iihühühü

4917 Mesaj
30 Ekim 2008; 20:42:13 

600 kişi bakmış ama ne gariptir ki hala çözümü bilen yok...

1165 Mesaj
31 Ekim 2008; 18:31:03 

Bilen biri yok mu?

4917 Mesaj
6 Aralık 2008; 21:01:08 

Benim için gerek kalmadı, skype'den kurtuldum.

1165 Mesaj
21 Aralık 2008; 18:48:42 

benim için hala gerekli..

1 Mesaj
24 Şubat 2009; 18:58:28 

SKYPE GECMISI SILME (( SKYPE\ARACLAR\SECENEKLER\YAZILI MSJ & SMS\GELISMIS SECENEKLERI GOSTER\YAZILI MESAJ GECMISINI SIL )) YARDIMCI OLABILDYSEM NE MUTLU BANA ALINTI DEILDIR KENDIM KURCALARKEN BULDUM....!!!

emege saygı.....!!

9 Mesaj
18 Şubat 2010; 9:39:47 

Yani asıl soru bu klasörün nerede olduğu, bilgisi olan varmı ?

3206 Mesaj
25 Nisan 2010; 14:32:33 

Şurası

Hangi oturumda iseniz oturum adı o olmalı...
ZZZ=windows oturum adı
YYY= Size ait olan skype kullanıcı adı diyelim

Kayıtlar burada saklanır.
C:\Documents and Settings\ZZZ\Application Data\Skype

Yazışmalar chatsync klasöründe saklanır..
C:\Documents and Settings\ZZZ\Application Data\Skype\YYY\chatsync

Yazışmaları yedeklemek ve yeni kurulan windowsa eklemek
Yeniden windows kurdunuz diyelim eski yazışmaları geri getirmek için önceden yedeklediğiniz(kopyaladığınız) YYY klasörünü skypeyi kurduktan sonra; skype açık olmadan, YYY klasörünü aşağıdaki yere yapıştırıyorsunuz bu kadar kolay.
C:\Documents and Settings\ZZZ\Application Data\Skype\

SKYPE msn gibi basit bir yazılım değildir tamamen bu işi ciddi olarak yaptığı için tüm yazışmalar ve görüşmeleriniz şifrelenir, o yüzden dosyalar üzerinde değişiklik yapmak çok zor, en fazla skype programının ayarlar kısmından yazışmalarınızı silebilirsiniz, başka bir değişiklikte yapamazsınız.. Yazışmaları açan program varsada ben bilmiyorum..

Tavsiyem SKYPE daha rahat ve kullanışlı kullanmak için Görünüm/Daraltılmış Görünüm kısmına tıklayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolayd -- 25 Nisan 2010; 15:15:13 >

xepfkli...

2376 Mesaj
28 Nisan 2010; 15:32:43 

bilgiler güzel gerçekten ancak bende şöyle bir problem var bu application data yı açmak için gizli klasörleri aç diyorum sonra tekrar gizli klasörleri kapata geçiyor orası yani açamıyorum bu neden olur ?

REFERANSLARIMI PROFİLİMDEN GÖREBİLİRSİNİZ...

27 Mesaj
29 Ocak 2011; 8:15:42 

Darnglove hocam senin pc de autorun virüsü var.sen o yüzden gizli dosyaları göremiyorsun :) combofix tarzı program kullan temizlensin bilgisayarın

4685 Mesaj
2 Mart 2011; 15:07:51 

SKYPE YAZISMA GECMİSİNİ SERVERDE TUTUYOR!

NASIL DERSENİZ DUN EVDEN AKSAM YAPTIGIM TUM YAZISMALARI BUGUN OFİSE SKYPE KURDUGUMDA GOREBİLİYORUM! BU COK CİDDİ BİR GÜVENLİK AÇIĞI DEĞİL Mİ?!...

BU KONUYU DA NETTE DETAYLI BİLGİ ARARKEN BULDUM. LÜTFEN BİLEN BİRİ AÇIKLASIN?!..

26 Mesaj
14 Kasım 2011; 6:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: birolayd

Şurası

ZZZ=windows oturum adı

Yeniden windows kurdunuz diyelim eski yazışmaları geri getirmek için önceden yedeklediğiniz(kopyaladığınız) YYY klasörünü skypeyi kurduktan sonra; skype açık olmadan, YYY klasörünü aşağıdaki yere yapıştırıyorsunuz bu kadar kolay.

SKYPE msn gibi basit bir yazılım değildir tamamen bu işi ciddi olarak yaptığı için tüm yazışmalar ve görüşmeleriniz şifrelenir, o yüzden dosyalar üzerinde değişiklik yapmak çok zor, en fazla skype programının ayarlar kısmından yazışmalarınızı silebilirsiniz, başka bir değişiklikte yapamazsınız.. Yazışmaları açan program varsada ben bilmiyorum..

Tavsiyem SKYPE daha rahat ve kullanışlı kullanmak için Görünüm/Daraltılmış Görünüm kısmına tıklayın..

Ewet internette çok aramama rağmen sayenizde olayı çözdüm. teşekkür ederim.

5 Mesaj
12 Aralık 2011; 11:31:51 

C:\Documents and Settings\revan\Application Data\Skype\My Skype Received Files

(bende böyle arkadaşr bu klasöre kaydediliyor siliyorum )

8 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:16:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

NASIL DERSENİZ DUN EVDEN AKSAM YAPTIGIM TUM YAZISMALARI BUGUN OFİSE SKYPE KURDUGUMDA GOREBİLİYORUM! BU COK CİDDİ BİR GÜVENLİK AÇIĞI DEĞİL Mİ?!...

BU KONUYU DA NETTE DETAYLI BİLGİ ARARKEN BULDUM. LÜTFEN BİLEN BİRİ AÇIKLASIN?!..

Sadece kişilerle yaptığınız son görüşme kaydı sunucuda tutuluyor, yeni görüşme yapana kadar geçerli bunlar... ondan sonra siliniyor yeni görüşme kaydediliyor...
Nedeni ise az önceki arkadaşlar gibi birden fazla bilgisayar kullananlar için, kendi kullandığı bilgisayara geçtiğinde o konuşma geçmişini o bilgisayarada indirip kaydetmesi için sunucuda tutuluyor. veya hep değişik bir bilgisayar kullanıyorsanız internet cafe gibi her gittiğinizde bir önceki konuşma geçmişinizi görerek en son konuştuğunuz konuyu hatırlamanızı sağlar. herhangi bir güvenlik sorunu yaratacak şekilde bütün geçmişinizi kaydetmiyor yani

8 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:21:25 

quote:

Orijinalden alıntı: .i.

Şurası

ZZZ=windows oturum adı

Eski konuşma kaydınız olan klasörle son halini bir araya yapıştırdığınızda ikisi birleşip görmenize yardımcı olabilir lazım olanlar için... yazıları editlemeye gelinceyse hex editor tarzı programlarla klasör içerisindeki .dat uzantılı dosyaları editleyebilirsiniz yazılarınızın başında karakter uzunluğu belirtilir hex editor kullanmayı bilenler için...
görüşmeler şifreli değildir sadece aradaki tarih bilgileri şifreli haldedir.
Skype klasörünü komple alıp kendi bilgisayarınıza getirdiğinizde oradaki son giriş yapan kişilerin şifrelerini kullanarak giriş yapabilirsiniz. (Bilgilendirme amaçlıdır, eski şifrenizi unutup başka bir bilgisayarda giriş yaptıysanız o bilgisayardan tekrar erişebilirsiniz)

1 Mesaj
22 Ağustos 2012; 15:12:47 

Tools / Options / Privacy Settings --Keep History For altındaki ok ile tarih aralığını seçip (Örnek: 2 week)clear History seçip en altta save ile çıkın..

4164 Mesaj
3 Ocak 2013; 10:35:37 

msn kullanır gibi görüşme sayfasını kapadığım anda görüşmelerin silinmesini istiyorum fakat böyle bir ayar bulamadım maalesef. geçmişi sil dediğimde eski yazışmalarım siliniyor fakat örneğin sabah yazıştığım ve ekranı kapadığım kişi ile öğleden sonra başka birşey yazmak istediğimde sabahki konuşmalarım aynen duruyor. Bu durum sakıncalı geldi bana .

Her defasında ayarlar * gizlilik * geçmişi sil , yapmak gerekiyor sanırım . Çözümü var mı ? Msn gibi kullanabilir miyiz ?

33 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:01:55 

Windows 8 kullanıyorum ve Windows 8 Market'den Skype indirdim Fakat yazışmaları tamamen tutuyor Nasıl silebilirim
Eski sistemde Secenekler Gizililik Ayarlarından siliyordum Fakat Windows 8 Marketden indirdiğim Skype Bu seçenekler yok veya ben bulamadım acaba nasıl silecem yazışmaları yardımınızı bekliyorum bende

303 Mesaj
8 Şubat 2013; 1:24:49 

quote:

Orijinalden alıntı: krkr

bu konu hakkında cevap gelirse benimde sorunum çözülmüş olacak , bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.....

Arkadaşlar skype-araçlar-seçenekler-gizlilik seçenekleri kısmında geçmiş kaydı var o süreklide duruyorsa tutmaya getirin. Böyle basit birşey acaba son versiyonlarda mı eklendi ondan mı bugüne kadar cevap verilmedi yoksa tutma seçili olmasına rağmen mi probleminiz var umarım yardımcı olmuşumdur.

230 Mesaj
23 Şubat 2013; 14:56:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

çok berbat bir şey bu gizlisi saklısı kalmaz insanın vardır bir çözümü heralde massengerın gözünü seveyim yaa

10 Mesaj
6 Mart 2013; 17:47:17 

Araçlar gizlilik seçeneklerinden geçmiş kaydı bölümünden tutma seçeneğiyle geçmiş kaydını tutmasını engelleyebiliyoruz. Aynı yerden silebiliyoruz da.

64 Mesaj
7 Mart 2013; 19:22:39 

Skypeda geçmiş bilgisayara mı kaydoluyor yoksa başka bi bilgisayardan girsem geçmişi yine de görebilir miyim?

1147 Mesaj
14 Mart 2013; 9:27:32 

quote:

Orijinalden alıntı: yskl

Araçlar gizlilik seçeneklerinden geçmiş kaydı bölümünden tutma seçeneğiyle geçmiş kaydını tutmasını engelleyebiliyoruz. Aynı yerden silebiliyoruz da.

android için skype ta geçmişi nasıl görürüz. göremedim.

SONY NEX-6

492 Mesaj
21 Mart 2013; 17:46:00 

Yıllar sonra çözülmüş konu

Tercüme Bürosu

86 Mesaj
8 Nisan 2013; 16:16:33 

quote:

Orijinalden alıntı: krkr

Arkadaşım seçeneklerden geçmiş silinebiliyor ve geçmişi tutma seçeneği ile geçmiş kaydı tutulmuyor tamam ama problem o değil ki, msn de konuşma sayfasını çarpıdan kapadığın an yaptığın yazışma, pencereyi tekrar açtığında silinmiş oluyordu(anında yapılan görüşmelerde yani) ama bunda öyle olmuyor sayfayı kapayıp açınca yazılar duruyor hala. Msn den sonra çok acemi bir program gibi geldi bana hiç kullanışlı değil.

aynı durumdan bende muzdaribim bu durumu engellemenin bir yolu yok mu acaba skype plus ı yükledim ondada bir seçenek yok dışarıdan (3th party) bir patch falan bilen var mı acaba?

nope...

1 Mesaj
10 Nisan 2013; 12:28:42 

ARKADASLAR SKYP DEN TUM KONUSMALARINIZI SILMEK WE GIZLI TUTMAK ICIN BU HER KACAMAK YAPAN ERKEGIN GOZDESIDIR BENDE SIZE YARDIMCI OLMAK ISTIYORUM SKYP DE KONUSMALARINIZI SILMEK ICIN ONCELIKLE ARACLAR MENUSUNE GIRIYORUZ DAHA SONRA SECENEKLERI TIKLIYORUZ MENUDEN DAHA SONRA GIZLILIK DIYORUZ ICERIYE GIRIYORUZ ORDAN LISTEMDEKI KONUSMALARI SIL SECENEGI WE TUM GECMISI SIL SECENEGI WAR ORDAN HER KONUSMAYI SILIP TEMIZLEYE BILIRSINIZ BOYLECE SORUN FELAN KALMAZ IYI KACAMAKLAR TURKISHTR..!!!

2 Mesaj
23 Nisan 2013; 14:43:02 

Windows 8de nasıl olacak

66 Mesaj
23 Nisan 2013; 17:27:26 

Ben bulamadım :(

GALATASARAY

Galatasaray Futbol Takmı-Galatasaray Liw Hospital-Galatasaray Odeabank-Galatasaray Tekerlerlekli Sandalye Basketbol-Galatasaray Daikin-Galatasaray FXTCR

139 Mesaj
24 Nisan 2013; 9:29:15 

quote:

Şurası

ZZZ=windows oturum adı

hocam chatsync'e kadar olan yere geldim.ama klasötlerin içinde gom player ile açılıyor daha doğrusu açılmıyor yardım edin benim yazışmaları bulmam gerekiyor.

AMD FX X8 8350 (4 GHz)//GIGABYTE 990XA-UD3 AMD 990X/SB950//SAPPHIRE HD7870XT 2GB GDDR5//CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9//SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0//Thermaltake Element T 700w//ASUS VX238H 23" 1ms Full HD DVI HDMI 120Hz 2D-3D Led//COOLER MASTER HYPER 612S//ASUS DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER//LOGITECH MK330 WIRELESS//CREATIVE Creatıve Fatal1ty Gaming Headset//LOGITECH Z-313 2+1

7 Mesaj
17 Mayıs 2013; 17:41:44 

arkadaşlar kolay gelsin skype de anlık iletilerinizi silmek istiyorsanız skype de araçlar>seçenekler>gizliliğe tıklayın o bölümde gelen geçmişi sil tutma diye işertleyin yazışmalarınız silinecektir.
:))))

"İmzam Yoğ Parmak Passam Olurmu"

1 Mesaj
24 Mayıs 2013; 3:42:30 

ARKADASLAR WİNDOWS 8 MARKETTEN SKYPE İNDRİP KULLANANLAR İÇİN KONUSMA GEÇMİŞİNİ SİLME AYARLAR-SEÇENEKLER E TIKLIYORUZ GEÇMİŞİ SİLE TIKLIYORUZ AMA BUNU YAPARKEN SKYPE EKRANINDAYKEN DENEDİM BEN OLUYOR SİLECEK ARKADASLAR BOYLE YAPARSA BASARILI OLACAKTIR.. HERKESE İİ GUNLER DİLİYORUM..

10 Mesaj
19 Haziran 2013; 0:51:03 

skype nin konuşma geçmişini kaydetmemiş olabilirmi yazışmaları ama ayarlar kısmında kaydetme demedim
dediğiniz klasörlerde konuşma geçmişi bulamıyorum

2 Mesaj
18 Temmuz 2013; 12:33:03 

Merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var skype de tehdit edildiğim mesajlarım vardı 1 ay geçtiğ için silinmiş nasıl bulabilrim yardım ederseniz sevinirim!!!

1 Mesaj
23 Temmuz 2013; 15:09:22 

BEN ACIYORUM DEDİĞİNİZ SAYFAYI AMA ÇOK DEĞİŞİK KARATERLERDE AÇIYOR WORD SOHBETİ OKUYAMIYORUM NASIL AÇMALIYIM

Bu mesajda bahsedilenler: .i.

3206 Mesaj
24 Temmuz 2013; 19:24:44 

sadece skype ile açabilirsin, skype yükle geçmişe bak oradan okuyabilirsin..

xepfkli...

74 Mesaj
4 Ağustos 2013; 13:42:53 

hocam bilgisayarda bir şekilde yapılıyorda cep telefonundaki konuşmalar bir türlü silinmiyor.
illa silcez mi kişilerden? bunun bir çözümü olması lazım bu kadar zor bişey değil ya...

602 Mesaj
10 Ağustos 2013; 12:20:53 

Telefondaki geçmişi nasıl siliyoruz yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İrlanda Hayranı : Ireland Fan

MADEN MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ

Nokia Lumia 820
Huawei Ascend P6
Sony Xperia S LT26I

1490 Mesaj
17 Eylül 2013; 14:05:57 

Skype'de kendimizinkini sildik diyelim. Karşı tarafın bilgisayarında bunlar tutuluyor. Karşı tarafta hala bu bilgiler mevcut yani. O nasıl olacak?

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin

18 Mesaj
2 Ekim 2013; 9:33:12 

Silmek değil de, Skype Android'de bir kişi ile olan yazışmayı en başından sonuna kadar nasıl görüntüleyebiliriz?
Belli bir yere kadar gidiyor daha gerisi yok?

Var mı bir bilen?

52 Mesaj
5 Ekim 2013; 14:09:15 

teşekkürler, sanırım bana yardımcı olacak

8 Mesaj
10 Ekim 2013; 19:19:57 

slm arkadaşlar

sohbet esnasında imleci sağ üst köşeye getirin.sağda menü çıkacak.ayarlardan seçenekleri tıklatın.geçmişi sil var.bu kadar

4685 Mesaj
20 Aralık 2013; 15:19:41 

Yeni format attım ve Skype'ı da bastan kurdum ancak ciddi bir sorunum var.

Skype acıldıgı zamana aylar oncesine ait olan konusmalarımı istiyor bir kac saniyede Skype ram kullanımı 350 MB'a kadar yuksliyor ve ben işlem yapamıyorum CPU kullanımı 100%.

Not: Bilgisayarda zararlı yazılım yoktur.

Yani yukarıda yazılanlardan farklı olarak cihaz konusma gecmişini PC'de değil Serverda saklıyor! Nasıl kurtulurum?!

14 Mesaj
6 Ocak 2014; 20:23:43 

quote:

Şurası

ZZZ=windows oturum adı

eline sağlık

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2 Mesaj
6 Ocak 2014; 20:50:33 

ben zararlı bir cümle kurduğumda sağ tıklayıp siliyorum, tabi böylede konuşmanın tamamı silnmiyor sadece satırı silebiliyorum.

Tatil yorumları burada paylaşılıyor

4 Mesaj
7 Ocak 2014; 13:52:37 

Arkadaşlar benim sorunum şu.Bilgisayarımda geçmiş kaydı "tutma" işaretli ayrıca bütün geçmişi sil diyip skype dan çıkıyorum.Fakat cep telefonundan skype i açtığım anda o ana kadar ki bütün yazışmalar cep telefonuma düşüyor.Bunu engellemenin bir yolu var mı acaba?

Denizlilee

1 Mesaj
8 Ocak 2014; 15:07:21 

Arkadaslar geçmiş siliniyor ama başka pc den oturum açıldığında takır takır dokuluyor son konuşmalar :)

Sesli Chat Sinema izle

1385 Mesaj
7 Mart 2014; 14:07:48 

ben sistemi tasıdım dolasıyla eski ileti geçmişi lazım oldu...

https://support.skype.c...what-can-i-do-with-it#1

Hold down the Windows key The Windows key on your keyboard, then press R to bring up the Run window. If you are using a touch screen device on Windows 8, you can bring up the Run window from the Search charm.
Type %appdata%\Skype into the Run window and press Enter.
Open the folder named after your Skype Name.
Find the main.db file in the folder, this file is your chat history.

not.XXX bilgisayar kullanıcısı
YYY skype kullanıcı

C:\Users\XXX\AppData\Roaming\Skype\YYY

içinde main.db dosyasının bilgileri tutuyor gibi duruyor..sonuc olarak eski ileti geçmişime kavustum ama silmek istendiğinde anladıgım kadarıyla baka dosyalarda silinmesi lazım

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
!!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!

581 Mesaj
8 Mart 2014; 23:54:11 

ne yaparsam yapayım bir türlü başka cihazlardan görüntülenmesini engelleyemedim.

85 Mesaj
9 Mart 2014; 9:43:46 

2007'den 2014'e gelen konu. Bence 2017'ye kadar yolu var

3818 Mesaj
28 Mart 2014; 17:44:00 

PC için ; skype > araçlar > seçenekler > gizlilik > geçmiş kaydı < sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playstyle -- 26 Mayıs 2014; 20:11:13 >

Avrupa birliğine girdiğimizde, Ayasofya ; Cuma günleri Cami, Pazar günleri Kilise olacağını unutma !

18 Mesaj
6 Nisan 2014; 17:50:51 

Mobildeki skype yazismalari nazil silinir bilen var mi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Nisan 2014; 5:24:21 

quote:

Orijinalden alıntı: gm_dscvry

Mobildeki skype yazismalari nazil silinir bilen var mi

Ayarlar-uygulama yöneticisi- skype tıklayarak, açılan uygulama bilgisi kısmında veriyi sil yap. Ben benim telefon da bu şekil siliyorum.

37 Mesaj
13 Nisan 2014; 15:13:44 

Son yüklemede engellenmiş kişiler bile ana sayfada duruyor kısayol diye ama engellemişiz. Halen ana sayfada pat diye çıkıyor. evir çevir hiç bi yerde bişey bulamadım

1220 Mesaj
16 Nisan 2014; 17:47:54 

MSN çok güzeldi nerede o eski günler

554 Mesaj
17 Nisan 2014; 19:32:43 

Skype gibi bir programda böyle birşey çok saçma. Dizi başlangıçları gibi önceki bölümde neler oldu izlemek zorunda mıyız :) Sil diyorum. Tutmaya ayarlıyorum. Kapatıp açtığımda yine duruyorlar. Berbat

i7 2600k 3.4 GHz--Noctua NH-D14 soğutucu--ASUS P8Z68-V LE--BeQuiet DP pro 600w--Corsair Vengeance 8 GB DDR3--Asus GTX560 Direct CU 2--Enermax CS721 Kasa--60GB OCZ SSD--250GB sataII HDD--X-Fi titanium--CS Megaworks THX 5.1-
Sennheiser pc350

37 Mesaj
17 Nisan 2014; 20:38:56 

Aradığım sorunun cevabını uğraşa uğraşa çözdüm. Skype 'dan çıkıp program files altında nerde ne dosya varsa skype la alakalı sildim. sonrasında başlat+r regedit e girip orda ne kadar skype yazan şey varsa arayıp buldum sildim. sonunda normal bir hale gelip olur geçmişteki görüşülen kişileri ana sayfada görmekten kurtuldum.

Bu mesajda bahsedilenler: oldugungibigel

1326 Mesaj
18 Haziran 2014; 18:11:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Sowyet

MSN çok güzeldi nerede o eski günler

MSN değil, ICQ yılları güzeldi

Bu mesajda bahsedilenler: @Sowyet

33 Mesaj
20 Haziran 2014; 2:13:23 

Aynen