Şimdi Ara

## ELSA'dan GeForce 8800GTS Crysis Edition ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ELSA'dan GeForce 8800GTS Crysis Edition ##

Crysis kervanına katılan bir diğer ekran kartı üreticisi de ELSA oldu. Bilindiği üzere daha önce EVGA ve Asus GeForce 8800GT modelleri ile kutu içeriğine Crysis'i de dahil etmişlerdi. Önemli ekran kartı üreticilerinden ELSA da hazırladığı G92 tabanlı yeni GeForce 8800GTS Crysis Edition modeli ile birlikte kutu içeriğine Crysis'in tam sürümü olmasa bile DEMO diskini dahil etmiş durumda. Firmanın yeni ekran kartı Nvidia'nın referans tasarımını ve soğutmasını kullanırken 512MB GDDR3 bellek ve 256-bit bellek veri yolu ile gelen ekran kartının saat hızları ise gpu için 650MHz, bellekler içinse 1940MHz. Tam adı GLADIAC 988 GTS 512MB olan ELSA'nın yeni ekran kartının yurt dışı satış fiyatı ise 370$ civarında. Bu arada Avrupa pazarı içinde partnerler aradığı bildirilen ELSA'nın son kullanıcı odkalı ekran kartlarını bakarsınız ülkemiz pazarında da uzun bir aradan sonra yeniden görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Aralık 2007; 18:10:25 >

• ELSA iyi markaydı bi ara battı sanırsam Çok eskiden yüzlerce euro saydığım bi ELSA GeForce 2 GTS 32MB vardı Yaklaşık 300euro bayılmıştım zamanının en iyi kartlarındandı. ELSA geri mi dönüyor ne
  • bizi ilgilendirmezbiz orjinallerimizi aldık zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snakef1

bizi ilgilendirmezbiz orjinallerimizi aldık zaten

• Türkiye'de satmaya niyetlilerse umarım crysis'i Türkçe koymayı unutmazlar.
  • Arkadaşlar Crysis'in DEMO sürümünü koymuşlar içine
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkrmz

Türkiye'de satmaya niyetlilerse umarım crysis'i Türkçe koymayı unutmazlar.

türkçe koymazlar herhalde
    zaten çoğumuzda türkçe orjinali war
    ama benim cd bozuldu ne yapıcam anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

ELSA iyi markaydı bi ara battı sanırsam Çok eskiden yüzlerce euro saydığım bi ELSA GeForce 2 GTS 32MB vardı Yaklaşık 300euro bayılmıştım zamanının en iyi kartlarındandı. ELSA geri mi dönüyor ne

taa trt2'nin yeni yayılmaya başladığı zamanlarda ben dağ başında bir köyün tepesinde çocukluğumu yaşıyorken televizyon trt2'yi de biraz göstersin diye eve bir yükseltici alınmıştı. onun da markası elsaydı. markanın amblemi iki yatay çizgi ile E harfine benzetilmiş bir televizyon ekranı şekliydi. acaba o elsa ile bu elsa aynı marka mı? nereden nereye

• Crysis'i Very high'da 1280'de bile oynatamayan karta neden crysis edition diyorlar anlamam daha bu oyunun hakkını veren kart yok.8800 ultra bile dediğim ayarlarda 12 fps veriyor düşünün artık.
  • Herhalde crysis ı full oynatabileceklerine inanıyorlar!!!
  • 370 dolar çok fazla.gül gibi 8800gt varken....
  • lüzumsuz bir kar daha çıkarmışlar gene... yaptıkları seyi açıkçası komik buluyorum...
  • Gözden kaçmış anlaşılan.

Verdikleri Crysis in DEMO su.

Yaptıkları ayıp kutunun ana hatları ve kartın üstü Crysis temalı. Resmen aptal yerine koymuşlar milleti.
  • crysis demosu bu ayki pc magazine dergisinde de vardı, milletin derdi demo değil de kaliteli ve fiyatı makul kart.
  • ben 1 ay boyunca araştırdım.. açıkçası 8800gts yi bekliyordum.. hayal kırıklığına ugradım:) sonra bir arkadaşımın ısrarlarıyla perşembe günü (13 aralık) Zotac 8800GT AMP! sahibi oldum :)

monitörüm 17" .. dolayısıyla 1024x768 de bana kafadan YUKSEK ayarlarda açtı.. AA yıda 4x yaptım..

dx9 da very high ayarlarını zip olarak yükledim:)

sonuç: crysis sorunsuz crysis oynamak isterseniz zotac 8800GT AMP! almanız yeterli
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fxboy

ben 1 ay boyunca araştırdım.. açıkçası 8800gts yi bekliyordum.. hayal kırıklığına ugradım:) sonra bir arkadaşımın ısrarlarıyla perşembe günü (13 aralık) Zotac 8800GT AMP! sahibi oldum :)

monitörüm 17" .. dolayısıyla 1024x768 de bana kafadan YUKSEK ayarlarda açtı.. AA yıda 4x yaptım..

sonuç: crysis sorunsuz crysis oynamak isterseniz zotac 8800GT AMP! almanız yeterli

Sıcaklık max kaçı gördün amp'de?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fxboy

ben 1 ay boyunca araştırdım.. açıkçası 8800gts yi bekliyordum.. hayal kırıklığına ugradım:) sonra bir arkadaşımın ısrarlarıyla perşembe günü (13 aralık) Zotac 8800GT AMP! sahibi oldum :)

dostum bu kartı nerde bulduğunu öğrenebilirmiyim????
  • crysis i veryhıgh ta oynamak ıcın daha beklememız gerekecek galıba 8800gts te yalan oldu
  • Birkaç ay sonra 9. nesil kartlar atom bombası gibi patlayacak...Onlar Crysisin icabına bakar..

Parası çok olanlar için tabi..

• elsa hala varmı yahu 4mb vgaları vardı ey gidi günler ey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.