Şimdi Ara

## 2GB GDDR4 Bellekli FireGL V8650 Ocak Ayında Satışta ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## 2GB GDDR4 Bellekli FireGL V8650 Ocak Ayında Satışta ##

Son kullanıcıların yanı sıra profesyonel kullanıcıların ve endüstrinin beklentilerine yönelik ürünler hazırlamaya da devam eden AMD-ATi cephesinde geçtiğimiz Pazartesi günü duyurusu yapılan FireGL V8650 modelinin Ocak ayı içerisinde satışa sunulacağı belirtilmekte. ATi'nin güncel gpu mimarisini esas alan FireGL V8650 firmanın endüstriyel kullanım için geliştirdiği şimdilik en iddialı çözüm olurken kartın spesifik satış tarihi üzerine şu an içi bir bilgi verilmezken muhtemelen ATi'nin 55nm üretim teknolojisini kullanan HD 3400 ve 3600 serisi ile eş zamanlı olarak satışa sunulabileceği söyleniyor. Fiyat konusunda da belirsizlik sürerken sadece 2GB GDDR4 belleğin bile kartın fiyatı hakkında fikir oluşması için önemli bir ipucu olaiblmekte. Geliştirilmiş sürücü ve ciddi bir yazılım desteği ile gelmesi beklenen FireGL V8650'nin profesyonel dünyada ATi'nin imajına ve beklentilerine nasıl bir katkı yapacaını birlikte göreceğiz.

• bu kart kasaya hayatta sığmaz...bekle bekle çaatladık artık ne yapıcaz
  • bu kart senin için değil zaten.
  • kim için bu kart...?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

bu kart kasaya hayatta sığmaz...bekle bekle çaatladık artık ne yapıcaz

Yahu bu normal bir ekran kartı değil ki. İş istasyonlarına yönelik. O yüzden sıradan masaüstü kasalarını düşünmeyin.
  • tamam arkadaşlar bilmiyoruz bilmemek değil öğrenmemek ayıp...soruyoruz işte kim için ne amaçlı kullanılıyor...
  • quote:

tamam arkadaşlar bilmiyoruz bilmemek değil öğrenmemek ayıp...soruyoruz işte kim için ne amaçlı kullanılıyor...

• üstündeki aktif soğutma onu kurtarıyorsa, 400wattlık kasada niye çalışmasın?
    Ancak kendi görüşürüm. PC şartlarında bu kartı soğutmak zor. bunun için gerekli soğutma tesisatını kuran herkes bu kartı istediği makinede kullanabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

bu kart kasaya hayatta sığmaz...bekle bekle çaatladık artık ne yapıcaz

Yahu bu normal bir ekran kartı değil ki. İş istasyonlarına yönelik. O yüzden sıradan masaüstü kasalarını düşünmeyin.

katılıyorum
  • tabiki 3000 doları veren herkez kasasına takabilir bu kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 16 Aralık 2007; 15:34:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pocemonmutlu

tabiki 3000 doları veren herkez kasasına takabilir

nediyon yaa o kadar ediyomu bu...

• malesef ediyor is istasyonu derken profesyonel cizim ve animasyon yapımıyla ugraşan firmalar icin bire bir kartlardır FireGL kartlar
  • hd3400 ve 3600mü adamlar kaşla göz arasında 3xxx serisinide sundu
    önümüzdeki aylarda nvidanın 9xxx serisi kesin çıkar
  • PHAUAHAH İLK DİALOG A KOPTUM BEN :)

ayrıca ORADA 8 power girişi görüom
    4+3 lü

2 adet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nixniz -- 16 Aralık 2007; 16:01:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pocemonmutlu

malesef ediyor is istasyonu derken profesyonel cizim ve animasyon yapımıyla ugraşan firmalar icin bire bir kartlardır FireGL kartlar

arkadaslar bu kart prof cızım ve tasarımcılar ıcın bu kartlarda oyun destegı mevcut degıl zaten olsada kımsenın 2000-3000$ verıp bu kartı alacagını zatnetmem bu kartlar oo ısten para kazanalar ıcın uretılmıs bır kart
  • bende dedim cryis ve 3dmark06 bu kartla uçar daynamaz buna diye...

• tam aradığım kart
  • dört tane ekran kartı alıcagıma bunu alırım daha daha mantıklı degilmi yanlışmı düşünüyorum??
  • Bunla çakarız bir Dörtlü CF tam olur. Bakalım o zaman Crysis diye birşey kalıyor mu ortada!
  • bunların cf özelliği var mı bu arada bunlarında yabana atılmayacak oyun gücü var ultra kadar olmaz bu kartın ama 3850 den biraz daha zayıf kalabilir tabi asıl amacı yüksek çözünürlükte tasarım yapmak oyun için alınmaz yani ama isteyen alsın ne deyim ki bu arada bunların testi varsa arkadaşlar limk verirse sevinirim oyun ve tasarım için olabilir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.