tata indica dlx alsam mı ?
74 Cevap68155 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

18 Mesaj
15 Aralık 2007; 18:18:13 

Merhaba arkadaşlar bugün bir galeride 2007 model tata indica dlx gördüm,araç 3000 km'de, fiyatını sordum galerici sana 13.800'e bırakırım dedi.13.000 YTL'ye rahatlıkla alırım diye düşünüyorum,ama çok çekimser kaldım,ne dersiniz tata nasıl bir arabadır,alayım mı, yoksa uzak mı durayım???? Yardımlarınızı bekliyorum

211 Mesaj
15 Aralık 2007; 18:39:52 

ne bekledığıne bağlı.araba benın ayagımı yerden kessın dıye alacaksan olabılır.ama asla guvenlık,konfor,plastık kalıtesı, yol tutus ve servıs memnunuyetı bekleme.gerçi baska ne kaldıkı bu durumda alınmaz heralde

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

18 Mesaj
15 Aralık 2007; 18:49:02 

Arabanın çok konforlu olması benim için önemli değil,şu an 91 model flash kullanıyorum,sanırım tata daha konforludur .Benim asıl çekindiğim nokta yedek parçası pahalımıdır,satmak istesem elimde kalır mı?yakıt tasarrufu nasıldır ve sağlammıdır????????

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Aralık 2007; 19:10:35 

satarsan elinde kalmaz sonuçta fiyatı cok iyi hemde sıfır hemencik cıkartırsın elden
quote:

Orjinalden alıntı: sessizgemi80

Arabanın çok konforlu olması benim için önemli değil,şu an 91 model flash kullanıyorum,sanırım tata daha konforludur .Benim asıl çekindiğim nokta yedek parçası pahalımıdır,satmak istesem elimde kalır mı?yakıt tasarrufu nasıldır ve sağlammıdır????????

211 Mesaj
15 Aralık 2007; 19:25:04 

satmasına satarsın elınde kalmazda,servıs kalıtesı yok.

telcolıne model 4*2 pıc-up'ın, gosterge panelının ısıkları yanmıyordu.yolda gıderken sert bır cukura gırdım baktım teyp ve gosterge ısıkları sondu.neyse gıttık servıse adamlar yarım gun uğrastı bulamadılar.sonra kara duzen bır bağlantı yapıp orjınal olmayan bır sekılde sorunu çozduler.

aracın ustundekı mercedes motorunun kapağı catladı ve servısı ozamanın parasıyla 3,400 ytl sene 2005 olması lazım bır fatura cıkardılar.bızde vazgectık gıttık sanayıde kapağı kaynattırıp oyle kullandık.
yanı servıs kalıtesı ve fıyatları çok kotu

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

18 Mesaj
15 Aralık 2007; 20:05:57 

valla işin içinden çıkamadım,arabayı bilen başka arkadaşlar varsa onların da yorumlarını bekliyorum. test sürüşü yaptım, arabanın kavraması çok geç, araba çok seri değil gibi geldi. Gerçi flash kullandığım için genelde diğer arabalar seri gelmiyor bana ama, biraz daha yorumlarsanız sevinirim.

3685 Mesaj
15 Aralık 2007; 20:23:13 

http://forum.donanimhaber.com/m_16787846/tm.htm

bu başlık belki tata ile ilgili yardımcı olabilir
ama tata almak yerine büceyi biraz daha artırıp başka modellere bakılabilir

18 Mesaj
15 Aralık 2007; 21:11:47 

galiba tata almaktan vazgeçtim,daha kullanışlı ve uygun bişeyler bakayım en iyisi

2124 Mesaj
16 Aralık 2007; 0:48:10 

ya arkadasım yani bırakın yazık günah paranıza gercekten aracta hiç bi halt yok ya bir motor sesi var yol tutus hiiiççç yok kullandım da sölüyorum kafadan atmıyorum belirtiyim yani yanasma bile yanına...

2388 Mesaj
19 Aralık 2007; 9:22:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Bayern.cousen

satarsan elinde kalmaz sonuçta fiyatı cok iyi hemde sıfır hemencik cıkartırsın elden

yanlış yönlendirmeyin arkadaşı,hemencecik nereye satıyor tatayı,bedava verse gene bir durup düşünülür

2008 siyahastra sedan 1,3cdti njoy+sp
elinden geliyorsa bir ağız tatlandırmaya bak,o ağıza yumruk atmak erkeklik değildir
kötülere iyilik yapmak, iyilere kötülük yapmak demektir
Guest
19 Aralık 2007; 9:30:05 

quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

yanlış yönlendirmeyin arkadaşı,hemencecik nereye satıyor tatayı,bedava verse gene bir durup düşünülür

18 Mesaj
31 Aralık 2007; 21:00:10 

İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,Tata alsam mı diye düşünürken uyarılarınızı dikkate aldım, tabi
çevremdeki herkes sizinle aynı fikri paylaşıyor en sonunda Hyundai Accent 1.4 select aldım 25000 YTL'ye. Oh be dünya varmış, ne zor şeymiş araba almak

Guest
31 Aralık 2007; 21:02:14 

hayırlı ugurlu olsun
iyiki tata almamışsın

5648 Mesaj
31 Aralık 2007; 22:01:35 

tata almamakla iyi bir karar vermişsiniz

G.S

59 Mesaj
31 Aralık 2007; 22:16:28 

tatan mı var derdin var..

2388 Mesaj
1 Ocak 2008; 12:47:40 

quote:

Orjinalden alıntı: sessizgemi80

İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,Tata alsam mı diye düşünürken uyarılarınızı dikkate aldım, tabi
çevremdeki herkes sizinle aynı fikri paylaşıyor en sonunda Hyundai Accent 1.4 select aldım 25000 YTL'ye. Oh be dünya varmış, ne zor şeymiş araba almak

çok iyi yapmışsınız hiç olmazsa ''arabaya biniyorsunuz''
Allah kaza bela vermesin...

2008 siyahastra sedan 1,3cdti njoy+sp
elinden geliyorsa bir ağız tatlandırmaya bak,o ağıza yumruk atmak erkeklik değildir
kötülere iyilik yapmak, iyilere kötülük yapmak demektir

524 Mesaj
17 Ocak 2008; 16:18:09 

ARK ın dediği gibi tata var mı dert var ticari için baktık alsaydı .... yerdik diyorum ark aldı iki günde bir servis de alırken canım cicim aldıkdan sonra ilgi flan bekleme şimdi era aldık allahdan aracın 0km si 22 milyar küsür 2007 si 13 yaa ikinci eldeki kayıba bak üstelik 3000km de mercedes parçaları varmış servisde bakmaya gittiğimizde öyle dediler ben de abi neresinde mercedes parçası var vida sı yoksa dedim adam sustu kaldı görüyoruz arabanın ne olduğunu az çok biliyoruz yol tutuşu performans konfor donanınım biraz da olsa göze de hitap etmesi lazım bizim deyimizmizle yakışıklı olması lazım ikinci el parça v.s ne varsa herşeyi seni üzmez hasta eder saç kalmaz yola yola kalbi temiz olanı allah kötü yola sokmuyo ya ikimizinde içinde kötülük yokmuş ki tata almadık alan ark bide kredi ile aldı düşünün halini 13 mliyara ben olsam siena 1.4 veya 1.6 alırım bence güzel araç

[DH]

MERCEDES BENZ
[FAN CLUB]

9130 Mesaj
6 Mart 2009; 15:42:01 

arkadaşlar ikinci el tata indica denk geldi uygun fiyata,2005model diesel
indicalar hakkında fazla bilgim yok
sizden yardım istiyorum
*****lütfen ama lütfen aracı kullanmış olanlar yorum yapsın allah aşkına*****
diesel indicaların yakıt tuketimi?
yedek parçaları ucuz mu pahalı mı?
aracı şehir içinde kullancam,
aractan fazla beklentim yok performans falan biniciyim.daha cok eşim kullancak şehir içinde

aracın piyasasının pek olmadıgını biliyorum
*****lütfen indica kullanmış olanlar yardım etsin******

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ÜST KONU)
TASARRUFLU ISINMANIN ANA KURALI

4176 Mesaj
8 Mart 2009; 10:57:10 

Piyasada dacia logan varken ne işiniz var tata mata , ben bindim tata indicaya araba bu kadar kötü olur sanki sandala 4 teker takıp yola çıkmış gibi düşün velasıl uzak durun derim

Golf tsi dsg 140hp
Polo 6N 1.6 75 hp

2509 Mesaj
8 Mart 2009; 11:18:41 

dlx turbo dizel tipi ise al fena araç değil fakat işçiliği biraz kötüymüş

Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme

302 Mesaj
4 Eylül 2009; 17:49:29 

9.500 tl ye indica comfort 2007 62.000 km bıraktılar.şirket arabası alayım mı?

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
4 gün 17 sa. 23 dk. kadarı kaldı.
4 Eylül 2009; 19:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: suicide68

biraz pazarlıkla al bence...

9130 Mesaj
4 Eylül 2009; 20:02:38 

quote:

Orijinalden alıntı: suicide68

biraz indirtmeye bak.ama almadan önce baktır servisine.buyuk bir sorunu yoksa al bence

302 Mesaj
4 Eylül 2009; 20:56:47 

zaten indirimli fiyat bu..ufak tefek sıyrık dışında bir problem yok sanırım.aldım gitti ...onca söylenen kötü yorumlara rağmen..

9130 Mesaj
4 Eylül 2009; 21:01:59 

boşver yorumları.parasına göre guzel bir araba aldın
hayırlı olsun
sonucta yeni bir araba ustelik dizel ve klimalı
daha ne olsun.az yakar cok kaçar

6 Mesaj
6 Nisan 2010; 3:19:32 

bence tata çok iyi bir araç hele fiyatına göre,2009 un 6 ayında aldım aldığım gün antalyaya tatile gittim.. 2000 km kadar yol yaptım hiçbir sorun çıkarmadı. Arkdaşım bir ay önce kaza yaptı aracımla 5 takla attı araç perte çıktı,kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattı. Bence göründüğünden çok daha iyi bir araç.

981 Mesaj
13 Temmuz 2010; 21:49:44 

arkadaşlar tata indica, 2004 cityrover ile motor hariç aynı araçtır, rover iflas ettikten sonra tata aracın ismini değiştirerek üretime başlamıştır..
aracın dlx modellerinde 13" ince lastik oldupundan yol tutuş problemi vardır..ama tdi dlx (trend ve confort) modellerinde 14" kalın lastik kullanıldığından yol tutuşu fena değldir..tdi motorun gücü (75HP)tatmin edicidir, güvenlik açısından Rover tasarımı ve 1130 kg olduğundan sınıfına göre güvenli olduğunu düşünüyorum.. 2007 model indica confort kullanıyorum ve şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım..araçın içine bile binmeden yapılan boş yorumlara kanmayın ve markaya boşa para vermeyin..
0

USB DISKTEN FULL XP ÇALIŞTIRMA

11141 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:33:54 

bence kia picanto 1.1 al daha iyi

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

693 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:42:47 

insanlar tata ya iyi gözle bakmıyo

11141 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:44:54 

iyi gözle değil ben arkadaşımın arabasına bindim hiç beğenmedim picanto daha çekici şahsen.

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

2253 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:48:40 

Bende millette önyargı var diyordum yakından inceledım gerçekten çok kötü

981 Mesaj
14 Temmuz 2010; 2:14:36 

demek ki bende bir sorun var. 2001 clio u satıp tata aldım ve servis yaygınlığı haricinde her yönden clioya göre daha fazla memnunum..kesinlikle ödediğim parayı hadettiğini düşünüyorum..bu arada sürekli tataya kötü diyenlerin bu aracı neyle kıyasladığını merak ediyorum , clio yuda sıfır almıştım 6 yıllık kullanım sonrası gıcırdamayan yeri kalmamıştı torpido daha 4 yılda çatladı..konuda plastik aksamların kalitesi kötü yazmışsınız clionun plastik aksamları çok mu kaliteli yani..ben bakıyorum bakıyotum arada bir fark göremiyorum..tabiki 2006-2007 yılları için konuşuyorum..

1234 Mesaj
14 Temmuz 2010; 11:22:30 

şuanda piyasanın en kalitesizi tatadır belki ama en ucuzuda TATA...

981 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:48:09 

quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

şuanda piyasanın en kalitesizi tatadır belki ama en ucuzuda TATA...

şuanda piyasanın en ucuzu tata değl hatta bence pahalı, şuan sıfır araç alıcak olsam gider dacia alırım..
ama tata piyasanın en kalitesiz aracıdır demek te yanlış, indica motoru dışında en ufak vidasına kadar city rover la aynı araçtır..roverında piyasanın en kötü aracı olduğunu düşünmüyorum..
daha öncede söylediğim gibi clio kullandım ayrıca şirket aracı olarak corsa ve 206 da kullandım 3 yıldır tata kullanıyorum..bunların hepsi düşük kaliteli araçlardır ve aralarında bariz bir kalite farkı yoktur..hatta bu araçların hepsi ile kazada yaptım ve şunu söyleyebilirim ki peugeot kadar düşük güvenlikli bir araç yoktur olamaz..
lütfen aracı kullanmayanlar, bilmeyenler konuya girip atıp tutmasın..

2398 Mesaj
14 Temmuz 2010; 14:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

şuanda piyasanın en ucuzu tata değl hatta bence pahalı, şuan sıfır araç alıcak olsam gider dacia alırım..
ama tata piyasanın en kalitesiz aracıdır demek te yanlış, indica motoru dışında en ufak vidasına kadar city rover la aynı araçtır..roverında piyasanın en kötü aracı olduğunu düşünmüyorum..
daha öncede söylediğim gibi clio kullandım ayrıca şirket aracı olarak corsa ve 206 da kullandım 3 yıldır tata kullanıyorum..bunların hepsi düşük kaliteli araçlardır ve aralarında bariz bir kalite farkı yoktur..hatta bu araçların hepsi ile kazada yaptım ve şunu söyleyebilirim ki peugeot kadar düşük güvenlikli bir araç yoktur olamaz..
lütfen aracı kullanmayanlar, bilmeyenler konuya girip atıp tutmasın..

2001 model clio veya corsanın malzeme kalitesi 2010 tata ile aynı olabilir ama 2010 model bir corsa ile karşılaştırılamaz bile.

Şeker Beyazı 2012 Polo 1.6 TDI Comfortline

ASUS Zenbook UX32VD // Apple Mac Mini i5

2253 Mesaj
14 Temmuz 2010; 21:20:51 

quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

2001 model clio veya corsanın malzeme kalitesi 2010 tata ile aynı olabilir ama 2010 model bir corsa ile karşılaştırılamaz bile.

Opel ve Tata'yı kıyaslamak çok yanlış olur. Arada bariz bir kalite farkı var, Corsa cok daha kaliteli bir araçtır.

94 Mesaj
14 Temmuz 2010; 21:35:52 

Tata dendiğinde durun bir düşünün derim.O fiyata daha eski ancak kalite ve sağlamlık anlamında daha sağlam araçlar bulabilirsiniz bence.

VW Passat Variant Highline 2.0 TDI
Opel Astra Twintop 1.9 CDTi
BMW 116i

981 Mesaj
15 Temmuz 2010; 2:51:12 

corsanın yada renault un bariz kaliteli olan kısımları nereleri banada söyleyinde bişeyler öğreniyim..
sizle corsa tecrubelerimi paylaşıyım..
2004 model corsa ike 17000km de şanzumanda boşluk, kalkışta titreme çekişte düşüş problemi ile servise gittim..servisin verdiği cevap "bunlar böyle" bu mudur kalite?
geri geri giderken hafif bir şekilde bahçe kapısına çarptım tampon çatladı bumudur kalite?
yolda giderken torpidodan gacur gucur sesler geliyor bumudur kalite?
Ben bunları Tata yı övemek için yazmıyorum. benzer sorunlar tatadada yaşanıyor ama Corsayı göklere çıkarmanın anlamı yok hepside düşük sınıf kalitesiz araçlar zaten , kalite beklentisi olna kişinin gidip corsa ,getz,clio gibi gidip o markanın en kalitesiz en ucuz arabasını alması şaçmalık..
Kalite arayışında olan kişiler aynı paraya ikinci el 2000 model passat alıp tüp taktırıp kullansın..

7 Mesaj
7 Eylül 2010; 11:28:22 

ben de tata indica tdi dlx aldım geçen ay, 2006 model 28bin km de, aracın ikinci sahibiyim araba benden önceki sahibinn üçüncü arabasıymış ve bu araç sürekli yatıomuş, ufak tefek problemleri vardı servise verdim full bakım yaptırdım ve 14'' lik jantlarını çıkartıp yerine sıfır 16'' krom jant taktırdım. bir aydır da kullanmaktayım aracı. Aracı şöyle bir anlatayım: benim okudğum üni. evimden 48km uzakta (sözüm ona istanbulda oturup istanbulda okuorum :D ) bu yüzden yakıt konusunda cimri olacak araç bakınıordum ve bunu buldum gayette memnunum iyiki de almışım. 150-160 fln yakmakta, klima açıkken ise 190-200 arası zaten önümüz kış :D onun dışında lastiklerin 16'' olması bakımından yol tutuşu gerçekten çok iyi ve çok iyi kaçıo aracımı da biraz modifye ettiğim için dış görünüşüde gayet güzel şu aralar biraz tozlu 3gündür çıkmadım dışar ama yıkama yaptıktan sonra SS te eklerim sonra yorumlarınızı alırım arkadaşlar

Sonuç olarak şunu belirtim: tata hernekadar çokta iyi bir araç görülmesede bence gayet iyi ve öğrenci adamın vazgeçmemesi gereken tek araç ve bence bekleneni de veriyor kendisi

2465 Mesaj
7 Eylül 2010; 13:06:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Danny Ocean

ben de tata indica tdi dlx aldım geçen ay, 2006 model 28bin km de, aracın ikinci sahibiyim araba benden önceki sahibinn üçüncü arabasıymış ve bu araç sürekli yatıomuş, ufak tefek problemleri vardı servise verdim full bakım yaptırdım ve 14'' lik jantlarını çıkartıp yerine sıfır 16'' krom jant taktırdım. bir aydır da kullanmaktayım aracı. Aracı şöyle bir anlatayım: benim okudğum üni. evimden 48km uzakta (sözüm ona istanbulda oturup istanbulda okuorum :D ) bu yüzden yakıt konusunda cimri olacak araç bakınıordum ve bunu buldum gayette memnunum iyiki de almışım. 150-160 fln yakmakta, klima açıkken ise 190-200 arası zaten önümüz kış :D onun dışında lastiklerin 16'' olması bakımından yol tutuşu gerçekten çok iyi ve çok iyi kaçıo aracımı da biraz modifye ettiğim için dış görünüşüde gayet güzel şu aralar biraz tozlu 3gündür çıkmadım dışar ama yıkama yaptıktan sonra SS te eklerim sonra yorumlarınızı alırım arkadaşlar

Sonuç olarak şunu belirtim: tata hernekadar çokta iyi bir araç görülmesede bence gayet iyi ve öğrenci adamın vazgeçmemesi gereken tek araç ve bence bekleneni de veriyor kendisi

Konu hortlamış . Tarih 2007

Tanrı Türk'ü korusun

30 Mesaj
3 Ekim 2010; 19:11:55 

ben yaklaşık 4-5 aydır 2008 model indica dlx 1,4 comfort kullanıyorum. hiç servise gitmedi çok da memnunum. aracı şirket bünyesinde aldık ve hergün şehiriçi en az 150 km yol yapıyorum en ufak bir rahatsızlık vermedi. tamam bi megane,fiesta,mondeo değil onlara kıyasla 2. sınıf araba diyebiliriz ama tam bi aile arabası. eğer arabaya çok para vermek istemiyorsanız ve de marka takıntınız yoksa düşünebilir. ayrıca servisleri de mevcut. dışardan duyduğunuz hiçbişeye inanmayın kullanan bilir. aracın tek püf noktası turbo olduğu için çalıştrdıktan sonra 1 dk kadar gaz vermeden rolentide beklemek. beklemek ile beklememek arasında ki farkı kullanırken farkedersiniz. yol çekişi falan mükemmel. bu arada istanbul bşb nin bünyesine 30 tane tatanın pick-up'ını aldığını hatırlatayım ve de pick up kullananlar da çok memnunlar.. bu da bi dip not olsun. yani kullananlar memnun bende dahil ;)

4 Mesaj
28 Ocak 2011; 19:46:03 

Arkadaşlar yedek parça fiyatları nasıl pahalımı ayrıca mercedes malzemesi kullanılmış yapımında o nedenle yedek parçası pahalı olaiblir diye düşündüm ve çekindim açıkcası bende tata almayı düşünüyorumda bu konuda bi fikri olan paylaşırsa sevinirim

31 Mesaj
15 Şubat 2011; 1:16:40 

sevgili alptekin ömrünü çürütmek istemiyorsan sakın yaklaşma.satarım umuduyla asla alma.yedek parça konusu bulunduğun şehire göre değişir. git orta kasa toyota al bin çeker tata ya...14 çeşit araç aldım bu güne kadar. huyum kurusun en fazla üç ay binerim bir arabaya sonra sıkılırm. bir tata başıma kaldı birde mazda 626...şu an toyotam var bir yıldır sanayinin yolunu unuttum inanki.son sözüm (s a k ı n l ı k l a) yaklaşma derim.sana bir tavsiye haddim olmayarak.yedek parçası olmayan arabanın piyasasıda olmaz türkiyede... git önce yedek parçasını sor alcağın araba ne olursa olsun...

HİSLER BAKIŞLARDA GİZLİDİR, BAKIŞLARSA GÖZLERDE...

21 Mesaj
25 Nisan 2011; 2:09:16 

ARAKADASLAR BU TATA İNDİCA NIN 1.4 TDI 70 BEYGRLIK MOTORU VW NİN MOTORUMUDUR

482 Mesaj
25 Nisan 2011; 3:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: oGuZ06-

ARAKADASLAR BU TATA İNDİCA NIN 1.4 TDI 70 BEYGRLIK MOTORU VW NİN MOTORUMUDUR

VW degil sanirim. VW'nin eskiden urettigi 1.4 motorlar 3 silindirli idi, 1.9 olandan bir silindir cikartilarak yapiliyordu.

tata'nin yeni 1.3 dizelleri fiat multijet diye biliyorum.

cout<<"imza yok"<<endl;

16 Mesaj
3 Mayıs 2011; 21:09:47 

Arkadaşlar ben Tata nın 2006 model ındıca sını kullandım o fıyata cok memnun kaldım gerek yakıt gerek ozellık ve dıkkat edın gerekse saglamlık bakımından.Bazı arkadaslar toyota dan bahsetmıs arkadas 1-13 bın arası alacagın toyota en fazla 1999 modeldır bu fıyata alacagın tata en az 2006 modeldır.Toyota da sadece onde toyota amblemını ozellık olarak gorurken tata da abs.klıma.hava yastıgı . ebd, ıcten acılır depo ve bagaj kapısı ve en onemlısı dızel yakıt kullanmayı ogrenırsın.Ayrıca abı adam demıs yok elımde kaldı yok bozuldu evet satısı zor bıraz yavas gıder sebeb ı ıse bu arabayı bılmeden sırf laf olsun dıye bos konusan kotuleyen on yargılı kısıler yuzunden. Ben 151000 de aldıgım tatayı sadece yagını ve yakıt hava fılıtresını degıstırerek 175550 km de sattım yarıne ne mı aldım tata ındıgo marına 36000 de yag ve fılıtreler degıstırerek kullanmaya devam edıyorum.Bu paraya ınanın cok bıle ben bınecegım dıyorsanız alın ama alayım 3 gun sonra satarım dıyarsanız almayın.

146 Mesaj
3 Haziran 2011; 0:22:57 

tata indica 1.4 tdi comfort kullanıcılarından yakıt tüketimi ve genel performansı hakkında bilgi verecek var mıdır acaba?

LG P1-KPP1T

3562 Mesaj
22 Temmuz 2011; 15:12:24 

quote:

Orijinalden alıntı: nooloji

bence tata çok iyi bir araç hele fiyatına göre,2009 un 6 ayında aldım aldığım gün antalyaya tatile gittim.. 2000 km kadar yol yaptım hiçbir sorun çıkarmadı. Arkdaşım bir ay önce kaza yaptı aracımla 5 takla attı araç perte çıktı,kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattı. Bence göründüğünden çok daha iyi bir araç.

yapma yawwww

hayatındaki tek mesajı atmak içinmi açtın bu üyeliği

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

646 Mesaj
22 Temmuz 2011; 15:50:23 

o fiyata başka arabaları tercih edebilirsin bence, en iyiside 2004-2005 palio gibi ,o kadar az kilomerede bulamazsın tabiki ama ,daha iyi bir tercih olur

Hayat, dikenden bal yalamaktır.

981 Mesaj
22 Temmuz 2011; 21:11:23 

quote:

Orijinalden alıntı: thebaylo

tata indica 1.4 tdi comfort kullanıcılarından yakıt tüketimi ve genel performansı hakkında bilgi verecek var mıdır acaba?

bir indica tdi kullanıcısı olarak yazıyorum.. araç 100km de 5-6lt arası yakıyor, serilik ve performans bakımından euro3 1.4 dizel motora göre normal diyebilirim..2500 devirden sonra turbonun etkisi ile çabuk devirleniyor ama yakıt tüketimi yüksek devirlerde aşırı artıyor.. bunun dışında araç bahsedildiği gibi çok dandik ikide birde arıza yapan bir araç değil..bu yazdıklarım eski kasa indica için yenilerde 1.3 fiat multijet motor varmış hiç görmedim dolayısı ile yorum yapamam..
Yinede servisinin yok denecek kadar az olması ve olan servislerinde kalifiye olmaması ve orjinal parçalarının yüksek fiyatları sebebi ile tavsiye etmiyorum..örnek olarak serviste 130tl olan balatanın yan sanayisi aksarayda 35tl .yetkili servise şuradan ses geliyor araç biraz fazla yakmaya başladı gibi sorunlarla gidersen direk duymamazlıktan geliyor yada olur öle normaldir gibi şapma sapan konuşuyorlar oysaki oysaki sanayide hayatında hiç tata görmemiş bir usta bile bu sorunları halledebiliyor..yani parçaları aksaraydan alırım yetkili servise de hiç uğramam diyorsan al çünkü yetkili servise uğrarsan aracı aldığına pişman olursun..

30 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:23:40 

2008 Tata indica dlx kullanalı 1 yılı geçti. daha öncede dediğim gibi şirket bünyesine almıştık aracı, gerçekten çok memnunuz.. şirkette bir tane 2005 opel corsa van, bi tane de 2006 corsa var açtığı masraf sadece biririnin 6 bin tl geçti. tata ise neredeyse servise bile girmiyor. açıkçası alırkende önyargı vardı tata olur mu olmaz mı diye ama şu an herkesi utandırdı. hatta gücüm yeterse kendime yeni vista dan almak istiyorum
burdaki ve diğer forum sayfalarında ki yorumları okuyorumda hayatında tatayı sürmemiş, görmemiş hatta tatayı çin malı sanan arkadaşların yorumlarını kahkahalarla okuyorum. İlgilenen arkadaşlarım bu yorumumu dikkate alsın, gözü kapalı alsın eğer düşünüyorlarsa.. gerçek bi kullanıcısı olarak ben kefilim. ayrıca elin hintlisi tata yapmaya başlamış araba yapmaya başlamış gibi bi yorum gördüm. tata 1868 yılından beri var. bünyesinde land rover, jaguar ve daewoo var. adamlar tren bile yapıyor. dünyanın en büyük ikinci kamyon, en büyük 4. otobüs üreticisi.. sadece Türkiye pazarına geç girdiler. Dünya üzerinde 158 model aracı var. Bi Geely, DFM, Chery ile karıştrmayın derim.
saygılar.

6496 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:30:43 

o yaştaki flash s bile o aracı iki kere cebinden çıkartır..

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

175 Mesaj
19 Ekim 2011; 17:51:15 

sakın diyorum. başım rahat ama ağrısın istiyorum kullanırken de satarken de diyorsan sen bilirsin tabiki.

2 Mesaj
20 Ekim 2011; 16:08:58 

Bende 2006 Model TATA İndigo 14. TDİ var. Sıfır aldım alırken kimse alma parça bulamazzsın satamazsın falan dedi. Genede aldım. Araba 80000 km de, Bu güne kadar bu araçla Mersinin yaylalarından tutunda, Malatya da kayısı başçelerini içinde kadar girdim. Ön yargılarım yıkıldı araçla ilgili olarak. Yakıt şehir içinde 200 gibi yakıyor. Bir arkadaş ehliyet alacaktı geçenlerde ona araç sürmeyi öyrettim. Sağolsun debriyajın anasını ağlattı baskı balatayı sıyırdı. garanti sonrası ilk kez servise götürdüm ( Mersin TATA servis) Baskı balata komple, debriyaj çatalı, ön balatalar, işççilik tamamına 600 tl ödedim. Diyeceğim o ki ben memnunum. Klima, abs, camlar otomatik, v.s. daha ne isteyim Tabi bu görüş kullanıcıya göre değişir.

3399 Mesaj
26 Aralık 2011; 19:45:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Pinto

2008 Tata indica dlx kullanalı 1 yılı geçti. daha öncede dediğim gibi şirket bünyesine almıştık aracı, gerçekten çok memnunuz.. şirkette bir tane 2005 opel corsa van, bi tane de 2006 corsa var açtığı masraf sadece biririnin 6 bin tl geçti. tata ise neredeyse servise bile girmiyor. açıkçası alırkende önyargı vardı tata olur mu olmaz mı diye ama şu an herkesi utandırdı. hatta gücüm yeterse kendime yeni vista dan almak istiyorum
burdaki ve diğer forum sayfalarında ki yorumları okuyorumda hayatında tatayı sürmemiş, görmemiş hatta tatayı çin malı sanan arkadaşların yorumlarını kahkahalarla okuyorum. İlgilenen arkadaşlarım bu yorumumu dikkate alsın, gözü kapalı alsın eğer düşünüyorlarsa.. gerçek bi kullanıcısı olarak ben kefilim. ayrıca elin hintlisi tata yapmaya başlamış araba yapmaya başlamış gibi bi yorum gördüm. tata 1868 yılından beri var. bünyesinde land rover, jaguar ve daewoo var. adamlar tren bile yapıyor. dünyanın en büyük ikinci kamyon, en büyük 4. otobüs üreticisi.. sadece Türkiye pazarına geç girdiler. Dünya üzerinde 158 model aracı var. Bi Geely, DFM, Chery ile karıştrmayın derim.
saygılar.

bugün yolda gördüm oldukça yüksek ve geniş bir araç konforlu oldugu kesin ama 1.4 benzinlisi çekmez 1150 kg /75 bg öldürür adamı ama dizel olanı düşünülebilir. param olsa kesin almştım

lumia 720, sapphire 7870xt, i5 2500k, panasonic gf53k, samsung 46f6340 bu konularda sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.

5 Mesaj
5 Mayıs 2012; 13:38:51 

Motor harİka Şahane marŞi Çevİrmeden motor kendİ kapiyor kasa kaporto buz gİbİ
Çok temİz herŞey mÜkembel tata almak İsteyenler alabİlİr Çok İyİ haaa motor mercedes yapiyor ha unutma bunu 1 mİlyon ÖmrÜ var bunuda unutma benİm araba km sİ 127 000 de sankİ sifir gİbİ ....kardeŞİm kullanmadan yorum yapanlar var ayıptır...

5 Mesaj
5 Mayıs 2012; 13:41:33 

Motor harİka Şahane marŞi Çevİrmeden motor kendİ kapiyor kasa kaporto buz gİbİ
Çok temİz herŞey mÜkembel tata almak İsteyenler alabİlİr Çok İyİ haaa motor mercedes yapiyor ha unutma bunu 1 mİlyon ÖmrÜ var bunuda unutma benİm araba km sİ 127 000 de sankİ sifir gİbİ ....kardeŞİm kullanmadan yorum yapanlar var ayıptır...

1 Mesaj
25 Haziran 2012; 11:58:48