Şimdi Ara

tata indica dlx alsam mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
122.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satarsan elinde kalmaz sonuçta fiyatı cok iyi hemde sıfır hemencik cıkartırsın elden
    quote:

Orjinalden alıntı: sessizgemi80

Arabanın çok konforlu olması benim için önemli değil,şu an 91 model flash kullanıyorum,sanırım tata daha konforludur.Benim asıl çekindiğim nokta yedek parçası pahalımıdır,satmak istesem elimde kalır mı?yakıt tasarrufu nasıldır ve sağlammıdır????????
  • ne bekledığıne bağlı.araba benın ayagımı yerden kessın dıye alacaksan olabılır.ama asla guvenlık,konfor,plastık kalıtesı, yol tutus ve servıs memnunuyetı bekleme.gerçi baska ne kaldıkıbu durumda alınmaz heralde
  • galiba tata almaktan vazgeçtim,daha kullanışlı ve uygun bişeyler bakayım en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Herhangi bir kazasi oldumu olasi bir kaza da parca sikintisi varmiki yoksa fiyatları neye yakin acaba ogrenmeniz mumkunmu. Eski arabamda 96 model broadway di bayram arafesi 9750 te satmistim önden kazaliydi saselerle oynanmis çamurluklar ve kaput değişikti öyle bi kaza sonraki arabayi satmakta zorlanirmiyim acaba.

Parca sikintisi olucagini sanmiyorum sifir tata lar satiliyor halen piyasadada baya var tata araclari sonucta global bi firma jaguar ve land rover in sahibi tata yeni arabalari gelicek tata zest tata bolt modelleri yani 2005 ten beri piyasada dokulmemis araclari var. Mutlaka her aracin alicisi saticisi vardir, zannetmiyorum elinizde kalsin hem dizel arac az yakiyor brodway den daha luks
  • Fiyatının arabası. Modeli yüksek diye yüksek konfor ya da sağlamlık bekleme ama ekonomik arabadır. O fiyatlara alacağın dökülmüş eski arabalardan daha iyidir. Elinden geldikçe uyguna en temizini bulmaya çalış ve sıkı pazarlık yap. Teyzem de vardı bi süre kullandım aracın işçiliği için pek iyi şeyler söylemem ama yakıtı falan güzeldi.
  • Arkadaşlar tata indica kullanıcısıyım vede çoook memnunum.Aracım dizel,klimalı Dlx modeli.vede taş gibi diyebilirim.Almayı düşünen kişilere tavsiye ediyorum.10 numara bir araç bu paraya...
    Markaya para vermek isteyenler,marka takıntısı olanlar hariç..Alın ve görün kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.
  • sen hiç tata kullandın mı kardeş??????????
  • Merhaba arkadaşlar konu eski ama araştırırken hep okuduğum konular arasındaydı 19.03.2015 tarihinde 2007 model tdi dlx aldım. Alırken çok araştırdım ama az yakması, model yüksekliği ve donanımı beni bu aracı almak için zorladı 1 haftadır araca biniyorum pişman değilim 12bin liraya 99bin dizel 2007 model ve donanımlı bir araca sahip oldum. Tabiki 2007 model oluşundan dolayı ww, reno, toyota, honda vb markalarla kıyaslanmaması gereken bir araç ama 12 bin lira verip 90 model donanımsız honda toyota ve ya 96-97 model şahin alacağıma 2007 model donanımlı bir araç almış oldum. En çok korkutan şey 100km hızla yanındaki kişinin sesinin duyulmadığını herkez abartarak anlatmış ama 140 km hızla giderken normal ses tonu ile muhabbet ediyordum, rölantide biraz fazla gürültülü çalışıyor ama yolda giderken o ses pek olmuyor ama doğanla şahinle kıyaslanmayacak bir araç bence. Aynı donanıma sahip olan araçlar en ucuzu 98 model olsa 14-15 bin arası değişiyor ve kaportasına da masraf etmek gerekiyor diye düşünüyorum tabi ki herkezin görüşü farklıdır saygı duymak lazım ama genel itibariyle ben memnunum 12 bin liraya 2007 model 1.4 tdi motor, klima, 4 cam oto, hidrolik direksiyon daha ne olsun. Kullanmayan kişilerden çok olumsuz yorum aldım aracı alırken ama o kişileri aracıma bindirdiğimde aldığım tepkilere şaşırdım bu fiyata böyle bir araç beklemediklerini söylediler.

• Merhaba arkadaşlar bugün bir galeride 2007 model tata indica dlx gördüm,araç 3000 km'de, fiyatını sordum galerici sana 13.800'e bırakırım dedi.13.000 YTL'ye rahatlıkla alırım diye düşünüyorum,ama çok çekimser kaldım,ne dersiniz tata nasıl bir arabadır,alayım mı, yoksa uzak mı durayım???? Yardımlarınızı bekliyorum

• Arabanın çok konforlu olması benim için önemli değil,şu an 91 model flash kullanıyorum,sanırım tata daha konforludur.Benim asıl çekindiğim nokta yedek parçası pahalımıdır,satmak istesem elimde kalır mı?yakıt tasarrufu nasıldır ve sağlammıdır????????
  • satmasına satarsın elınde kalmazda,servıs kalıtesı yok.

telcolıne model 4*2 pıc-up'ın, gosterge panelının ısıkları yanmıyordu.yolda gıderken sert bır cukura gırdım baktım teyp ve gosterge ısıkları sondu.neyse gıttık servıse adamlar yarım gun uğrastı bulamadılar.sonra kara duzen bır bağlantı yapıp orjınal olmayan bır sekılde sorunu çozduler.

aracın ustundekı mercedes motorunun kapağı catladı ve servısı ozamanın parasıyla 3,400 ytl sene 2005 olması lazım bır fatura cıkardılar.bızde vazgectık gıttık sanayıde kapağı kaynattırıp oyle kullandık.
    yanı servıs kalıtesı ve fıyatları çok kotu
  • valla işin içinden çıkamadım,arabayı bilen başka arkadaşlar varsa onların da yorumlarını bekliyorum. test sürüşü yaptım, arabanın kavraması çok geç, araba çok seri değil gibi geldi. Gerçi flash kullandığım için genelde diğer arabalar seri gelmiyor bana ama, biraz daha yorumlarsanız sevinirim.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_16787846/tm.htm

bu başlık belki tata ile ilgili yardımcı olabilir
    ama tata almak yerine büceyi biraz daha artırıp başka modellere bakılabilir
  • ya arkadasım yani bırakın yazık günah paranıza gercekten aracta hiç bi halt yok ya bir motor sesi var yol tutus hiiiççç yok kullandım da sölüyorum kafadan atmıyorum belirtiyim yani yanasma bile yanına...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bayern.cousen

satarsan elinde kalmaz sonuçta fiyatı cok iyi hemde sıfır hemencik cıkartırsın elden
    quote:

Arabanın çok konforlu olması benim için önemli değil,şu an 91 model flash kullanıyorum,sanırım tata daha konforludur.Benim asıl çekindiğim nokta yedek parçası pahalımıdır,satmak istesem elimde kalır mı?yakıt tasarrufu nasıldır ve sağlammıdır????????

yanlış yönlendirmeyin arkadaşı,hemencecik nereye satıyor tatayı,bedava verse gene bir durup düşünülür

• quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

quote:

Orjinalden alıntı: Bayern.cousen

satarsan elinde kalmaz sonuçta fiyatı cok iyi hemde sıfır hemencik cıkartırsın elden
    quote:

yanlış yönlendirmeyin arkadaşı,hemencecik nereye satıyor tatayı,bedava verse gene bir durup düşünülür

• İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,Tata alsam mı diye düşünürken uyarılarınızı dikkate aldım, tabi
    çevremdeki herkes sizinle aynı fikri paylaşıyoren sonunda Hyundai Accent 1.4 select aldım 25000 YTL'ye. Oh be dünya varmış, ne zor şeymiş araba almak
  • hayırlı ugurlu olsun
    iyiki tata almamışsın
  • tata almamakla iyi bir karar vermişsiniz
  • tatan mı var derdin var..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.