Şimdi Ara

Compex 2007 : Intel GameX Standı Röportajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Compex 2007'de Intel'in GameX etkinliğindeyiz. GameX'de oyuncuları nelerin beklediğini ve katılım koşulları hakkında bilgiler alıyoruz.

[wvp=198]

Sayfanın Linki : http://www.compex.com.tr

• GAME X de kurulu sistemlerin ne olduğunu öğrenseydik keşke!!!
  • Cevat Yerli niye gelmiyor yaa tüh.
  • hee yaa cevat neden gelmiyo bu oyun bitti yenisini istiyoz
  • Arkadaşlar bugün büyük umutlarla gittiğim Compex fuarının İNTEL GAMEX standında bu kadar bir şeyden anlamayan görevliler ve bu kadar dandik bilgisayarları gördüm ya bir daha oraya hayatta gitmem...

Durumu şöyle anlatayım...

İlk baş gittik, baktık 10-20 tane laptop var(laptoptan ne kadar oyun bilgisayarı olursa...) baktım 8600m gs leri var ehh dedim, idare etsin... sonra crysis turmnuvası falan varmış adımı yazdırdım ve daha iyi oyun oynanır diye 10-20 tane masaüstü bilgisayarlarının olduğu yere gittim, ama bir de ne göreyim ekran kartları laptoplarınkinden bile çok ama çok kötü... ati hd 2400,, yuhhh dedim, başka bir şey diyemedim, sonra bir de ne göreyim, asusun gamex standı içinde bizim yanımızda küçük bi standı var ve içersinde en son parçaların olduğu 2 masaüstü bilgisayar var bir de ne göreyim, bizim turnuvada onlar da var biz hd2400 le oynuyoruz herşey sıfır, off ayarda 800*600 çözünürlükte bile bi kurşun atman 3 sn sürerken... adamların bilgisayara da bir göz atayım dedim, su gibi.. böyle akıcı bir görüntüyü daha önce hiç görmemiştim, 8800gt mi ne varmış... o kadar yaniii. sonra da adamlar oradaki 2 bilgisayardan biri 1. çıkacak tabii... ona crysis ödülünü vermezler mi...... gittim adamlara sordum, adamlar içinde ne ekran kartı olduklarından haberleri yok, HP ile konuşun onlar bize oyun bilgisayarı diye bunları verdiler dediler... böyle bir itirazı da ilk kez sizden duyduk dediler, crysis ödülüne konu gelince haksız rekabet var dedim, bu iki bilgisayarı oynayandan biri bariz şu an daha 5. dakika adam 20 adam öldürmüş 2. si 17,, 3. sü 9-10 gibi her şeyiyle o ikisinden biri kazanacağı belli ve ödülü(full kutu tam sürüm crysis) de alacağı belli dedim.. adam da ödül hakkında bana ne dedi biliyor musunuz ....... alt tarafı bi cd...... bu dediğim adam da intel deki en üst düzey görevli.... ne akran kartından haberi var ne de anladığı bi şey var... artık yorumları size bırakıyorum, umarım bir daha böyle bir standa gitmek zorunda kalmam...

Cevat Yerli böyle bi yere gelir mi Allah aşkına....

• Ah Mesut alacağın olsun. Cenk Erdem gelecekmiş de bana söylemedin demek.
  • Röportaj için teşekkürler Speed-Step, katılamasakta ortamı görmek açısından güzel oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.