Şimdi Ara

pionner 8800 yardım edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pionner 8800, sony tck 15, teyp, pionner 8800 radyo, sony ps-t15 pikap ve sony ss-e71 hoperlörlerden oluşan bir setim var.

1- bu seti nasıl geliştirebilirim. geliştirmeye değer mi?
    2- cd olarak ne önerirsiniz.
    3- 2+ hoperlör daha eklersem nasıl bir sonuç alırım
    3- subwoffer takabilir miyim? hangi subwofferla iyi sonuç alırım..

teşekkürler...

• yok mu bilen biri?

o zaman şöyle sorayım, anfide 2 adet (2 sağ + 2 sol bunlar A ve B şeklinde nitelendirilmiş) çıkış bulunuyor. bu çıkışların birine güzel bir subwoffer ilave edebilir miyim? (olmuyarsa boşuna sub almayayım...) eğer edebiliyorsam hangi subwoffer tavsiye edersiniz.

şu an üzerinde olan kolonların (ss-e71 sony) her birinde:

woofer : 25 cm cone type
    mid-range : 8 cm cone type
    tveseter: 2 cm dome type

bulunuyor.
  • benim pek zamanım olmuyor araştırmaya.
    elinde ki setin fotolorı linkleri varsa koyuver.
    SW bağlayabilirsin.uygundur hatta.bu arada pioneer sa-8800 herhal güzel sağlam amfidir kurcalama. 80W + 80W RMS min. @ 8ohms from 10Hz to 20kHz
    Its harmonic distortion is less than 0.005% 15 kg sony bildiğim klonu ise güzel kolondur ama hop.re amfin fazla gelebilir.sorun mu değil hatta iyi.
    setin geliştirmeye açık tarafı hop. ben pek görmem.iyi bir şey alacaksan ayrı.veya amfinle, güzel bir SW harici çalıştırıp sony hop. kullanabilirsin dengeli olur bakarsın.şu sony bi incelemem lazım ses dengesi açısından.2.set kolon takma ihtiyacı neden?en fazla cd çalar olabilir ses kartın, medya okuyucun iyiyse gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.