Şimdi Ara

## Alienware'den Triple-SLI Konfigürasyonlu Özel Sistem ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Alienware'den Triple-SLI Konfigürasyonlu Özel Sistem ##

Dünyanın en büyük PC üreticilerinden Dell'in alt markası olan yüksek performans odaklı özel ve profesyonel sistemler üreticis Alienware, Nvidia'nın Triple-SLI lansmanını yapmasına paralel olarak hazırladığı Triple-SLI konfigürasyonundaki özel "hard-core gaming" sistemi Area-51 ALX SLI'ı duyurdu. Firmanın yeni sistemi özellikle sahip olduğu 3 adet GeForce 8800 Ultra ekran kartı ile dikkat çekiyor. Sistemin sahip olduğu grafik belleğinin bile 2.3GB olduğunun düşündüğümüzde taşlar yerini daha kolay oturacaktır sanırım. Intel'in Core 2 Extreme serisi dahilinde 3.33GHz'e hız şaırtılmış 4 çekirdekli işlemcisiyle gelen sistem doğal olarak Triple-SLI desteğini sağlayabilmek adına nForce 680i SLI yonga setini baz alan anakart kullanmakta. Alienware'in en önemli özelliklerinden biri olarak tamamen konfigüre edilmeye açık olan sistem ile yüksek kapasitede bellek ve TB boyutunda depolama kapasitesi sunabilen hard diskler ile RAID yapabilmek te mümkün. Tabi sistemin Alienware'in gerçekten de "baktıkça baktıran" denilen tarzda hoş tasarımlı kasası ile geldiğini de unutmamak gerek. Alienware'i iyi kötü duyan herkes sistem maliyetleri hakkında da bir fikir sahibi olsa gerek. Zira bu sistemin maliyeti 5000$'ı geçebilmekte.

• oyun oynamak için bukadar para neden verilir ben anlayamıyorum.
  • Güç tüketimi de 900watt civarı olacaktır.
  • çok erkek bir pc ya bu alienler kasa süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snakef1 -- 14 Aralık 2007; 19:26:34 >
  • O klavye mouse ne gülerler adama
  • piyango çıkınca 1 ocakta alırım 3-5 tane
  • Alienwae'den alışveriş yapabiliyormuyuz? Türkiyede böyle sistemler yapsalar keşke ahh ahh
  • içi boş olarak kasayı versinler yeter bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: TambourineMan

Alienwae'den alışveriş yapabiliyormuyuz? Türkiyede böyle sistemler yapsalar keşke ahh ahh

sende yapabilirsin.sadece aynı kasayı bulamazsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: obey your master

oyun oynamak için bukadar para neden verilir ben anlayamıyorum.

+1 O paraya süper bir pc toplarım üstüne birde ps3 alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

quote:

Orjinalden alıntı: obey your master

oyun oynamak için bukadar para neden verilir ben anlayamıyorum.

+1 O paraya süper bir pc toplarım üstüne birde ps3 alırım

3 ultra 3 bin ytl yi geçiyor ondanda haberin var mı?
  • sistemi okuyunca aklıma ilk gelen kelime ...
  • 3 tane ultra harbiden kaç para yapıyor ki 5000$ o zaman az!!!
  • Fiyat oldukça ucuzmuş, kasa tasarımı muhteşem bu arada.
  • 5000 dolar sisteme göre ucuz bence ve tam uyumlu dell garantili bi sistem
    triple sli her oyunu destekliomuydu?
    türkiyedeki bir firma örn casper böyle bi sistem yapsa 10$ i geçer kesin
  • biraz pahalı ama gercekten kasa cok guzel olmus
  • bunu alan 5 sene ne oyunlarda ne performansta bir eksiklik hissetmez. en azından performansı azalsada kullanıcıya yeter
  • dell dediğin bilgisayarın bas power tuşuna yıllarca köpek gibi çalışır ve ben niye çalışıyorum diyede sormaz. süper stabil ve sağlam. alien bi yerde dell'in prestiji ki bu bilgisayar bu parayı bence hak eder..
  • alienware leri oldum olası pek bir severim, bütün bilgisayarlar bir yana alien bir yana, genede ilk tercihim 2 X quad xeon lu bir mac
  • para olsa alırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.